"M jak miłość". Paweł pokłóci się z Julką! Ich związek będzie ratować jego była, Magda

M jak Miłość

M jak Miłość (Instagram.com/Mjakmilosc)

W "M jak miłość" nowe dramaty! Pawła i Julkę poróżni temat ślubu. Czy para się rozstanie? Spróbuje im pomóc seksowna Magda.

W najnowszym odcinku "M jak Miłość" Paweł razem z ukochaną uda się na imprezę imieninową do Kryszaka. Matka dziewczyny będzie zachwycona chłopakiem, ale nie wszystko pójdzie gładko. Ojciec Julii jest uprzedzony do Zduńskiego, w końcu jego córka już przez niego cierpiała. Podczas kolacji padnie pytanie "Paweł, kiedy ożenisz się z moją córką?", po którym chłopak poczuje się dość niezręcznie.

Problemy w związku

W domu para poruszy trudny temat. Zduński przyzna Julce, że nie udało mu się już parokrotnie i nie chce po raz czwarty stawać przed ołtarzem. Niestety, nie usłyszy, co odpowiada jego ukochana, bo przerwie im dzwonek telefonu. Kiedy Paweł wróci do rozmowy z ukochaną zdenerwuje się, że ta chce wymusić na nim ślub. Będzie chciał z nią zerwać!

Na szczęście Magda, była dziewczyna Pawła, stanie po strony Julki i przypomni mu, że ta nigdy nie poruszała tematu ślubu, a jego przypuszczenia są błędne. Chłopak zrozumie, że postąpił źle i pogodzi się z dziewczyną.

JM

Złoto. Quiz wiedzy ogólnej
1/20Mitologiczny król, który po dotknięciu zamieniał każdy przedmiot w złoto, nazywał się:
Zobacz także
  • Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak "M jak Miłość". Aktorzy tracą pracę przez odejście Kacpra Kuszewskiego? Z serialu znika kolejna postać
  • Bosak Pamiętacie Kamila z "M jak miłość"? Marcin Bosak wrócił na salony. Po metamorfozie aktorowi ubyło lat!
  • M jak miłość "M jak miłość". Iza zdradzi Marcina z Jakubem? Chodakowski będzie wściekły. Zaskakujący zwrot akcji
Komentarze (4)
"M jak miłość". Paweł pokłóci się z Julką! Ich związek będzie ratować... Magda
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX