Fit Lovers o swojej relacji: Miewamy spięcia jak w każdym związku. Tłumaczą kłótnię w "Ameryka Express", ale nas nie przekonali

Fit Lovers pierwszy raz tak szczerze mówią o kłótniach w ich związku. Wierzycie w te tłumaczenia?

Fit Lovers to obecnie jedna z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz swoją karierę rozpoczęli kilka lat temu, zakładając wówczas kanał o tematyce fitness na YouTubie. Obecnie subskrybuje go już prawie 1,5 miliona osób. Fit Lovers cieszą się naprawdę sporą popularnością, gdyż biorą udział w najnowszej edycji programu "Ameryka Express".Tam wielkimi krokami zbliżają się już do samego finału, jednak po jednym z ostatnich odcinków na Mateusza wylała się ogromna fala hejtu. Chodziło bowiem o moment, w którym chłopak zdenerwował się na Pamelę, ponieważ ta miała przyciągać uwagę innych mężczyzn, mając na sobie mini. W kierunku dziewczyny padły wówczas mocne słowa.

Pamela, nie świeć d*pą! - krzyczał.

Mateusz w jednej chwili wręcz wybuchł i popchnął narzeczoną. To agresywne zachowanie zostało ostro skrytykowane przez fanów programu. 

Fit Lovers tłumaczą się w "VIVIE!"

Teraz Fit Lovers postanowili udzielić wywiadu dla magazynu "VIVA!", w którym poruszony został temat "Ameryki Express". Youtuberzy opowiedzieli m.in o tym, jak show wpłynęło na ich wieloletni już związek. Pamela przyznała, że przede wszystkim w "AE" częściej pojawiały się pomiędzy nimi spięcia. Według niej było to spowodowane faktem, iż podczas wyścigu brakowało im czasu na rozmowę. 

Na co dzień, w normalnych, domowych warunkach miewamy spięcia, jak w każdym związku. Tylko, że w domu jesteśmy w stanie wytłumaczyć sobie o co tak naprawdę chodzi, dlaczego jesteśmy zestresowani i co możemy z tym zrobić. (...) W programie nie mieliśmy tej możliwości, obecność kamer, mikrofonów i ciągły bieg nie dawały zbyt wielu możliwości do pogawędek. Dlatego zdarzały się kłótnie, bo człowiek nie mógł się oczyścić z negatywnych emocji - wyznała Pamela w rozmowie dla "Vivy!". 

Mateusz dodał, iż oboje znają się naprawdę bardzo dobrze, a ich związek w dużej mierze oparty jest na przyjaźni. Jego zdaniem udział w "Ameryce Express" pokazał im, że są w stanie przetrwać naprawdę wszystko. 

Uważacie, ze takie tłumaczenia pomogą Fit Lovers odzyskać sympatię widzów "Ameryka Express"? 

DH

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Fit Lovers próbują się wybielić? "Miewamy spięcia, jak w każdym związku"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 18 razy 18

  Pamela i Janusz... to naprawdę wszystko wyjaśnia:)

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 8 razy 8

  Jak dla mnie najbardziej irytujaca para, udajaca cały czas takich,, fajnych,,i sławnych (gdyby nie program to kto o nich słyszał) w ich kategoriach, ten robi salta jakby pomylił programy ona macha nogami i tym mamy się zachwyca, o wiele bardziej wolę Domańską z jej słabościach ale wiarygodną.

 • Gość: eloziomeczek

  Oceniono 4 razy 2

  Szit kupers.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  "Fit Lovers to obecnie jedna z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu."

  To najwyraźniej o tym "polskim szołbiznesie" nie mam nawet mglistego pojęcia. W sumie nie żałuję:D

 • kemotkemot

  Oceniono 3 razy 1

  g**** mnie to obchodzi

 • Gość: Martyna

  0

  Poza tym nie rozumiem po co opowiadać o tej sprawie i wymyślać dodatkowe głupoty jak całą sytuacja i jej wytłumaczenie znajduje się na ich kanale YouTube

 • Gość: Martyna

  Oceniono 4 razy -4

  Pamela i Mateusz, a nie Janusz, to jest jego nazwisko.

 • Gość: JanuszZPodkarpacia

  Oceniono 4 razy -4

  MateusU Ty to jestes w Pol drogi miedzy swojska tradycja a zgnilym feministucznym pantoflem lewactwem. Ja to jak mam spiecie z moja GraZyna to od razu biore kabel od zelazka I pytam sie czy atrona z zelazkiem czy z kablem tylko ? I jest w domu porZadek !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX