Joanna Przetakiewicz wypina pupę na zdjęciu, a w lustrze odbija się... Nie zauważyła chyba tego przed publikacją!

Joanna Przetakiewicz dodała na Instagram odważne zdjęcie, na którym odsłania ciało. Uznała to za okazję do zwrócenia się do kobiet i zmotywowania ich. Jednak uwagę skupia osoba, która odbija się w lustrze.

Joanna Przetakiewicz nie ma problemu z odsłaniałem ciała i pokazywaniem go na Instagramie. Eksponując swoje wdzięki chce zmotywować inne kobiety do tego, aby akceptowały siebie. Jednak na jej ostatnim zdjęciu doszło do zabawnej wpadki, którą od razu wyłapali internauci.

Joanna Przetakiewicz pokazuje ciało

Przetakiewicz chwaląc się nogami i pośladkami tłumaczyła, na czym polega atrakcyjność kobiet. Apelowała także do pań, aby były świadome, że każda z nich jest niepowtarzalna:

Atrakcyjna kobieta to taka, która się za taką uważa. Która akceptuje własne ciało i siebie. Wtedy automatycznie, magicznie, bez słów i zbędnych gestów stwarza taką aurę. Każda z nas jest niepowtarzalna, a co za tym idzie - WYJĄTKOWA. UNIKALNA. Każda z nas jest piękna we własnym ciele. Pora to zaakceptować i porzucić skrępowanie, przede wszystkim same przed sobą #eranowychkobiet - napisała pod spodem.

Jednak od jej wizerunku na zdjęciu oraz słów, jakie skierowała do internautek, znacznie ciekawsze okazało się odbicie fotografa w lustrze. Skomentowali to, nie ukrywając swojego rozbawienia:

Mistrz drugiego planu.
A cóż to za równie piękny fotograf, przyczajony niczym tygrys?
Mistrz drugiego planu kradnie uwagę - piszą z rozbawieniem.

Rzeczywiście cała sytuacja wygląda dość komicznie i trudno skupić się na przekazie Joanny Przetakiewicz. Myślicie, że nie zauważyła tej wpadki?

AW

Więcej o:
Komentarze (92)
Joanna Przetakiewicz wypina pupę na zdjęciu, a w lustrze odbija się... Nie zauważyła chyba tego przed publikacją!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Greg

  Oceniono 102 razy 82

  Naprawdę dojrzałe kobiety powinny się szanować ,owszem jest piękna kobieta choć część tej urody zawdzięcza chirurgowi ale zachowuje się wyzywająco i niestosownie .kasa to nie wszystko a jej rady może trafia do tych które też mają w głowie pustostan w sumie następna robiąca z siebie cebulkę jak rozenkowa

 • dzaga41

  Oceniono 88 razy 80

  Nic w głowie ,tylko w tyłku. Żadnej prywatności.Wszystko na sprzedaż .Obrzydliwe.

 • Gość: Sly

  Oceniono 81 razy 73

  Przepraszam, ale niedawno wróciłem do Polski i nie jestem w temacie. Czy to jest jakaś podstarzała call girl?

 • mrdallas

  Oceniono 64 razy 58

  "trudno skupić się na PRZEKAZIE Joanny Przetakiewicz" To tak się teraz mówi na tyłek?

 • Gość: Blitz

  Oceniono 52 razy 48

  miec tyle milionow i rozbijac sie na drobne zdjeciami duppy w internecie. nielogiczne

 • Gość: ziggy

  Oceniono 47 razy 37

  ona naprawdę myśli, że ludzie nie znają programów graficznych do poprawiania - wydłużania, zaokrąglania itp? I że wierzą w to i nie widzą co było robione przy tym zdjęciu? :D Ja tu nawet liposukcje i przeszczep tłuszczu widzę :D Żałość, intelektualna żałość.

 • Gość: gość

  Oceniono 45 razy 23

  ohydne stare dupsko i nożyska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX