"Rolnik szuka żony". Marta Manowska skomentowała zachowanie Jana. "To w ogóle nie powinno mieć miejsca"

Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiegła końca, jednak nadal mówi o niej wiele Polaków. Również Marta Manowska postanowiła zabrać głos i skomentowała ten moment programu, w którym Jan złapał Marię za pupę.

Zachowanie Jana - uczestnika programu "Rolnik szuka żony"  budzi wiele emocji. W finałowym odcinku rolnik na antenie zerwał z Małgosią i od razu poprosił o numer telefonu do siedzącej obok Marii. To kolejne skandalicznie zachowanie Jana. 

W poprzednich odcinkach Jan złapał za pupę jedną z kandydatek, która nie była zadowolona z takiego obrotu sytuacji. Prowadząca "Rolnik szuka żony", Marta Manowska, w rozmowie z wp.pl skomentowała haniebne zachowanie rolnika. 

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska o zachowaniu Jana

W trakcie emisji show "Rolnik szuka żony" nie zabrakło skandali i kontrowersyjnych zachowań uczestników. Widzom z pewnością w pamięci zapadnie najstarszy z rolników, Jan, który rzucał uwagi z podtekstem seksualnym pod adresem kandydatek. 

Małgonia kaszlesz, dlatego, że sama spałaś, widzisz. Drzwi otwarte zostawiłem, zachęcająco, a Ty sama spałaś. Tak to bym cię ogrzał, poty by były - powiedział w jednym z odcinków. 

Jednak widzów najbardziej oburzyła sytuacja, kiedy rolnik złapał za pupę schodzącą po drabinie Marię. 

Mam cię trochę za dupkę potrzymać. - Nie. - To potrzymam - powiedział do wściekłej kobiety, która słusznie poczuła się urażona.

Po tej sytuacji pojawiło się wiele głosów, czy stacja powinna wyemitować ten fragment. W końcu głos w tej sprawie zabrała sama Marta Manowska. 

Kobiety zareagowały bardzo jednoznacznie, tak jak powinny były zareagować na taki rodzaj zachowania. Bohater, który się tego dopuścił przeprosił, czyli był pokazany taki model zachowania, jak to powinno wyglądać. Oczywiście to w ogóle nie powinno mieć miejsca, od tego trzeba zacząć, ale miało miejsce i zostało pokazane dlatego, żeby można widzieć, jak potem przebiegają relacje między tymi osobami - powiedziała w rozmowie z wp.pl.

Manowska słusznie zauważyła, że po wycięciu tego fragmentu widzowie "Rolnik szuka żony" mogliby poczuć się zdezorientowani. 

Gdybyśmy tego nie pokazali to właśnie nie bylibyśmy uczciwi, bo nie byłoby wiadomo dlaczego te kobiety w taki sposób zaczynały się do niego odnosić. To jest prawda o nim, to jest prawda o nich - przyznała. 

Być może prowadząca "Rolnik szuka żony" niedługo wyrazi również swoją opinię odnośnie finałowego odcinka programu. Wszak po wyznaniu Jana na twarzy największej swatki TVP pojawiła się mina wskazująca, że ona również była zaskoczona całą sytuacją. 

AG  

Więcej o:
Komentarze (12)
"Rolnik szuka żony". Marta Manowska skomentowała zachowanie Jana. "To w ogóle nie powinno mieć miejsca"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Babcia

  Oceniono 18 razy 16

  Stary cham

 • mimi

  Oceniono 8 razy 8

  nic dziwnego że mimo tych metrów dalej jest sam

 • Gość: Sonia

  Oceniono 7 razy 7

  Zero subtelności w tym rolniku . Brak ogłady i szacunku dla drugiego człowieka .Szkoda Małgoni dla Jana. Koniec tej znajomości to dobry tok wydarzeń.

 • Gość: Fistaszek

  Oceniono 8 razy 6

  Małgonia zazdrośnica cwanie wygryzła rywalki i hop siup wskoczyła do łóżka starego bzykacza. Już została na włościach pewna,że będzie panią. A tu zonk

 • Gość: erysia leś

  Oceniono 1 raz 1

  Stary Satyr chciał się sprawdzić.Może z Małgosią nie wyszło to wydaje mu się że wyjdzie z Marią.A to niestety już wiek nie taki i nie będzie tak jak za młodu.A wogøle to uważam że on nie chce żony.On się chce zabawić.Jest oblešny.Małgosiu uciekaj.

 • Gość: Eeeee

  Oceniono 1 raz 1

  Dla mnie to taki stary Alfons nic dziwnego że jest sam. On nie powinien mieć na imię Jan tylko Porażka.

 • Gość: Ola

  Oceniono 3 razy 1

  No, cóż zachciało mu się Ślązaczki. To było do przewidzenia. Końskie zaloty, podpatrzył chyba u swoich koni.

 • Gość: widzka

  Oceniono 1 raz -1

  Pani Marto prosimy o wznowienie powtórek Pierwszych edycji "Rolnik szuka...." Powspominamy sobie "starych bohaterów" tego probramu.

 • Gość: Viki

  Oceniono 18 razy -10

  Małgonia chyba kiepska w łóżku była ,o masakra

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX