Justyna Żyła ma swój program - znamy szczegóły. Celebrytka będzie godzić skłócone ze sobą małżeństwa! Szykuje się hit?

Justyna Żyła poprowadzi swój pierwszy autorski program - "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Okazuje się, że celebrytka będzie pomagać uczestnikom rozwiązywać ich życiowe problemy.

Justyna Żyła szturmem wdarła się w kręgi polskiego show-biznesu. Wszyscy chyba pamiętamy jej publiczne rozstanie z byłym już mężem, Piotrem Żyłą. Kobieta rozpętała prawdziwą medialną burzę, gdy w sieci publikowała kolejne kontrowersyjne szczegóły dotyczące ich życia prywatnego. Nie wszystkim się to wówczas spodobało, lecz Justyna zyskała również i sporą rzeszę fanek, które wspierały ją po rozpadzie małżeństwa. Niedawno media obiegła informacja, iż Żyła otrzymała propozycję poprowadzenia własnego programu. Teraz informacje te są już w pełni potwierdzone, a zdjęcia do show właśnie wystartowały. 

Justyna Żyła dostała własny program - o czym będzie?

Justyna Żyła poprowadzi program pt.: "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Tytuł już wzbudza sporo kontrowersji, ponieważ w pewnym stopniu nawiązuje do tego, co jeszcze niedawno robiła w mediach sama celebrytka. Okazuje się, że w show Żyła pomagać będzie uczestnikom rozwiązywać ich konflikty na rozmaitych płaszczyznach. Program ma bowiem na celu zachęcenie bohaterów do zwierzeń na temat swoich problemów, by następnie mogły zostać one wyjaśnione z drugą stroną sporu. Pierwszy odcinek show Justyny widzowie zobaczą już 18 grudnia o godzinie 22:00 na antenie telewizji Active Family.

Bohaterowie zgłaszający się do tego programu zdecydowali się na trudny krok. Chcą dać sobie szansę na rozwiązanie konfliktu, czy też ważnych dla nich, bolących ich spraw. Konfrontacja ma oczyścić atmosferę. Ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Bez owijania w bawełnę. Justyna będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy. Bo przecież lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo – podsumowuje Przemek Petryszyn, Prezes R.D.F. Entertainment, właściciela kanału Active Family.

Uważacie, że Justyna Żyła to odpowiednia osoba w roli prowadzącej tego typu program? Koniecznie zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie zdjęcia prosto z planu do nowego show celebrytki.

Będziecie oglądać "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!"?

DH

Więcej o:
Komentarze (170)
Justyna Żyła ma swój program - znamy szczegóły. Celebrytka będzie godzić skłócone ze sobą małżeństwa! Szykuje się hit?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 129 razy 117

  "Kariera" po Polsku!
  Braki w edukacji, zero pracy, ale wystarczy w mediach wylać wiadro pomyj na utalentowanego męża, za którego kasę sie wygodnie żyło i dalej żyje, i bach mamy "gwiazdę".
  To jest szambo, nie media!!!

 • Gość: 777777

  Oceniono 95 razy 89

  Co za czasy. Zamiast się dogadać albo samemu albo w sądzie to wypisuje się glupoty na fejsie, a prowadzącymi zostają ludzie którym potrzebny jest psycholog albo psychiatra.

 • varranzcomodo242

  Oceniono 85 razy 77

  To tak jakby Krystyna Pawłowicz nauczała zasad savoir vivre.

 • Gość: Ktoś gdzieś kiedyś

  Oceniono 77 razy 71

  To tak jakby grubas uczył modelki jak się odżywiać. .

 • jar_i_mir

  Oceniono 58 razy 56

  Na pewno nie obejrzę. Nie zamierzam sponsorować pani, której jedynym wyczynem jest to, że nie potrafiła się z godnością rozstać ze znanym mężem.

 • Gość: jak

  Oceniono 50 razy 48

  Nosz ku... własnego nie potrafiła uratować ale będzie innych godzić.

 • panbies

  Oceniono 47 razy 45

  Idealna:D
  Szczyt klimatyczny w Polsce sponsoruje górnictwo to tak jakby zjazd wegetarian sponsorowały zakłady mięsne a kobita po rozwodzie co tyle się w mediach napłakała będzie ratować związki:D
  Jedno jej trzeba przyznać. Nabeczała się tak wiele na wszelkich plotkarskich stronach, że stała się znana. Przez płacz:D

 • pavb

  Oceniono 37 razy 35

  To tak jakby weganin uczył smażyć schabowe ;P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX