"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej skomentował udział w programie. Gorzkie słowa na temat produkcji i Agaty. "Gdybym trafił na inną kandydatkę..."

Maciej z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" udzielił szczerego wywiadu, w którym zdradził kulisy produkcji. Wypowiedział się także na temat relacji z Agatą. Padły gorzkie słowa.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kolejna edycja show jest już za nami. Przypomnijmy, że w finałowym odcinku tylko jedna z par zdecydowała się wspólnie budować przyszłość. Dwie pary podjęły natomiast decyzję o rozstaniu. Byli to Martyna i Przemek
oraz Agata i Maciej. To właśnie Maciej niedawno udzielił wywiadu, w którym zdradził wiele szczegółów dotyczących całej produkcji. Nie zabrakło też brutalnych słów na temat rozstania z Agatą. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej gorzko o programie

Maciej w rozmowie z dziennikarzem lokalnego portalu tkn24 wyznał, jak naprawdę wyglądały kulisy programu. Zdradził, iż początkowo spotkania z psychologami były "przyjemne", lecz poza tym musiał "wypełniać stos zbędnych ankiet". 

Ja uważam, że jestem idealnym kandydatem na męża, po prostu z tą moją wybranką nie wyszło z różnych względów. Gdybym trafił na inną kandydatkę, mógłbym pokazać swoje możliwości. Moje nastawienie przeradzało się w nadzieję, że możemy z tą kandydatką zrobić coś fajnego. Ale kiedy napotkałem opór z drugiej strony, zacząłem się wycofywać. Zaraz po ślubie wyjechaliśmy na Majorkę, planuję tam wrócić, ale już bez obecności kamer - mówił uczestnik show.

Maciej wspomniał także o Agacie, z którą dziś nie ma już żadnego kontaktu. Jak wyznał, tuż po zakończeniu nagrań bardziej brakowało mu ekipy produkcyjnej niż małżonki...

Były momenty, kiedy sądziłem, że bez obecności kamer ten związek miałby szanse, ale potem, jak to się odbywa przez miesiąc dzień w dzień, to się przyzwyczailiśmy, żeby nie powiedzieć zżyliśmy z ekipą. Pierwszego dnia po ich wyjeździe to zaczęło mi ich brakować bardziej niż małżonki. Kontakt urwał się prawie od razu. Nie wiem, co u Agaty, obrączki nie mam - wyznał.

Maciej pozwolił sobie również na szczere wyznanie odnośnie realizacji programu. Okazuje się, iż "Ślub" jest reżyserowany, ale w bardzo małym stopniu. Produkcja bowiem nie ma wpływu na relacje między uczestnikami. Maciek dodał także, iż za udział w show nie otrzymał żadnego wynagrodzenia. 

Wydaje mi się, że telewizja kłamie. Nie jest to wszystko do końca tak. Owszem, tam się zgadza parę rzeczy, ale część jest przekłamanych, część jest wyciętych z kontekstu, byle pasowało do programu, albo do tego, co lektor powiedział. Zauważyłem, że jak wchodzi lektor, to potem jest wszystko do niego dopasowywane. Nie mieliśmy podpowiedzi, co mamy powiedzieć. Standardowy tekst: zachowujcie się naturalnie. Albo: wejdź do domu jeszcze raz, bo źle wszedłeś. Ja za to złotówki nie dostałem - dodaje Maciej.

Myślicie, że program był dla Macieja przygodą życia, a może dziś mężczyzna bardzo żałuje tej decyzji? 

DH

Więcej o:
Komentarze (58)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej skomentował swój udział w programie. Padły gorzkie słowa na temat produkcji i Agaty. "Telewizja kłamie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: olo

  Oceniono 34 razy 24

  Fakt dobrali ich masakrycznie, już dobranie malutkiej z olbrzymem było przegięciem ! a reszta to zupełny brak ogłady Maćka w stosunku do kobiety, po prostu albo jest nieśmiały albo brak kultury, zero umiejętnosci prowadzenia rozmowy, nie byl w stanie rzozwiąć zdania prostego... zupełnie olanie partnerki , poza paroma dowcipami ni z gruchy ni z pietruchy nie widziałam żadnego porozumienia. Nie musial jej wybrac , bo nikogo nie mozna zmusić do uczucia, jeszcze w takich okolicznosciach, ale minimum kultury i szacunku do partnerki powinno obowiązywać. A Maciek caly miesiąc przeczekał na basenie ....

 • Gość: Kiki

  Oceniono 41 razy 23

  Co za brak kultury... współczucia dla jego przyszłej kobiety...o ile taka frajerka się znajdzie...

 • Gość: aaa

  Oceniono 31 razy 21

  nie wierzę, ze nie dostał ani złotowki, jezeli tak to tvn ich wykolegowało. podpisywali jakaś umowę . nie powinni za darmo występować, to jest obdarcie ich z prywatności itd, za parę minut w reklamie płaci się grubą kasę, a jeżeli tvn za to nic im nie zapłacił to złodziejstwo. A co do Maćka ... byłeś jako facet beznadziejny

 • Gość: joanna

  Oceniono 23 razy 19

  i znow promocja jakiegos pana NIKT biedny nie wiedzial co robi i w jakim programie bierze udzil, poprostu nieudacznik , tyle kobiet chodzi po tym swiecie a on bierze udzial w takim programie i narzeka jakby byl pępkiem swiata

 • Gość: wadd

  Oceniono 18 razy 14

  eksperci do dpy, brali z łapanki, jeszcze z polecenia , ściema z dobieraniem ,

 • Gość: Kaa

  Oceniono 24 razy 10

  Nie rozumiem tych komentarzy. Widac, ze sie facet staral ale spotkal opor i milczenie z drugiej strony to sam sie wycofal. Nie dziwie mu sie

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Myślę, ze gdyby Pan trafił na inną kandydatkę, to efekt byłby taki sam, mogłoby się okazać, że jest.....zbyt wyluzowana, a Pan woli ciche, spokojne, małomówne. Żaden z Pana gentelmen.

 • nekaj

  Oceniono 15 razy 7

  śmieszni jesteście w tej jeździe po kolesiu, pewnie nie widzieliście ani jednego odcinka
  jaki by nie był, starał się, natomiast pani od początku go totalnie olewała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX