"M jak miłość". Łukasz wróci do Polski. Zagra go inny aktor! Mamy zdjęcie "nowego" syna Marty

W "M jak miłość" czas na wielki powrót Łukasza do Polski. Na fanów serialu czeka jednak spora niespodzianka. W roli syna Marty zobaczymy nowego aktora.

Jak donosi dwutygodnik "Świat Seriali", już na początku 2019 roku wyemitowane zostaną odcinki serialu "M jak miłość", w których to do Polski powróci Łukasz, syn Marty (Dominika Ostałowska). To jednak nie wszystko. Jak się okazuje, w rolę Łukasza wcieli się zupełnie inny aktor! 

M jak Miłość. "Nowy" Łukasz - kto go zagra? 

W ostatnim czasie wątek Łukasza z "M jak Miłość" spadł na drugi plan. Wiadomo jedynie, że chłopak przebywa wraz z dziewczyną w Kolumbii. Jednak już wkrótce widzowie poznają dalsze losy Łukasza, ponieważ syn Marty wróci do Polski. Co ciekawe, w tej roli nie zobaczymy już Adriana Żuchewicza, gdyż aktor zrezygnował z pracy na planie "Emki". Widzowie mogą być więc zaskoczeni, kiedy na ekranie ujrzą "nowego" Łukasza. Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, jak nazywa się chłopak, który zastąpi dotychczasowego aktora. Możemy jedynie zobaczyć, jak on wygląda, gdyż "Świat Seriali" umieścił jego zdjęcie na nowej okładce. Uważacie, że jest podobny? 

M jak Miłość. Łukasz powraca do Polski

Jak potoczą się losy Łukasza z "M jak Miłość", gdy powróci do kraju? Chłopak wpadnie w dość poważne kłopoty. Okazuje się, że w jego życiu pojawi się problem narkotyków. Co więcej, chłopak sprowadzi na swoją rodzinę śmiertelne zagrożenie.

Przypomnijmy, że to już trzeci raz, kiedy w postać Łukasza wcieli się nowy aktor. Na samym początku rolę tę odgrywał Franciszek Przybylski, następnie był to wspomniany Adrian Żuchewicz. Teraz czas więc na kolejną zmianę! Zaskoczeni? 

Oni odeszli z 'M jak Miłość'

DH

Więcej o:
Komentarze (8)
"M jak miłość". Łukasz wróci do Polski. Zagra go inny aktor!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Jozefowicz. Napewno nie po znajomosci tylko z castingu 😂😂

 • Gość: Rozczarowana

  0

  Już 3 aktor w tej samej roli, bez sensu, po co kontynuować tą postać i tak nikt za nim nie tęskni.

 • Gość: bhi

  0

  nie powinno być zastępowania aktorów. kończy się wątek koniec pracy aktora, aktor odchodzi, koniec wątku postaci

 • Gość: bebe

  0

  Jakub Jozefowicz, kolejny synus znanego rodzica wypromowany.

 • Gość: amp

  0

  Znowu jakis "uzdolniony" pociot ktorejs z "gwiazd", tak jak w kazdej dziedzinie prace dostaje nie ten zdolny a ten ze znajomosciami

 • Gość: Edyta

  Oceniono 2 razy 0

  Jakie pasemka xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX