Gwiazda znanego zespołu disco polo miała groźny wypadek. "Jej auto zostało uderzone przez inny samochód". Pokazała zdjęcie

Justyna Lubas z Top Girls

Justyna Lubas z Top Girls (Facebook.com/justieltopgirls, Facebook.com/ZespolTopGirls)

Justyna Lubas, wokalistka popularnego zespołu disco polo miała wypadek. Dziewczyny z Top Girls opisały zdarzenie na Facebooku.

Justyna Lubas, jedna z wokalistek popularnego zespołu disco polo Top Girls, miała wypadek samochodowy. O zdarzeniu poinformowały pozostałe członkinie na swoim oficjalnym koncie na Facebooku. 

W dniu 2.10 Justyna jadąc na koncert miała wypadek samochodowy, jej auto zostało uderzone przez inny samochód. Jak zauważyliście, występowałyśmy na ostatnich koncertach bez Justyny, a w najbliższy weekend Justynę zastąpi Magda Dziemiańczuk - czytamy.

Piosenkarki poinformowały, że Justyna Lubas powoli dochodzi do siebie. 

Justyna wraca do formy i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej, planuje powoli powrót na scenę na trasę koncertową w USA. Wszyscy trzymamy kciuki za Justynę i czekamy na jej powrót na scenę, a na najbliższych koncertach liczymy na gorące przyjęcie Magdy. My już jesteśmy jej wdzięczne, że wyraziła chęć pomocy zespołowi, a Justynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Top Girls

Zespół Top Girls został założony w 2016 r. przez Angelikę Żmijewską, Paulę Karpowicz i Justynę Lubas. Dziewczyny wydały cztery albumy. Ich utwory cieszą się ogromną popularnością wśród fanów muzyki disco polo. Należą do nich m.in. "Mleczko", "Zakochana", czy "Zabierz mnie do raju". 

W 2018 r. zespół otrzymał nagrodę Grand Prix w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie za utwór "Jakbyś mnie zechciał".

JT

Konflikt muzyków disco polo

Quiz z granic. Sprawdź, co pamiętasz z polskiej geografii
1/15Naturalną granicą między Polską a Niemcami jest m.in. rzeka:
Zobacz także
  • Dom Zenka Martyniuka Zenek Martyniuk pokazał, jak mieszka. Spodziewacie się luksusów? "Swojskie klimaty". Najlepszy jest kominek
  • Zenon Martyniuk, wesele syna Zenon Martyniuk szalał na weselu syna. Wtedy do akcji wkroczyli złodzieje
  • Daniel Martyniuk, Ewelina Golczyńska Kim jest synowa Zenka Martyniuka? Ewelinę i Daniela dzieli spora różnica wieku. To nie wszystko, co wiemy o pannie młodej