Małżeństwo Marty Kaczyńskiej ma przechodzić poważny kryzys. Niedawno dopiero wyszła za mąż

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński mają przechodzić kryzys małżeński. Tak przynajmniej twierdzi jeden z tygodników, który dotarł do znajomych pary. Małżonkowie podobno nie potrafią zaakceptować życia na odległość.

28 lipca 2018 roku Marta Kaczyńska poślubiła Piotra Zielińskiego. Choć początkowo zapowiadali, że planują pobrać się w kościele, ostatecznie zdecydowali się na ślub cywilny w Pałacu Ślubów na Starym Mieście w Warszawie. Kaczyńska nie dostała na czas papierów unieważniających jej pierwszy ślub kościelny z Piotrem Smuniewskim.

Zobacz też: Marta Kaczyńska wzięła trzeci ślub, zaraz zostanie matką. Jej życie to materiał na scenariusz filmowy

Narzeczeni nie chcieli przekładać na później ceremonii. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich szła do ołtarza w zaawansowanej ciąży. Kilka tygodni później na świat przyszedł ich syn, Aleksander. Niestety, jak podaje "Dobry Tydzień", mimo krótkiego stażu małżeństwa, w ich związku pojawił się już pierwszy kryzys.?

Marta Kaczyńska nie ma szczęścia w miłości??

Według tygodnika trzeci mąż Kaczyńskiej dzieli życie między Sopotem, a Warszawą, w której mieszkają dzieci z jego poprzedniego małżeństwa. Regularne rozjazdy mają doprowadzać Martę na skraj wytrzymałości. Brakuje jej na co dzień kogoś, kto pomógłby jej z codziennymi obowiązkami. Również Zieliński jest już zmęczony i ma dość życia na walizkach.?

Zastanawiam się, jak długo Piotr wytrzyma to życie w rozjazdach - wyznał w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajomy biznesmena.

Na razie para walczy o każdą wspólną chwilę. Niedawno Kaczyńska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z rodzinnej wycieczki do Krakowa, na którym widać jej męża i 5-miesięcznego synka.?

Szansa na poprawę relacji??

Kaczyńska z trójką dzieci nie zamierza opuszczać ukochanego Sopotu. Jej córki chodzą tam do szkół i są bardzo zżyte z rodzinnymi miastem. Również w Trójmieście mieszka Marcin Dubieniecki. Były mąż Marty jest bardzo zżyty z dziewczynkami i nie wyobraża sobie sytuacji, w której straciłby z nimi kontakt.?

Para strzeże swojej prywatności i póki co nie komentuje medialnych sensacji. Dlatego do doniesień gazety trzeba podejść z dystansem. Niemniej jednak w każdej plotce jest ziarenko prawdy.? Miejmy nadzieję, że tym razem Marta Kaczyńska będzie miała więcej szczęścia!?

AD

Komentarze (246)
Marta Kaczyńska ma problemy małżeńskie? Niedawno dopiero wyszła za mąż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zenekciec

  Oceniono 229 razy 209

  Facet wytrzezwial i zobaczyl jakie cudo sobie wzial .

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 162 razy 152

  Wzięli ślub cywilny i panna młoda szła do ołtarza? W USC?

 • Gość: gg

  Oceniono 144 razy 138

  Przecież on niby się z nia spotykał, a na plaży z jakąś laską barabara zaliczał. Gość bzyknął chętną laseczkę i pewnie myślał, ze na tym koniec, a ta mu dziecko zaserwowała, a prezes pewnie kazał ślub brać, pod groźbą nacjonalizacji interesu. Przecież od początku było widać, że tam żadnej chemii z jego strony nie ma, tylko wypełnianie obowiązków. ... a że Martunia bez ślubu dzieci nie rodzi, to i teraz musiał sie odbyć. Oczywiście, podobnie jak każdy poprzedni, jak była w ciaży. Widocznie tylko tak potrafi zaciągnąć na chwilę faceta przed "ołtarz".

 • Gość: gość

  Oceniono 144 razy 138

  Tzn. właśnie zorientowała się, że on jest z Warszawy i że Warszawa nie leży za winklem? Albo z topografia Sopotu u niej kiepsko, albo Warszawy. Alb jedno i drugie. PiS to stanu umysłu.

 • Gość: RON

  Oceniono 135 razy 121

  Oboje są w wieku umożliwiającym minimum przewidywania rezultatów swoich decyzji. Ja dodatkowo ją widzę jako babę toksyczną.

 • Gość: Gość

  Oceniono 131 razy 115

  Czy test na ojcostwo ma z tym cos wspólnego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX