Maja Plich świętuje 5. urodziny Juniora. Pozuje u boku Rutkowskiego i chwali się zdjęciami z porodu!

Maja Plich pięć lat temu po raz drugi została mamą. Z tej okazji pochwaliła się w sieci zdjęciami z porodu synka, którego ma z Krzysztofem Rutkowskim. Urocze?

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski dokładnie pięć lat temu zostali rodzicami. To wówczas powitali na świecie swojego syna, Krzysztofa Juniora Rutkowskiego. W miniony wtorek Maja wraz z byłym już (?) partnerem świętowali urodziny dziecka. Cała rodzina wybrała się więc na uroczystą kolację, a relacją z tego wydarzenia Plich podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. By uczcić piąty rok życia Juniora, Maja postanowiła opublikować w sieci również swoje zdjęcia z porodu. 

Maja Plich pokazała zdjęcia z porodu Krzysztofa Juniora Rutkowskiego

Maja Plich zamieściła na swoim InstaStory dokładnie dwie fotografie, na których możemy zaobserwować moment tuż po samym porodzie. Na zdjęciach jest bowiem delikatnie widoczna główka dziecka. Z oczu Mai płyną natomiast łzy pełne wzruszenia i radości. Fotografie zostały podpisane jedynie datą oraz dokładną godziną narodzin syna Plich i Rutkowskiego. Okazuje się, że Junior przyszedł na świat o godzinie 10:55. 

Maja Plich pokazała zdjęcie z poroduMaja Plich pokazała zdjęcie z porodu Instagram/@majaplich

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski świętują urodziny syna

Wśród fotografii, zamieszczonych w mediach społecznościowych przez dumnych rodziców, nie zabrakło również radosnych zdjęć prosto z urodzinowej kolacji, zorganizowanej specjalnie z okazji piątych urodzin Juniora. Co ciekawe, Plich pochwaliła się nawet i fotką z samym Rutkowski, a jak przecież powszechnie wiadomo, w ich związku nie dzieje się najlepiej. Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach w mediach aż huczy od informacji na temat romansu detektywa z Dominiką "Wodzianką" Zasiewską.

Myślicie, że urodziny Juniora stały się dla Mai Plich okazją, by wybaczyć Rutkowskiemu zdradę?

DH

Więcej o:
Komentarze (24)
Maja Plich świętuje 5. urodziny Juniora. Pozuje u boku Krzysztofa Rutkowskiego i chwali się zdjęciem z porodu
Zaloguj się
 • patho13

  Oceniono 31 razy 27

  Dla mnie to wyglada dziwnie w pelnym makijaz w czasie porodu.

 • Gość: Izka

  Oceniono 30 razy 26

  Myślę, że jest taki rodzaj kobiet, dla których priorytetem jest utrzymanie swojego status quo za wszelką cenę. Musi być na pazury, niebotycznie drogie lumpy, kolacje w drogich knajpach. Zostawi go i jest po Niej, a On następne będzie obtańcowywał. Więc policzyła za i przeciw, i voila mamy nowe otwarcie.

 • Gość: Jkl

  Oceniono 15 razy 11

  A gdzie ciocia Zasiewska??

 • Gość: Żenada dno i wodorosty .

  Oceniono 9 razy 5

  Żenada dno i wodorosty

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 5

  Zapłacił jej

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystko to pompowane jak te balony na zdjęciu.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  mysle, ze kolo chooja mi to lata

 • Gość: Lilianka

  Oceniono 2 razy 2

  Ona się w taką kiecę wystroiła na 5 urodziny syna?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX