"Planeta Singli 2". 9-letni Mateusz Biernat to ulubieniec widzów. Wygląda znajomo? Brał kiedyś udział w popularnym show TVN

"Planeta Singli 2". Na początku listopada miała premiera drugiej części popularnego filmu. Pojawiło się w niej wiele nowych twarzy, w tym Mateusz, który rok temu brał udział w show "MasterChef Junior".

Produkcja Sama Akina "Planeta Singli 2" bardzo przypadła do gustu widzom. Do tej pory obejrzało ją już ponad milion osób. Uwagę wielu z nich przykuł chłopiec grający Olafa, ucznia Anny (Agnieszka Więdłocha). Fani TVN-u od razu rozpoznali w nim uroczego uczestnika 2. edycji programu "MasterChef Junior".

"Planeta Singli 2". Mateusz Biernat podbił serca widzów

Producenci produkcji uwierzyli w potencjał Mateusza i obsadzili go w dość rozbudowanej roli. Chłopiec ze względu na swój wygląd był wyśmiewany przez rówieśników, ale dzięki pomocy Tomka (Maciej Stuhr), stał się gwiazdą.

Mateusz niewątpliwie zapada w pamięć. Fani "MasterChefa" na pewno nie zapomną jego marzenia o tym, że w przyszłości chce zostać rzeźnikiem. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Jak w ogóle trafił do tak popularnego filmu? Produkcja zadzwoniła do niego, by zagrał kilka scen i im przesłał. Nagranie się im spodobało, więc zaprosili go na casting. Wróżycie mu karierę?

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
"Planeta Singli 2". Widzowie mają ulubieńca. To 9-letni Mateusz. Brał udział w programie "MasterChef Junior"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Szyciownik

  Oceniono 18 razy 16

  Najprawdopodobniej był to najsympatyczniejszy uczestnik master chefa. Bardzo mu kibicowałam i mam nadzieję, że spełni swoje marzenie o zostaniu rzeźnikiem. Powodzenia!

 • Gość: tycek

  0

  youtube. com/watch?v=1dERBczeAOA&t=3s link do filmu. Usuncie spacje po kropce

 • Gość: tycek

  0

  youtube.com/watch?v=1dERBczeAOA&t=3s link do filmu

 • byann

  Oceniono 1 raz -1

  Książkiewicz, Karolak i Iza Miko wymiatają w tej komedii. Cała reszta do poprawki.

 • Gość: Król Maciuś I

  Oceniono 3 razy -1

  Wróżę mu cukrzycę.

  Wasz nr 1 Wróż Maciuś

 • Gość: MINION

  Oceniono 11 razy -7

  Wygląda faktycznie znajomo. Jak prosiaczek do pieczenia.
  Czy nikt dzieciakowi nie powiedział, że wygląda jak wygląda?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX