"Rolnik szuka żony". Widzom nie spodobało się zachowanie rodziców Eweliny. "Trudno sobie wyobrazić większe chamstwo"

"Rolnik szuka żony". Emocje po ostatnim odcinku nie opadają. Tym razem widzowie wyrazili swoją opinię na temat zachowania rodziców Eweliny, którzy spotkali się Krzyśkiem.

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali się do domów swoich wybranek, by zobaczyć, jak mieszkają i poznać ich bliskich. Widzowie czują niesmak po rozmowie rodziców Eweliny z Krzysztofem.

"Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni

Ewelina nie ukrywa, że chciałaby z Krzysztofem stworzyć związek. Dlatego zależało jej, żeby poznał jej mamę i tatę. Niestety, ci nie potraktowali rolnika serdecznie. Ojciec dziewczyny powiedział o nim:

Wydaje się, no jak to chłopak z gospodarki, ze wsi... - ocenił.

Właśnie ta wypowiedź nie spodobała się widzom. Na oficjalnym profilu programu napisali, co o tym sądzą.

Trudno mi sobie wyobrazić większe chamstwo i prostactwo, niż to, jak Krzysiek został potraktowany przez rodziców Eweliny. Szkoda, bo to naprawdę bardzo fajna dziewczyna, jednak na jego miejscu, odmówiłbym udziału w następnym odcinku.
Ten niezręczny moment, gdy dziewczyna ci się nie podoba, a rodzice tylko pogarszają sprawę - czytamy w komentarzach.

Naszym zdaniem Krzysztof poczuł się skrępowany rozmową z ojcem Eweliny, który okazał się dość pewnym siebie człowiekiem. Być może właśnie przez spotkanie z jej rodzicami stracił zapał i chciał uniknąć kontaktu z Eweliną. Jak myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (51)
"Rolnik szuka żony". Widzom nie spodobało się zachowanie rodziców Eweliny. Ich zdaniem fatalnie potraktowali Krzyśka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: aaa

  Oceniono 46 razy 38

  atmosfera w domu u rodziców eweliny była straszna. Rodzice nie grzeszący intelektem, a Ewelina świadomie zostawiła go ze swoim ojcem. Horror. ewelina zmusza Krzysztofa do opowiedzenia się co do związku, co było niekulruralne i namolne. Dziwna rodzinka

 • Gość: agd

  Oceniono 50 razy 36

  umówmy sie, ze chłopak nie grzeszy inteligencja, zasób słow tez ma ograniczony ale taki jest i juz...DZiewczyna tez nie ma wysokiego IQ wiec nie wiem czego ten ojciec oczekauje, sam tak na prawde nie umiał sklecic zdania i pociagnac rozmowy z Krzyskiem, wcale nie zabłysnał intelektem ze nie wspomne o kulturze w stosunku do goscia odwiedził ich dom...Dziewczyna tez namolna i czekajaca na zobowiązanie...Patrzac na to wszystko mam wrazenie, ze po prostu dziewczyna chce wskoczyć w ładny dom i auto..niestety ale jej wiek wzkazuje na to ze bardziej ja interesuje krzysiek z bmw niż krzysiek sam w sobie:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 28

  Powinien zostawić ją,zawsze będzie tak traktowany.
  W przeciwieństwie do ojca Eweliny ma Krzysiek więcej kultury jak on.
  To był wywiad ,napadli na niego,jak by ich córka była księżniczka.
  Tak się nie robi z gościem,a Ewelina zniknęła i zostawiła go na pożarcie. Paskudne zachowanie

 • Gość: M

  Oceniono 37 razy 27

  Ja też mam męża który się wychował na wsi. Co prawda nie miał gospodarki Ale jednak jest że wsi. I jest milion razy lepiej wychowany niż faceci z miasta. Jest bardziej zaradny i w ogóle lepszy pod każdym względem.

 • Gość: Aga

  Oceniono 32 razy 26

  Jestem oburzona niegrzecznym zachowaniem rodziców Eweliny, kim
  oni są, że się tak zachowują, bo kulturą nie grzeszą. Jak można tak traktować gościa, którego do domu zaprosiła ich córka. Przecież szuka za męża rolnika, chyba zapomnieli do jakiego programu się zgłosiła. A jeżeli chodzi o intelekt, to bez znaczenia miasto czy wieś.

 • Gość: gosc

  Oceniono 36 razy 26

  matka zachowała się dziwnie jakby nie chciała go przyjąć a ojciec zachował się jak cham jakby niewiadomo co się w życiu dorobił a mieszka w blokowisku.

 • Gość: Krystyna

  Oceniono 31 razy 23

  To zwyczajny prosty chłopak, ale przyzwoity, skromny i dobry człowiek. Dlatego uważam że jest niezwykły w swej zwyczajności. Jest wstydliwy, dlatego być może przed kamerą nie wypada zbyt korzystnie. Myślę, że jest bardzo wartościowym człowiekiem i zasługuje na dobrą dziewczynę. Jeśli rodzice Eweliny czują się więcej warci, niech szukają sobie zięcia równego swojemu poziomowi. Krzysiu, uciekaj od nich.

 • Gość: Sandra

  Oceniono 26 razy 14

  To jest tylko telewizja. Pokazali nam kilkuminutowe urywki z całego dnia. Nie wiemy jak naprawdę było. Nie ma co wieszać psów na rodzicach Eweliny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX