"Rolnik szuka żony". Finałowy odcinek już został nagrany! Mamy zdjęcia

"Rolnik szuka żony". 5. edycja programu zbliża się do końca. Jeszcze nie wiemy, jak potoczyły się losy par, jednak już teraz możemy zobaczyć zdjęcia z finału.

"Rolnik szuka żony". W ostatnim odcinku rolnicy wybrali, z którymi kobietami chcą spróbować stworzyć związek. Część z nich od razu wiedziała, jaką decyzję podejmie, inni mieli trochę bardziej skomplikowaną sytuację.

"Rolnik szuka żony". Komu się uda?

Łukasz zakochał się w Agacie od pierwszego wejrzenia, mówią już nawet o ślubie i dzieciach. Jan równie szybko zauroczył się Małgosią. Na gospodarstwie Krzysztofa została jedynie Ewelina, po tym jak podziękował Jessice, a trzecia kandydatka zrezygnowała. Mimo to dali sobie szansę i mają nadzieję, że się pobiorą.

Zobacz więcej: "Rolnik szuka żony". Rolnicy wybrali. Łukasz jeszcze raz obraził Paulinę. Wyjawili też z Agatą, o czym marzą

Najwięcej emocji wywołał wybór Marka i Grzegorza. Ten pierwszy zdecydował się na Olę, mimo że widzowie uważają, że idealnie pasowała do niego Aneta. Za to ten drugi do końca nie wiedział, jaką podejmie decyzję. Finalnie zdecydował się na Dorotę.

Do mediów trafiły zdjęcia z finałowego odcinka. Niestety, są na nim wyłącznie rolnicy i prowadząca, Marta Manowska.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony AKPA

Widzowie nie dowiedzą się więc, której z tych par się udało. A wy jak myślcie? Którzy rolnicy znaleźli w programie prawdziwą miłość?

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
"Rolnik szuka żony". Mamy zdjęcie z finału. Jak będzie wyglądał?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xx

  Oceniono 14 razy 8

  chyba tylko Krzysztof ze swoją ewelinką , może jan z zaburzona małgorzatą, ale wątpię, a reszta bez szans

 • Gość: lilika

  Oceniono 10 razy 4

  łukasz i Agata, chyba im się uda wbrew calej cyberprzestrzeni. Grzegorz pod znakiem zapytania, odległośc zabija nawet największe uczucie a co dopiero tylko chwilowe zauroczenie

 • Gość: ace

  Oceniono 5 razy 3

  Marek taktycznie podszedł do wyboru i wybrał Olę chociaż najmniej do niego pasowała. Gdyby wybrał Anetę to zrobiłby jej nadzieję, a chyba nie chciał jej skrzywdzić gdyby w ostatnim odcinku powiedział: przepraszam, ale nic z tego nie będzie. Trudno mu będzie z kimś się związać, bo ma za sobą nieudany związek i jest bardzo nieśmiały.

 • Gość: Maja

  Oceniono 2 razy 2

  Myślę że uda się Janowi z Małgorzatą i Grzegorzowi z Agatą 👍

 • Gość: Jarek

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko te osoby co znały się przed programem są ze sobą. Reszta zakończyła już związku na poważnie. Program nagrywano w lipcu a mamy przecież listopad.

 • Gość: forest

  Oceniono 1 raz 1

  Krzysiek leciał na Kasie, ale nie ta liga... Ewelinka to tak na pocieszenie była

 • Gość: Mmm

  Oceniono 1 raz 1

  Wszystkim parom zycze slubu ale Matek i Ola to niewypal

 • Gość: Konradem

  Oceniono 5 razy 1

  Gułno wieta a się sratatata

 • Gość: prosiaki

  Oceniono 9 razy 1

  ten co lizał się nad wodą porażka ten co obrażał Paulini i trzymał ją dla lansu porażka big pig ten co Kasia mu się śniła ale równolatki bardziej pasowały już żałuje ten co jest tortem w ogóle...nie zarobi na te wycieczki :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX