"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy na wspólnej imprezie. Internauci: Fajnie, że macie przyjacielskie relacje. Agata zmieniła kolor włosów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć nie wszyscy spotkali w programie miłość, to niewątpliwie zyskali przyjaźń. Uczestnicy stworzyli paczkę przyjaciół, a ostatnio imprezowali w Krakowie.

Nie dla wszystkich udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest miłym wspomnieniem. Choć Ania, Marcin, Agata i Martyna nie znaleźli w nim miłości, to połączeni podobnymi doświadczenia zaprzyjaźnili się. Coraz częściej możemy zobaczyć ich razem, a w weekend zorganizowali spontaniczną imprezę w Krakowie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł im przyjaźń

Na profilach na Instagramie uczestników pojawiły się zdjęcia. Agata przy okazji zdradziła, że dzieląca ich odległość nie jest przeszkodą. Przypomnijmy, że ona i Ania mieszkają w Krakowie, Marcin w Płocku, a Martyna w Warszawie.

Najlepsze spotkania wychodzą na spontanie. Dzieląca nas odległość nie jest dla nas przeszkodą, aby być razem. Miłego weekendu - napisała Agata. 

Bez wątpienia największą uwagę przykuwa Agata, która zmieniła kolor włosów. Zdecydowała się na jaśniejszy odcień. Wygląda w nim nieźle i znacznie lepiej niż we fryzurze, jaką miała w programie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy na imprezie. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. To, że stali się przyjaciółmi, porusza fanów programu:

Małżeństwa nie wyszły, ale bez wątpienia zyskaliście nowych przyjaciół. Powinni zmienić nazwę programu na "Przyjaźń od pierwszego wejrzenia". 
Bardzo fajny efekt uboczny programu.
Fajnie, że macie przyjacielskie relacje - piszą pod postami przyjaciół.

Niektórzy wyrażają też nadzieję na to, że pomiędzy niektórymi uczestnikami narodzi się miłość. Mocno kibicują zwłaszcza Agacie i Jackowi z 1. edycji, którzy nie powstrzymują się przed flirtem w komentarzach na swoich profilach. Myślicie, że może coś być na rzeczy?

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy na wspólnej imprezie. Internauci: Fajnie, że macie przyjacielskie relacje. Agata zmieniła kolor włosów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kasia

  Oceniono 8 razy 4

  Program żenujący i kompletnie nie rozumiem dlaczego ludzie, którzy w realu nie byli w stanie sie z nikim związać myślą, że uda im sie to z osobą, której na oczy nie widzieli. Nie wiem co nimi kieruje... Telewizja ma na celu robić show i pieniądze i robi to ich kosztem i za ich zgoda

 • Gość: as

  Oceniono 5 razy 3

  Najlepsze jest ten Marcin, gej ktory poszedł do programu żeby poznać żonę. PRzecież to jedna wielka ustawka.

 • Gość: Agnieszka

  Oceniono 2 razy 2

  Ja uważam że szczęściu trzeba pomóc. Ludzie powinni się otworzyć, i dostrzec to co jest w życiu najważniejsze nie tylko wygląda i grubość portfela. Niestety jesteśmy co.raz większymi egoistami ciężko dostosować nas do potrzeb drugiego człowieka. Często zapominamy o tym co my sami chcemy, stawiając słowo i zdanie znajomych rodziny nad swoje życie. Często ludzie boją się próbować jakiegoś związku nawet jeśli charakter drugiego człowieka mu pasuje, bo jest za brzydki za gruby lub za biedny. No i co ludzie powiedzą. W takich przypadkach lepiej być samemu. Ale jeśli jest szansa ktoś chce Ci pomóc dopasowuje Cię warto wykorzystać i brać garściami, decydować się na poznawanie 2 człowieka.
  Powodzenia w miłości
  Agnieszka

 • Gość: Ieidjdjncsn

  Oceniono 6 razy 2

  Teraz będziemy czytać o wszystkich uczestnikach tych kretynskich programów. Niedługo będziecie przeżywać wpisy na fejsa aktorów z "Ukrytej prawdy" i "Dlaczego ja?".

 • Gość: raja

  Oceniono 1 raz -1

  news z dpy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX