Selena Gomez ostatnio przeszła załamanie nerwowe. Teraz jej przyjaciele zdradzili, co zrobiła po ślubie Justina. Nie brzmi to dobrze

Selena Gomez podobno rozpacza po ślubie Justina Biebera. Jej przyjaciele nie mają wątpliwości, że mocno ją zabolało to, że piosenkarz zmienił stan cywilny.

W październiku pojawiła się informacja, że Justin Bieber wziął ślub ze swoją ukochaną, Hailey Baldwin. Potwierdzić miał to przede wszystkim wujek modelki, aktor Alec Baldwin. Ta wiadomość podobno załamała Selenę Gomez.

Selena Gomez przeżywa ślub Justina Biebera?

Justin Bieber był pierwszą miłością piosenkarki. Ich związek był bardzo burzliwy, aż w końcu oboje zdecydowali się rozstać. Gwiazdor wrócił do Baldwin, która niedawno została jego żoną. Przyjaciele Gomez zdradzają, jak zareagowała ona na te wieści:

To była gorzka pigułka do przełknięcia. Justin był jej pierwszą miłością i było między nimi coś specjalnego. Oczywiście, była zazdrosna. Odcięła się i przestała odpowiadać na wiadomości przyjaciół. Jej znajomi wiedzą, że kiedy znika i ukrywa się... Coś jest nie tak - twierdzi informator "US Weekly".

Być może właśnie to doprowadziło do tego, że piosenkarka przeszła załamanie nerwowe w październiku i trafiła do szpitala. Ponoć jej stan pogarszał się od jakiegoś czasu, jednak w pewnym momencie poczuła, że potrzebuje specjalistycznej pomocy. Można przypuszczać, że nie bez znaczenia były doniesienia o ślubie jej byłego chłopaka.

Selena Gomez i Justin Bieber

Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli spotykać się w 2010 roku. Cztery lata później się rozstali, jednak wrócili do siebie pod koniec 2017 roku. Nie potrafili jednak ze sobą być,  nie pomogła nawet terapia, na którą się zdecydowali. Ponoć ich styl życia za bardzo się różnił. Po tym Bieber wrócił do Baldwin, z którą spotykał się po pierwszym rozstaniu z Gomez. Praktycznie od razu się jej oświadczył.

Myślicie, że rzeczywiście wiadomość o ich ślubie załamała Selenę?

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
Selena Gomez nie może pogodzić się ze ślubem Justina Biebera. Czy właśnie przez to przeszła załamanie nerwowe?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tortura

  Oceniono 15 razy 11

  Ona zawsze będzie zazdrosna o niego, albo o jakąkolwiek inną u jego boku. Jest z nim silnie związana, wręcz uzależniona. Za często ich drigi się krzyżowały. Inaczej jest, jak ktoś się rozstaje i zamyka rozdział po jakimś czasie. Po każdym związku zostaje uczucie i emocje... słabnące, ale jakieś zostaje.

 • joasia33

  Oceniono 6 razy 4

  Ale bzdety. Ona jest po przeszczepie nerki i są problemy z odrzutem.

 • Gość: Good

  Oceniono 4 razy 0

  Hailey bardziej pasuje do Justina Niż Selena. To normalne, że się ożenił. Nie będzie przecież rozpaczał po nieudanym związku .

 • twzelnik

  0

  To chyba jedyne miejsce gdzie nie ma ciszy wyborczej.
  ;-)))

 • Gość: wandzia

  Oceniono 3 razy -1

  Świetna dziewczyna i ma super piosenki. Mnie ostatnio zachwyciła Kinga Strzelczak, mam nadzieję, że bardzo daleko zajdzie

 • Gość: Bolo

  Oceniono 10 razy -2

  Wielki twardy boleć przez dwa tygodnie i wszystko wróci do normy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX