Joanna Kulig nie będzie rodzić w Polsce. Na poród za granicą namawia ją inna polska aktorka

Joanna Kulig jest w 8. miesiącu ciąży. Magazyn "Flesz" donosi, że aktorka planuje urodzić w Stanach Zjednoczonych, a namówić miała ją do tego Weronika Rosati.

Joanna Kulig wyczekuje swojego pierwszego dziecka i jest już w ósmym miesiącu ciąży. O błogosławionym stanie aktorki dowiedzieliśmy się dopiero nieco ponad miesiąc temu. Niedługo później na jaw wyszło, że gwiazda wybrała już nawet matkę chrzestną dla swojej pociechy i jest nią Agata Kulesza. Odtwórczyni głównej roli w filmie "Zimna wojna" przyznała, że zawsze może liczyć na swoją przyjaciółkę zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych. 

Joanna Kulig urodzi w Stanach?

Wszystko wskazuje na to, że Joanna zaplanowała już także poród. Media obiegła informacja, że aktorka chce urodzić w Stanach Zjednoczonych. Namówić miała ją do tego Weronika Rosati. W najnowszym wydaniu magazynu "Flesz" czytamy: 

Obie ostatnio długo o tym rozmawiały. Weronika bardzo namawiała Joasię do podjęcia tej decyzji – mówi "Fleszowi" znajomy aktorki.

Ta rada wydaje się być zrozumiała. W końcu Weronika sama urodziła swoją córkę Elizabeth za oceanem. W jednym z wywiadów gwiazda zdradziła, że zdecydowała się na poród w Kalifornii, aby Ela otrzymała podwójne obywatelstwo. Zależało jej też na komforcie, na tym, aby być daleko od mediów i aby przeżyć ten cudowny czas w spokoju.

Przypomnijmy, że Joanna przebywa obecnie w Stanach, gdzie promuje "Zimną wojnę". Kto wie, być może aktorka zostanie już tam do czasu porodu?

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (22)
Joanna Kulig ma urodzić w Stanach Zjednoczonych! Namówiła ją do tego polska aktorka
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 46 razy 44

  Kulig jest w ósmym miesiacu ciaży i obecnie przebywa w Stanach, gdzie promuje Zimną wojnę, promocja jest o tye ważna, ze to kandydat do Oskara. Nie wyobrazam sobie, zeby w końcówce ciaży miła lecieć kilkanaście godzin do Polski, tylko po to, zeby tu urodzić. To niebezpieczne, poza tym rodząc dziecko w Stanach, ma od razu dla niego amerykańskie obywatelstwo co nigdy nie zaszkodzi. Do tego Kulig otrzymuje coraz więcej propozycji ze Stanów, to w najbliższym czasie będzie tam częstym gościem. Życzę łatwego porodu, zdrowego dziecka i sukcesów filmowych:)

 • Gość: amp

  Oceniono 25 razy 9

  Niech sie trzyma z dala od Rosatti, ta panna przynosi pecha

 • Gość: Aga

  Oceniono 9 razy 7

  Przeciez w 8 miesiacu zaden lekarz jej nie wpusci do samolotu come oon

 • Gość: podatnik

  Oceniono 6 razy 2

  Pani Kulig będzie miała dziecko. Piękna kobieta. Nie wiem czym się kierowała, ale mogę tylko przypuszczać, że na pewno nie chodzi jej o wyrwanie z polskiej kasy 500+. Widać, że dziewczyna jest szczęśliwa i zakochana. Dlatego nie dziwi też fakt, że będzie miała dziecko. Czyli postąpiła, a raczej żyje zupełni inaczej niż wiele naszych prowincjonalnych rodaczek, które obecnie parzą się jak króliki, ponieważ w zamyśle mają 500, 1000, 1500, 2000+. PiS uczynił z naszego społeczeństwa króliki, które mają za zadanie produkować dzieci!

 • rumpa

  Oceniono 7 razy 1

  A ona wie, jaka jest śmiertelność położnic w Polsce i w USA? Może się zdziwić dziewczyna...Ja też się zdziwiłam. Trzeci świat normalnie.

 • Gość: mor

  Oceniono 9 razy 1

  Weronka za oceanem była typową 'no-name person', a Joasia taką osobą, nawet za oceanem, NIE JEST !!! być może i ona będzie rozchwytywana przez paparazzi i spokoju mieć nie będzie miała, więc może lepiej wśród bliskich... z mężem i rodziną...tak sobie tylko głośno myślę...

 • Gość: Małgosia

  Oceniono 2 razy 0

  "błogosławiony stan" to Gazeta jest wydaniem parafialnej prasy ??

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy -1

  a dlaczego nie na księżycu ??? -a zresztą kogo to wzrusza ???? powinna się udać do betlejem na osiołku byłoby po bożemu.

 • nanorobot

  Oceniono 14 razy -8

  I właśnie z powodu tego typu bezczelnego cwaniactwa i kombinatorstwa Polacy wciąż mają wizy do USA. Jasne urodź se bachora w USA, frajerzy go przygarną jak swego. To się nazywa 'anchor baby' i te dwie tępe dzidy powinny mieć za to zakaz wstępu zarówno do USA jak i do Polski ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX