Małgorzata Rozenek pozuje ze swoją książką. "Serio? Rozwódka pisze o perfekcyjnym ślubie". Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie okładką swojej książki pt.: "Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku". Post w jednej chwili oburzył internautów. Gwiazda odpowiedziała na hejt.

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia dzielić się z polskim społeczeństwem perfekcyjnymi radami. Z tego też względu chętnie wydaje książki opatrzone swoim nazwiskiem. Światło dzienne ujrzały już między innymi "Perfekcyjna pani domu. Poradnik", "Jak dbać o siebie perfekcyjnie", "Perfekcyjny organizer" czy "Perfekcyjny ogród. Poradnik". To jednak nie wszystko. W zeszłym roku Rozenek postanowiła napisać książkę zatytułowaną "Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku". Teraz okładką swojego literackiego dzieła pochwaliła się w sieci i tym samym rozpętała prawdziwą burzę. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje ze swoją książką - internauci oburzeni

W swoim wpisie na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała fanów, iż już 6 grudnia na klientów jednego z warszawskich salonów sukien ślubnych czekać będzie książka "Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku" z autografem Małgosi. Tematyka książki nie przypadła jednak internautom do gustu. W komentarzach pod postem gwiazdy zrodziła się istna awantura. 

Serio? Rozwódka pisze o perfekcyjnym ślubie.
Specjalistka od wszystkiego.
A czy pokazuje Pani w tej książce, jak skutecznie odchudzać się w photoshopie panną młodą, jak to zwykła Pani robić u siebie na insta? Ale tak, żeby było, że się rama lustra wykrzywia oczywiście.
Pisząc to, myślała Pani o swoim pierwszym, drugim czy kolejnym? - czytamy.

O odpowiedź na jeden z nieprzychylnych komentarzy pokusiła się również i sama zainteresowana. 

A może warto zapoznać się z treścią? To nie jest książka o związkach, a o organizacji wydarzenia, które dla wielu kobiet jest bardzo ważnym dniem w życiu. Mogę podesłać egzemplarz z dedykacją - napisała w kontrze Rozenek. 

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda musi zmierzyć się z krytyką nieprzychylnych "fanów". Mieliście już okazję zapoznać się z literaturą Małgorzaty Rozenek-Majdan?

DH

Więcej o:
Komentarze (40)
Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje ze swoją książką - "Perfekcyjny ślub". Internauci oburzeni: Serio? Specjalistka od wszystkiego. Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 78888

  Oceniono 18 razy 16

  Zorganizuje sobie ślub taki jaki będę chciała. Nie potrzebuje rad starej silikonowej komputery.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 11

  No właśnie o tym mówimy o organizacji, czy pani wszystkie trzy robiła w ten sam sposób, czy każdy był dla pani wielkim wydarzeniem? A może to jeszcze nie ten ostatni? Trochę zalosne

 • Gość: Dzidka

  Oceniono 13 razy 11

  Grunt to wypuscic byle g...przed swietami. Za te poradniki pseudoekspertek od wszystkiego powinni je zamykac. Powod: oglupianie ludzie.

 • Gość: dy.tzE$

  Oceniono 13 razy 11

  starosc nie radosc

 • Gość: mor

  Oceniono 11 razy 9

  WIELOKROTNA rozwódka - skoro myśli o perfekcyjnym ślubie, to Radzio-Pysiula NIE JEST ostatnim mężem :// gratulacje, Radzio !!!

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 8 razy 8

  Nie, i nie mam zamiaru.Śmieszna jest ta kobita i strasznie nachalna. Nie mozna już na nią patrzeć. Tak sie mówi że jak się jest specjalistą od wszystkiego to znaczy od niczego .Niech do pracy idzie a nie gwiazdorzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX