Co księżna Kate nosi w torebce? Taki zestaw ma przy sobie każda kobieta. Brakuje w nim jednak telefonu i karty płatniczej!

Co księżna Kate nosi w torebce? Zdradziła to autorka jej biografii, Marcia Mood.

Księżna Kate jest jedną z najbardziej podziwianych kobiet na całym świecie. Zachwyca swoimi fryzurami i drogimi kreacjami. Okazuje się jednak, że jest coś, co łączy Kate z innymi, "zwykłymi" kobietami. Chodzi o zawartość torebki.

Co księżna Kate ma w swojej torebce?

Protokół, jaki obowiązuje w rodzinie królewskiej jednogłośnie mówi, że członkini monarchii nie mogą nosić wielkich torebek. To dlatego księżna Kate, czy też księżna Meghan mają ze sobą zazwyczaj małą kopertówkę. W niewielkiej torebce nie mieści się wiele rzeczy, jednak Kate ma zawsze przy sobie to, co najbardziej potrzebne.

Marcia Mood ujawniła, że w kopertówce księżnej znajdują się z reguły chusteczki, bibułki matujące, małe lusterko i balsam do ust. To chyba podstawowy zestaw każdej kobiety! Co ciekawe, księżna nigdy nie ma przy sobie telefonu komórkowego i karty kredytowej. Jednak w jej przypadku te dwie rzeczy wydają się być kompletnie zbędne. 

Jedno jest pewne - zabieranie ze sobą małej torebki ma ogromną zaletę. Trudniej w niej zrobić bałagan! 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (3)
Co księżna Kate nosi w swojej torebce? To typowy, kobiecy zestaw
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: migrena

  Oceniono 5 razy 5

  Cóż za głęboki pod względem treści artykuł. Jestem pod wrażeniem :-/

 • Gość: oscar

  Oceniono 2 razy 2

  Czytam i czytam recenzje, na temat pierwszego polskiego serialu na Netflix i powiem wam, że nie wiem dlaczego niektórzy hejtują. Serio, miałam okazję zobaczyć ten serial i według mnie jest mega! Co prawda dwa pierwsze odcinki, trochę za mało dynamiczne, ale potem, nie mogłam się oderwać sprzed laptopa! Maćka Musiała i Roberta Więckiewicza bardzo dobrze się ogląda, a cała akcja zbudowana wokół naszej historii. POLECAM OBEJRZEĆ W CAŁOŚCI :)

 • Gość: kopter

  Oceniono 1 raz -1

  Od paru dni czytam sobie recenzje na różnych portalach… na wszystkich znajdują się odniesienia tylko do dwóch pierwszych odcinków w reżyserii p. Agnieszki Holland. A co z resztą? Nie można oceniać całego serialu, który był reżyserowany przez aż 4 twórców na podstawie jednej osoby. Proszę tak więcej nie robić. Należy obejrzeć całość i dopiero wtedy wydać osąd, wtedy powstanie rzetelna recenzja, A więc poczekajmy do 30 listopada i przekonajmy się sami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX