Dorota Czychewicz z "Rolnika" walczy o życie syna. 13-letni Kuba jest ciężko chory. Pomoc zadeklarowali uczestnicy show

Dorota Czychewicz, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", walczy o życie 13-letniego syna. Chłopak jest ciężko chory. W sprawę włączyli się uczestnicy show.

Dorota Czychewicz to uczestniczka V edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta w liście do Łukasza wyznała, że samotnie wychowuje ciężko chorego syna. 13-letni Kuba urodził się z wadą serca i porażeniem mózgowym.

Nie chciałam jechać na gospodarstwo z tajemnicą. Wolałam powiedzieć, jak wygląda sytuacja - wyznała w programie "Alarm!".

"Rolnik szuka żony". Dorota Czychewicz walczy o życie syna

Kuba wymaga całodobowej, specjalistycznej opieki, która pochłania ogromne koszty. Syn Doroty musi być także na bieżąco rehabilitowany. Choć w programie Dorota nie odnalazła miłości, ponieważ Łukasz wybrał inną kobietę, to może liczyć na wsparcie ze strony uczestników. Na planie znalazła przyjaciół, którzy zadeklarowali pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie Kuby. Podczas świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy własnoręcznie przygotowali bombki, które następnie trafiły na licytacje. 

Widzowie i fani chętnie kupią nasze bombki. Będziemy im za to bardzo wdzięczni - wyznała producentka "Rolnika".

Pieniądze zebrane na aukcji w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację Kuby. 

DH

Więcej o:
Komentarze (24)
Dorota Czychewicz z "Rolnika" walczy o życie syna. 13-letni Kuba jest ciężko chory. Pomoc zadeklarowali uczestnicy show
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Babcia

  Oceniono 8 razy 6

  Brawo popieram wrzuccie akcję na fb !fb ma moc :) Dziewczyna pozytywna i uczciwa nic nie kręciła ,pomóżmy Jej .

 • Gość: Ninka

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie może byś tak jeden z drugim włączył myślenie i wpadł na pomysł, ze udział w takim programie pomoże tej kobiecie zebrać kasę na rehabilitację. Niestety ale w naszym kraju nic nie ma za darmo tylko za wszystko się płaci. Życzę Pani dużo sił w pracy z dzieckiem, a małemu zdrowia.

 • Gość: Dorota

  0

  Tak sobie czytam te wszystkie komentarze i widzę jak ludziom w dupach się poprzewracalo. Wszystkim osobom,które mnie wspieraja bardzo dziękuję,a Tobie braciszku najbardziej. Cala reszta bydła niech sobie gada co chce. Im wiecej gadają tym bardziej mnie to cieszy. Moje" parcie na szkło" przyniosło zamierzony efekt. Akcja nabrala rozglosu i o to chodziło. Pana,który ujawnia moje prywatne sprawy na forum publicznym nie muszę chyba przedstawiać,wszyscy ktorzy mnie znają wiedzą kto to. Tą sprawą juz sie zajmuja odpowiednie służby.Mam jeszcze w planach kilka występów w telewizji,a osobę,którą tak strasznie ciekawi z kim zostawie wtedy dzieci,osobiscie poprosze o opiekę nad nimi,żeby juz się nie musiała domyślać. Idiotow jednak nie trzeba siać,sami sie rodzą.

 • Gość: Brat doroty

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego wszyscy piszecie ,,on , ona , czy inne pseudonimy wymyslacie bo jestescie zwyklymi zerami ktore raz ze gowno wiedza to dwa ze nawet nie potraficie powiedziec kto to pisal. Jezeli jeden z drugim ma odrobine odwagi I przyzwoitosci to sie przedstaw. Ja jestem bratem doroty I dane moge wam podac bo popieram to co robi a jak wy jestescie zwyklymi ped....mi ktorzy noe potrafia podpisac sie swoimi danymi to pozdrawiam wasze rodziny bo takich debili dawno nie widzialem

 • Gość: Ona

  Oceniono 11 razy -3

  To nie rozumiem, syn chory, ona samotna, syn wymaga całodobowej opieki a ona wyjeżdża do rolnika? Który rodzic niepełnosprawnego dziecka ma na to czas? Niedawno były protesty takich opiekunów i dużo opowiadali o swoich obowiązkach względem niepełnosprawnych osób a pani Dorota po prostu wyjeżdża? Coś mi się tu nie klei...

 • miastomakow

  Oceniono 6 razy -4

  Kit żeby wyrwać kasę metoda na litość.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy -10

  Poszła do programu żeby zrobić sobie reklamę a napewno jej syn nie jest chory tylko kasa z rolnika jej nie starcza błagam was

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX