Wojewódzki twierdził, że miał romans z Martą Żmudą Trzebiatowską. Aktorka w końcu skomentowała

Marta Żmuda Trzebiatowska odniosła się do doniesień o romansie z Kubą Wojewódzkim. Nie ukrywała swojego zdziwienia i opowiedziała, co ich tak naprawdę łączyło.

Kuba Wojewódzki wydał autobiografię "Nieautoryzowana biografia". Jej spora część poświęcona jest romansom, jakie miał w swoim życiu samozwańczy "Król TVN-u". Jeden z fragmentów dotyczył Marty Żmudy Trzebiatowskiej, z którą spotykał się, gdy ona miała narzeczonego. Teraz odniosła się do sprawy.

Kuba Wojewódzki i Marta Żmuda Trzebiatowska

Wojewódzki przedstawił ich relację jako przepełnioną namiętnością i "szturmującą drzwi". Ich spotkania odbywały się wtedy, gdy narzeczony aktorki miał swoje plany. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Portal Jastrząb Post uzyskał komentarz aktorki, która nie ukrywała lekkiego zdziwienia:

Zareagowałam z dużym uśmiechem. To było tak dawno temu, że naprawdę zatarło się już w mojej pamięci - przyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Dodała też, że nie nazwałaby ich relacji "romansem":

Pamiętam, że spotkaliśmy się i Kuba próbował mnie namówić na udział w swoim programie. Nie pojawiłam się do dnia dzisiejszego. Długo namawiał, ale te spotkania, ja bym ich nie określiła "romansem", jak to media zrobiły w nagłówkach, uważam, że jest to duża przesada. Nazywałabym je raczej fajnymi spotkaniami z fajnym człowiekiem. Bardzo dużo mnie nauczył - powiedziała.

Wszystko więc wskazuje na to, że Kuba Wojewódzki się trochę zapędził. Ciekawe, jak naprawdę wyglądały inne jego "romanse", o których tak chętnie pisze.

Zobacz: Kilkadziesiąt romansów z gwiazdami muzyki i kina. Kuba Wojewódzki nie szczędził intymnych szczegółów swoich relacji

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Kuba Wojewódzki twierdził, że miał romans ze Żmudą Trzebiatowską. Aktorka skomentowała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lucky

  Oceniono 10 razy 6

  Pewnie z Bogdanem od nas ze wsi też miał romans

 • Gość: Misiopysio

  Oceniono 5 razy 5

  Kryptogej start satyr i gawedziasz. Homos Bez stalego zwiazku placi za seks a to wszystko pokazowa . Ogromne kompleksy

 • Gość: bęc

  Oceniono 6 razy 4

  kryptogej - gawędziarz?

 • claudiusz

  Oceniono 7 razy 3

  co ten wojewodzki wyprawia ze swoimi ustami?...te usteczka wygladaja jak otwor odbytowy..fujj..on jest tak niemeski ze az slabo sie robi...

 • Gość: Dana

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież to wiejski idiota. Że też każdy kretyn pcha się do Warszawy w warszawiacy jakoś nie pchają się na prowincję. Tego debila powinni w końcu wykasować. Dla niego największą karą będzie pozbawienie go publiki.

 • Gość: Gosciu

  Oceniono 4 razy 2

  Stary jest to mu sie miesza. Myli rzeczywistisc z fantazjami. Moze on nawet jeszcze nie zaliczyl i jest prawiczkiem. Krowa która dużo ryczy malo mleka daje.

 • Gość: Qnalityk

  Oceniono 4 razy 2

  Wojewodzki sie konczy. Opowiada farmazony by utrzymac zainteresowanie soba.

 • Gość: Eea

  Oceniono 2 razy 2

  A co to??? Nie można łapek dawać????

 • Gość: ja_jako_ja

  Oceniono 4 razy 2

  No cóż, gość się już kończy, więc jak tonący brzytwy się chwyta. Żenujące to dosyć, jak jego farbowane włosy. Niestety, ale "umarł król" i niech zacznie się z tym godzić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX