Sara Boruc komentuje konflikt z Lewandowską i Łuczenko. "Zawsze jest jakieś ziarno prawdy"

Sara Boruc i Anna Lewandowska pokłóciły się. Taka informacja obiegła media kilka dni temu. Teraz żona Artura Boruca w "Dzień Dobry TVN" odniosła się do tych doniesień.

Anna Lewandowska podobno miała obrazić się na Sarę Boruc za to, że pojawiła się na okładce magazynu "Be Active", który należy do Ewy Chodakowskiej. Panie poznały się gdy ich mężowie grali razem w reprezentacji Polski w piłce nożnej. "Lewej"" ponoć nie spodobały się słowa koleżanki, która przyznała, że utrzymuje formę nie dzięki niej, ale jej największej rywalce.

Anna Lewandowska obraziła się na Sarę Boruc?

Sara Boruc pojawiła się w "DD TVN", gdzie wypowiedziała się na temat swoich aktualnych relacji z Lewandowską. Przyznała, że między nimi jest "fajnie", a one śmieją się z doniesień o ich konflikcie.

To są media, my się z tego śmiejemy. Nie ma co tego dotykać. Stwierdziłyśmy, że nie będziemy się z niczego tłumaczyć. Jest fajnie i nic się nie dzieje - mówiła rozbawiona. 

Jednak po chwili dodała, że zawsze każda plotka ma jakieś podstawy.

Wiadomo, zawsze jest jakieś ziarno prawdy w tych plotkach i gdzieś tam skądś to się bierze, ktoś rzeczywiście mógł coś takiego powiedzieć, ale na pewno nie powiedziała tego żadna z nas i żadna z nas nie zaczęła rozsiewać tego typu plotek - tłumaczyła.

Sara Boruc już od jakiegoś czasu mówi, że ma dosyć towarzystwa WAGs. Jej zdaniem zajmują się głupotami i pokazują nieprawdziwe życie. Myślicie, że miała wtedy na myśli także Annę Lewandowską?

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
Sara Boruc odnosi się do plotek o kłótni z Anną Lewandowską: Skądś to się bierze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rolnik szuka kozy

  Oceniono 15 razy 15

  Witam w tym temacie chciałbym poznać waszą opinię na temat karmienia trzody chlewnej mieszanką paszową własnej produkcji zmieszanej z odpowiednią proporcją koncentratu i do tego młóto browarne.
  Takie pożywienie 2 razy dziennie rano i na wieczór a w przeciągu dnia tak popołudniu zielonka z lucerny co wy na to?

 • Gość: zwykła

  Oceniono 8 razy 8

  Ogarnijcie się , co to obchodzi ludzi czytających portal z wiadomościami????
  Przestaliście nim być. Czym więcej takich bzdur na str głównej tym mniej tu zaglądam ;//

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 7 razy 5

  Pitagoras twierdzi, ze Tales smierdzi, a Tales dowodzi, ze to nic nie szkodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX