- 1.
Meghan i Harry walentynki spędzili osobno. Jednak to, co w Norwegii zrobił książę, chwyta za serce
- 2.
Martyna Wojciechowska topless. Fani zachwyceni: Petarda. Odważne zdjęcie skomentowała też Karolina Ferenstein-Kraśko
- 3.
Bartosz Opania nie przypomina już doktora Latoszka z "Na dobre i na złe". Jeszcze niedawno uchodził za przystojniaka, a dziś aż trudno go rozpoznać
- 4.
Księżna Kate w olśniewającej sukni z odważnym dekoltem. Tak pięknie nie wyglądała dawno. Tylko spójrzcie na jej buty
- 5.
Justyna Żyła ćwiczy do "Tańca z gwiazdami", a fani patrzą tylko na jej brzuch: Jesteś w ciąży? Odpowiedziała
- 6.
Joanna Przetakiewicz pochwaliła się walentynkowym prezentem od Rinke Rooyensa. Wow
Justin Bieber potwierdził ślub z Hailey. "Moja żona jest niesamowita". To nie koniec. Uwagę zwraca nazwa modelki na Instagramie
Na początku lipca świat obiegła zaskakująca informacja - Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się. Piosenkarz oświadczył się po miesiącu związku. Niespełna trzy miesiące później już zostali małżeństwem.
Justin Bieber potwierdził ślub z Hailey Baldwin
Dopiero teraz wokalista potwierdził, że faktycznie ich związek został sformalizowany.
Moja żona jest niesamowita - podpisał ich wspólne zdjęcie.
Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, to... spójrzcie na Instagram Hailey. Modelka zmieniła nazwisko! Zrezygnowała ze swojego i przyjęła nazwisko męża.
Hailey Baldwin zmieniła nazwisko Instagram/haileybieber
Niedawno pojawiły się spekulacje, że Hailey jest w ciąży. Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia. Patrząc na to, w jak szybkim tempie rozwija się ich związek, kto wie, może faktycznie niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko?
MT
patatajmiauhau
Oceniono 19 razy 11
Dlaczego ten chłoptaś nosi czapeczki co najmniej o dwa numery za duże, czyżby miał nadzieję na dodatkowe szare komórki ;-)