Komentarze (77)
Meghan Markle ma dosyć. Pałac odrzuca wszystkie jej pomysły. "Czuje się sfrustrowana"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: una

  Oceniono 110 razy 42

  To nie pałac ma być gotowy tylko ta amerykanka na zmiany i dostosowanie się. To że monarchia jest w UK tak popularna jest zasługą własnie tego konserwatyzmu, tej etykiety, bo to wyróżnia ich na tle pospólstwa. Celebryctwa wszelkiej maści jest masa aż do porzygu.Ona musi być bardzo zadufana w sobie ,ze myślała,ze zmieni wielowiekową tradycję.

 • Gość: gość

  Oceniono 37 razy 31

  a jakież to ma niecne ma plany??? krlowa ma nosić mini???książę William zacznie miewac kochanki???a może karol pusci pornosa na rynku???

 • mistermadmat

  Oceniono 29 razy 23

  A w pierdziszewie dolnym stara baba zesrała się za plebanią ....
  P.S. Sprzedam koła z Tarpana....

 • Gość: Arek

  Oceniono 29 razy 21

  Zapraszam do siebie, ja panią docenię o wszystkich pozycjach będzie pani decydować

 • kamillwawa

  Oceniono 18 razy 18

  Ale kogo to obchodzi.

 • Gość: kk

  Oceniono 80 razy 18

  Dziewczyna, która cale życie była bardzo aktywna, pracowała, prowadziła kampanie społeczne, ma teraz siedzieć na dupie, nic nie robić tylko kiecki zmieniać i rękę podawać?
  Tu nie o zasady dworskie chodzi,, bo już Diana sie bardzo angażowała i Elżbiecie było to bardzo w nie smak, nie ze względu na jakaś tam etykietę, tylko ze względu na to, że Diana cieszyła się większą popularnością niż ona sama. Ugięła się pod presją społeczną, i to pod presją społeczną dopiero długi czas po śmierci Diany spuściła flagę do połowy masztu i przemówiła do społeczeństwa. Przerosła ją Diany popularnosć i uwielbienie wobec niej, a wzieło sie ono głównie z jej działania społecznego. Diana był arystokratką, wychowaną przy dworze, ale też nie potrafiła usiedzieć nic nie robiąc. Nie każdy we dworze chce swoje życie sprowadzic do dygania.
  Kate to wystarczy, rodzi na wyścigi i zmienia kapelusze, ale Maghan cale życie musiała o cos walczyć i jest kobieta aktywną, podobnie zresztą, jak Harry, który przez rok kopał rowy w Afryce i pomagał w najbiedniejszych regionach. Jemu też podawanie ręki nie wystarcza.
  Tylko jest jeden problem, na tle tak aktywnej pary uwidacznia sie nieróbstwo całej reszty.
  Mam nadzieję, że odnajdą drogę własnej aktywnosci i będą szczęśliwi, wbrew pomyjom, które plotkowe frustratki z taką lubościa na Meghan wylewają.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 35 razy 17

  Elzbiecie nie podobało się kiedy Diana planowała zająć się bliżej problemem osób z wirusem HIV. Diana nie posłuchała i jako pierwsza osoba publiczna dotykała osób zarażonych przez co pomogła zmienić ich postrzeganie. Dlatego kibicuje Meghan, cokolwiek zrobi na pewno osiągnie więcej niż wszyscy "obrońcy tradycji" razem wzięci

 • Gość: Komon

  Oceniono 78 razy 10

  Dziewczyna zupełnie tam nie pasuje.... Sfrustrowana to jest Królowa, że pozwoliła na wejście plebsu do rodziny. CO to za arystokracja jak pozwalają mieszanie krwi. To tak jakby córka Kiepskiego ożeniła się z księciem....no masakra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX