Małżeństwo Marty Kaczyńskiej ma przechodzić poważny kryzys. Niedawno dopiero wyszła za mąż

Marta Kaczyńska z mężem

Marta Kaczyńska z mężem (EAST NEWS)

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński mają przechodzić kryzys małżeński. Tak przynajmniej twierdzi jeden z tygodników, który dotarł do znajomych pary. Małżonkowie podobno nie potrafią zaakceptować życia na odległość.

28 lipca 2018 roku Marta Kaczyńska poślubiła Piotra Zielińskiego. Choć początkowo zapowiadali, że planują pobrać się w kościele, ostatecznie zdecydowali się na ślub cywilny w Pałacu Ślubów na Starym Mieście w Warszawie. Kaczyńska nie dostała na czas papierów unieważniających jej pierwszy ślub kościelny z Piotrem Smuniewskim.

Zobacz też: Marta Kaczyńska wzięła trzeci ślub, zaraz zostanie matką. Jej życie to materiał na scenariusz filmowy

Narzeczeni nie chcieli przekładać na później ceremonii. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich szła do ołtarza w zaawansowanej ciąży. Kilka tygodni później na świat przyszedł ich syn, Aleksander. Niestety, jak podaje "Dobry Tydzień", mimo krótkiego stażu małżeństwa, w ich związku pojawił się już pierwszy kryzys.?

Marta Kaczyńska nie ma szczęścia w miłości??

Według tygodnika trzeci mąż Kaczyńskiej dzieli życie między Sopotem, a Warszawą, w której mieszkają dzieci z jego poprzedniego małżeństwa. Regularne rozjazdy mają doprowadzać Martę na skraj wytrzymałości. Brakuje jej na co dzień kogoś, kto pomógłby jej z codziennymi obowiązkami. Również Zieliński jest już zmęczony i ma dość życia na walizkach.?

Zastanawiam się, jak długo Piotr wytrzyma to życie w rozjazdach - wyznał w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajomy biznesmena.

Na razie para walczy o każdą wspólną chwilę. Niedawno Kaczyńska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z rodzinnej wycieczki do Krakowa, na którym widać jej męża i 5-miesięcznego synka.?

Szansa na poprawę relacji??

Kaczyńska z trójką dzieci nie zamierza opuszczać ukochanego Sopotu. Jej córki chodzą tam do szkół i są bardzo zżyte z rodzinnymi miastem. Również w Trójmieście mieszka Marcin Dubieniecki. Były mąż Marty jest bardzo zżyty z dziewczynkami i nie wyobraża sobie sytuacji, w której straciłby z nimi kontakt.?

Para strzeże swojej prywatności i póki co nie komentuje medialnych sensacji. Dlatego do doniesień gazety trzeba podejść z dystansem. Niemniej jednak w każdej plotce jest ziarenko prawdy.? Miejmy nadzieję, że tym razem Marta Kaczyńska będzie miała więcej szczęścia!?

AD

Srebro. Quiz wiedzy ogólnej
1/20Miejsce nagradzane srebrnym medalem to:
Zobacz także
Komentarze (245)
Marta Kaczyńska ma problemy małżeńskie? Niedawno dopiero wyszła za mąż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zenekciec

  Oceniono 227 razy 209

  Facet wytrzezwial i zobaczyl jakie cudo sobie wzial .

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 161 razy 153

  Wzięli ślub cywilny i panna młoda szła do ołtarza? W USC?

 • Gość: gg

  Oceniono 144 razy 138

  Przecież on niby się z nia spotykał, a na plaży z jakąś laską barabara zaliczał. Gość bzyknął chętną laseczkę i pewnie myślał, ze na tym koniec, a ta mu dziecko zaserwowała, a prezes pewnie kazał ślub brać, pod groźbą nacjonalizacji interesu. Przecież od początku było widać, że tam żadnej chemii z jego strony nie ma, tylko wypełnianie obowiązków. ... a że Martunia bez ślubu dzieci nie rodzi, to i teraz musiał sie odbyć. Oczywiście, podobnie jak każdy poprzedni, jak była w ciaży. Widocznie tylko tak potrafi zaciągnąć na chwilę faceta przed "ołtarz".

 • Gość: gość

  Oceniono 142 razy 136

  Tzn. właśnie zorientowała się, że on jest z Warszawy i że Warszawa nie leży za winklem? Albo z topografia Sopotu u niej kiepsko, albo Warszawy. Alb jedno i drugie. PiS to stanu umysłu.

 • Gość: RON

  Oceniono 134 razy 120

  Oboje są w wieku umożliwiającym minimum przewidywania rezultatów swoich decyzji. Ja dodatkowo ją widzę jako babę toksyczną.

 • Gość: Gość

  Oceniono 130 razy 114

  Czy test na ojcostwo ma z tym cos wspólnego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX