Kasia Cichopek i jej "problemy". Jedna z internautek ostro zareagowała: A ja nie mam co do gara włożyć

Katarzyna Cichopek pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem. Przyznała, że zmaga się z pewnym problemem. Mimo dużej liczby ubrań aktorka nie ma w co się ubrać. Jedna z internautek postanowiła jej odpowiedzieć.

Katarzyna Cichopek należy do tych gwiazd, które bardzo aktywnie działają w mediach społecznościowych. Profil aktorki na Instagramie obserwuje już ponad 255 tysięcy osób. Gwiazda postanowiła niedawno pochwalić się w sieci nowym zdjęciem, na którym pozuje przy wieszaku pełnym ubrań. Fotografię opatrzyła wpisem, w którym poruszyła pewien problem. 

Katarzyna Cichopek ma "poważny" problem

Okazuje się bowiem, iż gwiazda zmaga się z problemem zbyt dużej liczby ubrań. Powoduje to, że tak naprawdę nigdy nie wie, co ma na siebie założyć.

Znowu nie mam się w co ubrać. Która z was tak ma? Im więcej ciuchów, tym większy problem, jaki z tego morał? Im mniej, tym lepiej. Taka jest moja dewiza życiowa prywatnie, zawodowo muszę, choć nie przepadam. Dobrze, że są styliści -  napisała Kasia na Instagramie.

Jak wiadomo, często dylemat ten ma wiele kobiet. Internautki w komentarzach oczywiście więc zgodziły się z aktorką, lecz z małym wyjątkiem. Otóż jedna z obserwatorek Kasi na Instagramie wyznała bowiem, iż dla niej problem stanowi coś zupełnie innego. 

Ojej, a ja nie mam co dzieciom do gara włożyć - czytamy.

Katarzyna Cichopek nie odpowiedziała na te gorzkie słowa internautki. Faktem jest jednak, iż rzeczywiście problem aktorki ze zbyt dużą liczbą ubrań może stanowić dla niektórych kobiet dość kontrowersyjną trudność. 

Wiele ubogich rodzin marzyłoby bowiem o takim zmartwieniu, gdyż codziennie zmagają się z o wiele bardziej poważniejszymi problemami. 

Współczujecie Katarzynie Cichopek?

DH

Więcej o:
Komentarze (78)
Kasia Cichopek i jej "problemy". Jedna z internautek ostro zareagowała: A ja nie mam co do gara włożyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Babs

  Oceniono 49 razy 37

  Przecież pani Cichopek napisała, że prywatnie woli mieć mniej ubrań. Garderoba na zdjęciu jest pełna ubrań scenicznych- przecież widać, że to nie mieszkanie a studio. To miał być taki żarcik.

 • Gość: Modomaniaczka

  Oceniono 90 razy 28

  To niech się komentatorka do pracy weźmie... A nie na forum żali.. Kazda z nas ma taki problem i niech rzuci kamieniem ta która przed jakimś wyjściem nie pomyślała ale w co ja mam się ubrać... Czepiacie się.. To się nazywa zazdrość

 • aalliiccee

  Oceniono 35 razy 17

  każda z nas mogła zostać taką Kasią Cichopek. Nie ma co biadolić

 • Gość: Go.

  Oceniono 12 razy 12

  Dzieci jak pójdziecie do pracy a rodzice już nie będą wam dawać kieszonkowego to zobaczycie jak ciężko zarobić na życie. Najniższa krajowa to 1600 PLN i za to niektórzy muszą siebie i rodzinę utrzymać

 • homer101

  Oceniono 21 razy 9

  Ojej, a ja nie mam co dzieciom do gara włożyć - czytamy. Ale przecież to nie jest wina pani Cichopek

 • Gość: x

  Oceniono 31 razy 9

  Tak. Bardzo współczuję. To naprawdę poważny problem. Proponuję psychoterapeutę - przydałby się tej pani na wiele problemów - z głupotą może też? Ale ona pewnie jest nieuleczalna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX