Wszyscy myśleli, że Justyna Żyła pojawiła się pod skocznią, żeby kibicować Piotrowi. A ona nagrywała tam program! Jest zdjęcie z planu

Justyna Żyła dostała własny program. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu show.

Odkąd Justyna Żyła wkroczyła do polskiego show-biznesu, media nieustannie komentują to, czym będzie się dokładnie zajmować. Pojawiły się plotki, że napisze książkę kucharską, książkę o skoczkach narciarskich, a nawet takie, że otworzy własną restaurację. Tymczasem okazuje się, że celebrytka dostała własny program!

Justyna Żyła dostała program

Niedawno Justyna pojawiła się w Wiśle, gdzie odbył się konkurs skoków narciarskich Pucharu Świata. Fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia pod skocznią, a na Instagramie Żyły nie zabrakło relacji z tego miejsca. Wszyscy byli przekonani, że obecność Justyny była spowodowana tym, że chciała kibicować Piotrowi. Okazuje się jednak, że celebrytka nagrywała tam swój program. 

Na profilu Active Family TV pojawiło się zdjęcie Justyny zrobione właśnie w dniu konkursu skoków narciarskich z następującą informacją:

Razem z Justyną Żyłą przygotowujemy dla Was nowy, zaskakujący program! Praca wre! Efekty już niebawem na naszej antenie! - czytamy na fanpage'u telewizji.

Niestety, szczegóły współpracy Justyny z telewizją nie są znane. Przypomnijmy jednak, że Żyła ma doświadczenie pracy przed kamerą. Od jakiegoś czasu prowadzi vloga kulinarnego "UwaŻyła". Jesteście ciekawi, jak wypadnie w tym projekcie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (59)
Wszyscy myśleli, że Justyna Żyła pojawiła się pod skocznią, żeby kibicować Piotrowi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 14

  Szczerze? Nie wyrabiam już. Ile można jeszcze o niej pisać?

 • Gość: Eli

  Oceniono 11 razy 5

  Ona jest tak brzydka i głupia ze żal mi tego Piotrka. Zajmij się dziećmi.bo będziesz gwiazda jednego sezonu.daj sobie spokój z mediami.nie umiesz się zaprezentować.jesteś prosta dziewczyna i taka zostań.

 • Gość: Eli

  Oceniono 11 razy 5

  Ona jest tak głupia ze aż biedna.porażka. ta dziewczyna marnie skończy.media ja wyssaja I rzucą. Psycholog się kłania.

 • Gość: kk

  Oceniono 10 razy 4

  Dno!
  Pełno młodych, utalentowanych ludzi nie interesuje nikogo, za to media - wami włącznie - robią lans pustakowi, który próbuje zaistnieć wylewaniem wiader pomyj na, na szczęście byłego już, męża.
  Odkąd Piotr się od niej uwolnił, odnosi sukces za sukcesem.
  Jak można kogoś takiego lasować?

 • Gość: Gofin

  Oceniono 5 razy 3

  A mnie zastanawia jedno. Twierdzi, że jej pasja jest gotowanie, ale nic nie robi żeby się w tym kierunku rozwijać. Szkoły gastronomicznej nie skończyła, kursów też nie porobiła, staży w restauracjach też nie ma obytych, ba nawet nie działa w kole gospodyń wiejskich. Teraz widzimy, że został pasjonatką mediów i też nic nie robi w tym kierunku żeby się rozwijać. Nawet nie poszła na staż do jakiejś redakcji czy agencji reklamowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX