"Rolnik szuka żony". Agata skrytykowana przez widzów programu: Ona nie ma domu?

"Rolnik szuka żony". W ostatnim odcinku rolnicy udali się z rewizytą do swoich wybranek. Przy okazji zobaczyli, jak mieszkają i poznali ich rodziny. Jednak Agata jako jedyna nie zabrała Łukasza do domu.

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" uczestnicy mogli zobaczyć, jak mieszkają kobiety, które wybrali. Ewelina, Dorota i Ola zaprosiły ich do swoich domów, jednak wyłamała się z tego Agata. Została za to skrytykowana przez widzów.

"Rolnik szuka żony". Agata skrytykowana przez widzów

Wybranka Łukasza po zakończeniu nagrań została jeszcze kilka dni na gospodarstwie rolnika. Akurat tak się złożyło, że miała urlop i mogła sobie na to pozwolić. Później jednak zabrała go do Garwolina i pokazała mu swoją miejscowość. Zabrała go m.in. pod szkołę, w której się uczyła.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Widzom nie spodobało się to, że nie zaprosiła Łukasza do domu ani nie poznała go z rodziną. Bynajmniej nie zrobiła tego przed kamerami. Nie spodobało się to widzom programu, którzy zostawili wiele komentarzy pod jej adresem na profilu "Rolnika..." na Facebooku.

A Agata to bezdomna? Każda zaprosiła partnera, żeby poznał rodzinę i dom, a ta go po kościołach i drogach prowadzała. A może domu zapomniała posprzątać, bo ona taka wygodnicka?
"Zadowolony, że cię tak przyjęłam?". A jak go przyjęła?! Przegoniła po moście, po parku i siedli w restauracji. Pokazała przyjaciół, a na koniec usiedli na ławce, by porozmawiać. Ona nie ma domu?
Czy to przypadek, że nie pokazywali przyjęcia u rodziny Łukasza, a teraz ona nie przedstawiła mu swojej rodziny? Widocznie nie było to potrzebne, gdyż znają się od dawna - piszą.

Niektórzy jednak stanęli w jej obronie. Ich zdaniem być może rodzina nie chciała występować w programie. Biorą też pod uwagę opcję, że może nie ma odpowiednich warunków i nie chciała pokazywać swojego domu przed kamerami.

Myślicie, że słusznie została skrytykowana?

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
"Rolnik szuka żony". Agata skrytykowana przez widzów programu: Ona nie ma domu?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: minq

  Oceniono 23 razy 19

  Bynajmniej? Serio? Redaktorzy bez kawy, czy może nie uważają poprawności polszczyzny za ważny element swojej pracy?

 • Gość: Koleżanka Agatki :)

  Oceniono 14 razy 12

  Wiecie czemu nie pokazała? Bo mieszka u Łukasza ;) Zostali parą przed emisją odcinków i Łukasz nie mógł się wycofać kiedy zaczęły się nagrania. Para ukrywała się z tym do ostatecznego wyboru Agaty oczywiście :) W ostatnim odcinku dużo wspominali o dzieciach i podejrzanie się uśmiechali. Tak spodziewają się dziecka. Prawda prędzej czy później wyjdzie. Może w odcinku świątecznym będzie już widać brzuszek, albo założy coś "specjalnego" co zakryje pewne okolice ciała ;)

 • Gość: Dori

  Oceniono 10 razy 10

  Podobno ona ma byc 3 zona tak? Wspolczuje... Moze nie chciala mieszac w to rodziny, albo dawno nie utrzymuje kontaktow z nimi? A moze powodem jest ich negatywny stosunek do ich zwiazku?

 • Gość: Dama

  Oceniono 7 razy 7

  A co miała pokazać? ojca pijaka?, pobitą matkę, syf i piętrowe łóżka ?, brak własnego kąta?, a trzeba by jeszcze ugościć. Tylko czym?, jak w domu bieda, aż piszczy? Przecież mieszka od dawna u rolnika, śpi z nim a nawet jest w ciąży. Zobaczycie jak szybko wymieni zębuszkę brzyduszkę na czwartą żonę.

 • Gość: Anka

  Oceniono 14 razy 6

  A wziął ktoś pod uwagę, że nie ma rodziców?! Lub są chorzy i nie chciała pokazać. Każdemu jest łatwo krytykować.

 • Gość: mik

  Oceniono 8 razy 6

  Łukasz swoim postępowaniem tak sobie zasłużył od początku tak mu się układa w życiu
  jak żadnemu oboje jednego warci

 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 6

  program jest ciągle nie dopracowany....najpierw sprawdzic czy taki co go wybrali jest normalny nie gej, nie lesbijka tylko normalny człowiek co chce miec normalną rodzinę z zony imęża....a po drugie podpisać z nimi umowę ze sie wywiążą z tego że nie znają sie nawzajem przed programem i że zaproszą do swoich domow....- bo inaczej będą musieli zapłacić surowe duże kary pieniężne....i chołota która oszukuje by odpadła.....było by uczciwie.....a przez to miło a nie fałszywe cioty zakłamane znają sie jak ta agata z łukaszem ich rodziny we wsi sie tez znaja wiec nie chcieli sie ośmieszac...że on dopiero co pozna jej rodzicow...cyrl.... po trzecie sprawdzcie czy ludzie ktorzy maja występowac w tym programie są normalni nie chorzy psychicznie bo to jest oszustwo ze strony telewizji i ich organizatorow......potem sie okazuje ze taki Marek to chory psychicznie i nie zachowuje sie
  normalnie bo jest psychiczny i debilowaty...z ktorym nawet nie mozna porozmawiac......bo jest dupkiem i lepiej żeby gadał ze świniami na wsi niż z dziewczynami......ten odcinek i poprzedni to już komprmitacjia tej telewizji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: max

  Oceniono 11 razy 5

  Jedenaścioro dzieci kojarzy się z patologią. Nikt przy zdrowych zmysłach tak się nie rozmnaża. Podobno mieszkają w gorzej niż skromnych warunkach.

 • Gość: Gość H

  Oceniono 6 razy 4

  Agata to bezdomnna i wstydzila się rodziny i domu.. Żeby cała Polska oglądała za to tak szybko wlazla Łukaszowi do łóżka tylko by się lizala.. Bo takiego paskuctwa nikt nie chciał...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX