Mazolewski i Zawadzka oficjalnie potwierdzili związek wspólnymi zdjęciami. Para spędziła razem Święta! "No i dorwałeś tego anioła"

Wojtek Mazolewski i Katarzyna Zawadzka opublikowali wspólne zdjęcia i tym samym potwierdzili związek. Zakochani spędzili razem Boże Narodzenie.

Przez kilka lat Wojtek Mazolewski był partnerem Mai Sablewskiej. Para na zmianę rozstawała się i schodziła. Jednak na początku minionego roku okazało się, że ich drogi rozeszły się na dobre.

Wojtek Mazolewski ma nową partnerkę

Tymczasem przed dwoma miesiącami muzyk zaskoczył wszystkich pojawiając się na pokazie Macieja Zienia w towarzystwie Katarzyny Zawadzkiej. Para nie szczędziła sobie uczuć i wszystko wskazywało na to, że są w sobie zakochani po uszy.

Okazuje się, że z biegiem czasu nic się nie zmienia. Wręcz przeciwnie. Wojtek i Katarzyna postanowili oficjalnie potwierdzić swój związek publikując w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Na profilu aktorki pojawiło się selfie z ukochanym i wymownym serduszkiem w podpisie. Mazolewski dodał z kolei fotografię zrobioną w okresie świąt. Widzimy na niej nie tylko Zawadzką, ale i nastoletniego syna muzyka. 

Mazolewski i Zawadzka potwierdzili związek ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Wygląda na to, że ich relacja się rozwija i robi się naprawdę poważna, skoro spędzili ze sobą Boże Narodzenie. Tak trzymać! Życzymy powodzenia!

KS

Więcej o:
Komentarze (25)
Mazolewski i Zawadzka oficjalnie potwierdzili związek wspólnymi zdjęciami. Para spędziła razem Święta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: olo

  Oceniono 19 razy 11

  Ciekawe czy ta idiotka będzie płaciła za jego alimnety. Ten stary cap umie się ustawić, jak Majka go zostwiła to znalazł sobie nową miejscówkę i opierunek w warszawie. Zawadzka albo głupia albo puszczalska

 • Gość: slowik

  Oceniono 15 razy 11

  następna naiwna

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 20 razy 10

  Kim są te człowieki i czym się zasłużyli w polskiej kulturze by o nich pisać w ogóle????

 • Gość: piot

  Oceniono 13 razy 9

  Ta panna strasznie pusta jest. Czy ona nie ma ojca który je wytumaczy że jest głupia

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 6 razy 6

  Cekebrycka wypożyczalnia partnerów życiowych?
  Nie można znaleźć faceta "z ulicy"? Normalnego człowieka, który nie mizdrzy się na ściankach w blasku fleszy? Wszelacy celebryci tkwią w jakimś kółku wzajemnej promocji, gdzie na jakiś czas łączą się w pary, by po pewnym czasie zrobić zamianę? Najwyraźniej, tak.

 • Gość: metryki nie oszukasz

  Oceniono 9 razy 5

  42 lata. Uuuuuu, to już raczej równia pochyla w dół w tych spawach...

 • Gość: jjj

  Oceniono 8 razy 4

  Kobieta musi mieć zrytą psyche że spotyka się z takim clownem

 • Gość: Wujek Waldek

  Oceniono 8 razy 4

  "partnerzy"... Banda nieodpowiedzialnych leni i tchórzy. Ale dobrze wam tak, same tego chciałyście: kolejne podróbki mężczyzny, robią wam kolejne bachory i kolejny raz puszczają kantem.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  co to za leszcze i czym się zasłużyli że mają fofo za friko w plotku ?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX