Kacper Kuszewski kpi z Małgorzaty Kożuchowskiej? "Nie chciałem skończyć w wypadku w kartonach"

Kacper Kuszewski zdradził kulisy odejścia z "M jak Miłość". Przy okazji wyznał, że nie chciał, aby jego bohater skończył tak, jak Hanka Mostowiak.

We wtorek 13 października został wyemitowany ostatni odcinek "M jak Miłość" z udziałem  Kacpra Kuszewskiego. Aktor po 18 latach odszedł z serialu, a scenarzyści zadecydowali, że jego bohater, Marek Mostowiak, wyjedzie za granicę.

Tę samą decyzję podjęła 7 lat temu Małgorzata Kożuchowska, która w serialu wcielała się w postać Hanki Mostowiak. Pożegnanie z jej bohaterką do dzisiaj wzbudza jednak kontrowersje. Producenci zdecydowali, że Hanka umrze wjeżdżając samochodem w kartony. 

Kacper Kuszewski kpi z Małgorzaty Kożuchowskiej?

Jak się okazuje, Kacprowi bardzo zależało na tym, aby Marek Mostowiak nie odszedł z telenoweli podobnie, jak jego serialowa żona. Ponoć pozwolił produkcji na rozsądne zakończenie jego wątku:

Dzięki temu można było tak poprowadzić wątek Marka w scenariuszu, by wszystko miało sens. Nie chciałem nagle zapaść na jakąś nieuleczalną chorobę albo skończyć w wypadku w kartonach - wyznał.

Aktor dodał też, że ludzie na ulicy mylili go z Mostowiakiem.

Gdy ludzie na ulicy zaczęli do mnie mówić „panie Marku”, to zapaliła mi się w głowie czerwona lampka. W końcu powiedziałem sobie, że wreszcie nadszedł czas, by zniknąć z ekranu. Nie ukrywam, że serial zapewnił mi finansową stabilizację. Poza tym nie musiałem biegać na castingi i latami czekać na role. Jestem szczęściarzem.

Przypomnijmy, że ponoć sama Kożuchowska nie była zadowolona z tego, w jaki sposób uśmiercono jej bohaterkę. I nic w tym dziwnego. W końcu legendarna scena do dzisiaj jest przedmiotem kpin i żartów.

Prosiłam, żeby było to odejście bez powrotu. Miałam poczucie sensu pracy przy serialu "M jak Miłość" Cieszę się, że na nagrobku Hanki Mostowiak nie ma mojego zdjęcia - wyznała przed laty Małgorzata Kożuchowska.

Tęsknicie za postaciami Hanki i Marka?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (15)
Kuszewski kpi z Kożuchowskiej? "Nie chciałem skończyć w wypadku w kartonach"
Zaloguj się
 • Gość: Stefcia

  Oceniono 3 razy 3

  Życzę powodzenia:) uważam tak jak Pan trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie.Kogo się szanowało to szanować się będzie.

 • Gość: Bla

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wiem czy to była z jego strony dobra decyzja zawsze było jakieś koło ratunkowe gdzie widzowie byli przywiązani do postaci a czas ma to do siebie że zapominamy może dostać ciekawa rolę gdzie jego kariera nabierze większego tempa ale ja kojarzę go z m jak miłość a nie np z tańca gwiazdami itd życzę powodzenia i szkoda mimo wszystko że aktorzy uciekają

 • Gość: Tosiek

  Oceniono 4 razy 2

  A to gamon, kpić z właanej żony która zginęła tragicznie

 • Gość: Koziel

  Oceniono 1 raz 1

  Kuszewskiemu chyba trochę zaszumiała,po tym jak brał udzie w Twoja twarz... zaczyna gwiazdorzyć,a wcale nie jest taki ajwaj..

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Na szczęście nie ogladam tego serialu już dawno.Nudy.

 • Gość: Wena

  Oceniono 3 razy 1

  Ten serialowy "ciągutek" to dla aktora "gwóźdź" do zabicia talentu i pokazania nowego ciekawego JA. Życzę panu Kuszewskiemu wielu pięknych i ciekawych ról i wyzwań i wierzę że jeszcze wszystkich pozytywnie zaskoczy. POWODZENIA

 • Gość: Jan

  0

  Coś Kacperek gwiazdorzy,nieładnie wypowiada się o produkcji m jak miłość,chociaż zawdzięcza jej wiele,żeby nie skończył jak niektórzy co odeszli z serialu,a na marginesie uważam że jest bardzo irytujący i mało śmieszny w ttbz

 • Gość: dark

  Oceniono 2 razy 0

  Nie oglądam tego shitu podobno puszczają to już 18 lat kto to chce oglądać

 • Gość: gośćniech lucyna

  0

  Panie Kasprze niewypada kpić z koleżanki z którą się tyle lat grało małżeństwa w serialu nie spodziewałam się tegopo Panu no cóż pozory mylą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX