Małgorzata Rozenek została świadkową na ślubie fanki. Pochwaliła się zdjęciami z ceremonii. "Jest pani wielka"

Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła udział w uroczystościach ślubnych jednej z uczestniczek programu "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan, zostali świadkami młodej pary.

Małgorzata Rozenek-Majdan to wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Stąd też pojawił się pomysł na program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", w którym to uczestniczki mogły z bliska poznać gwiazdę oraz pod jej okiem przejść sporą metamorfozę. Program początkowo wzbudzał sporo medialnych kontrowersji. Otwarcie skrytykowała go m.in. Ilona Łepkowska.

"Poczuj się jak Małgosia Rozenek"

W jednym z odcinków widzowie show mogli poznać Magdę. To wówczas kobieta poprosiła Małgorzatę, by ta została świadkową na jej ślubie. Gwiazda była zachwycona tym pomysłem i oczywiście wyraziła swoją zgodę. Jak się teraz okazuje, obietnicę tę dotrzymała.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świadkami na ślubie Magdy 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pojawili się więc na ceremonii zaślubin Magdy i jej chłopaka, Nikodema. Oczywiście pełnili tam rolę świadków, tak jak to wcześniej obiecali. By pochwalić się tym wzruszającym momentem, Małgosia postanowiła zamieścić na swoim Instagramie zdjęcie z młodą parą, które opatrzyła chwytającym za serce wpisem. 

Kochani, dziś dla nas bardzo wyjątkowy dzień. Radosław i ja byliśmy świadkami na ślubie Magdy i Nikodema. Tę wspaniałą parę, miałam okazję poznać przy produkcji programu "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Magda była jedną z uczestniczek. Magdo i Nikodemie, jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia. Dziękujemy bardzo za to zaufanie, którym obdarzyliście nas w tym szczególnym dniu - czytamy.

Post Małgosi w jednej chwili wzbudził duże zainteresowanie internautów, którzy swój zachwyt nad gestem gwiazdy i jej męża wyrazili w komentarzach pod zdjęciem. Posypały się również gratulacje dla nowożeńców. 

Super! Jest Pani wielka. 
Najlepszego dla Nich na nowej drodze życia!
Brawo Gosia, dobro i szczęście powraca. Miło z Waszej strony - piszą fani Małgorzaty na Instagramie. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak również dołączyć się do gratulacji dla młodej pary. Co myślicie o tym geście ze strony Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana? 

DH

Więcej o:
Komentarze (58)
Małgorzata Rozenek została świadkową na ślubie fanki. Pochwaliła się zdjęciami z ceremonii. "Jest pani wielka"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 10 razy 4

  Dzidzia-piernik i Dżiordżio Majdani.

 • Gość: Weronik

  Oceniono 3 razy 3

  Super bardzo miło..Nie ważne czy xxl,czy według Was ktoś chce zabłysnąć, po ludzku super i super Para Młodych dużo szczęścia na nowej drodze zycis

 • Gość: tetem

  Oceniono 1 raz 1

  Biały karzeł – niewielki (rzędu rozmiarów Ziemi) obiekt astronomiczny składający się ze zdegenerowanej materii,

 • Gość: J.M.K.

  Oceniono 1 raz 1

  Świadkowa, czyli żona świadka!?

 • Gość: Mini

  Oceniono 1 raz 1

  Po co wciaz te same stare zdjęcia!?!?!

 • Gość: Gość krysia

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Rodzenek jest ładna wykształcona kobieta ma to coś Majdan wie co ma dlatego ją kocha i szanuje wie co miał tą słynną D.brak słów a tobie tego brakuje i piszesz brednie dla p.Rodzenek 😊😊😊😊😊

 • Gość: Kibic

  Oceniono 3 razy 1

  A łysiejący Pisiula robi za miśka!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX