Gwiazda znanego zespołu disco polo miała groźny wypadek. "Jej auto zostało uderzone przez inny samochód". Pokazała zdjęcie

Justyna Lubas, wokalistka popularnego zespołu disco polo miała wypadek. Dziewczyny z Top Girls opisały zdarzenie na Facebooku.

Justyna Lubas, jedna z wokalistek popularnego zespołu disco polo Top Girls, miała wypadek samochodowy. O zdarzeniu poinformowały pozostałe członkinie na swoim oficjalnym koncie na Facebooku. 

W dniu 2.10 Justyna jadąc na koncert miała wypadek samochodowy, jej auto zostało uderzone przez inny samochód. Jak zauważyliście, występowałyśmy na ostatnich koncertach bez Justyny, a w najbliższy weekend Justynę zastąpi Magda Dziemiańczuk - czytamy.

Piosenkarki poinformowały, że Justyna Lubas powoli dochodzi do siebie. 

Justyna wraca do formy i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej, planuje powoli powrót na scenę na trasę koncertową w USA. Wszyscy trzymamy kciuki za Justynę i czekamy na jej powrót na scenę, a na najbliższych koncertach liczymy na gorące przyjęcie Magdy. My już jesteśmy jej wdzięczne, że wyraziła chęć pomocy zespołowi, a Justynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Top Girls

Zespół Top Girls został założony w 2016 r. przez Angelikę Żmijewską, Paulę Karpowicz i Justynę Lubas. Dziewczyny wydały cztery albumy. Ich utwory cieszą się ogromną popularnością wśród fanów muzyki disco polo. Należą do nich m.in. "Mleczko", "Zakochana", czy "Zabierz mnie do raju". 

W 2018 r. zespół otrzymał nagrodę Grand Prix w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie za utwór "Jakbyś mnie zechciał".

JT

Więcej o:
Komentarze (5)
Justyna z Top Girls miała wypadek samochodowy. Co się stało?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zauroczony

  Oceniono 2 razy 2

  te komentarze to buractwo i zazdrość szybko wracaj do zdrowia bo jesteś laska jakiej w disco polo nie było

 • Gość: Daro

  0

  Nie czepiajcie się dziewczyny ogarnijcie się ludzie trochę.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz -1

  ta w kołnierzu ortopedycznym to niby ta gwiazda ????? ---ale chyba już po kolapsie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -2

  i tak nikt tego nie słucha

 • Gość: Gj

  Oceniono 10 razy -2

  Dlaczego zaczynacie promocję wykonawców tej wieśniackiej muzyki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX