82-letni Stanisław Brejdygant zakochany! Opowiedział o miłości do Chinki, Rity. "To mistrzyni akupunktury"

Stanisław Brejdygant od kilku lat związany jest z Chinką, Ritą. Teraz troszkę przybliżył postać swojej ukochanej.

82-letni Stanisław Brejdygant jest zakochany. Aktor od kilku lat pozostaje w związku z Chinką, Ritą. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził nieco więcej o swojej partnerce.

Stanisław Brejdygant - partnerka Rita

Stanisław Brejdygant, który znany jest z roli w "Klanie", a także w "Klerze" zdobył się na osobiste wyznanie i opowiedział o swej ukochanej, którą kilka lat temu poznał w Łodzi. Rita to Chinka o rosyjskich korzeniach, urodziła się i wychowała w Mongolii. Rita jest lekarzem, i jak twierdzi Brejdygant, "mistrzynią w dziedzinie akupunktury".  

(Poznałem ją) w Łodzi. Rita jest rzeczywiście po części Azjatką, Chinką, ale korzenie ma także rosyjskie. A urodziła się, wychowała i kształciła w Mongolii. Jest lekarzem. Wydaje mi się, że wspaniałym, mistrzynią w dziedzinie akupunktury. Kiedy poznaliśmy się ponad trzy lata temu, ona już mieszkała i pracowała w Polsce od dłuższego czasu - mówił.
Związek z Ritą, to spełnienie marzenia o doskonałym partnerstwie. Bo też ja, na szczęście, nigdy nie czułem potrzeby dominacji, ani śladu we mnie macho. Poza urodą nie znajduję w mojej żonie cech azjatyckich, jeśli, to rosyjskie, tak mi bliskie – głęboką uczuciowość - dodał.

Dzięki małżeństwu z Ritą, Brejdygant po raz trzeci został ojcem - a właściwie ojczymem dwudziestokilkuletniego syna swojej partnerki.

Stanisław Brejdygant - dzieci

Przed związkiem z Ritą, aktor był trzykrotnie żonaty. Owoc tych związków to dwóch synów: 47-letni scenarzysta, Igor Brejdygant i 34-letni muzyk, Krzysztof Zalewski. Aktora można ostatnio oglądać w najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego "Kler". Zagrał tam rolę księdza Teodora.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (10)
Stanisław Brejdygant zakochany w Chince. Zdradził nieco szczegółów na temat partnerki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bravo

  Oceniono 8 razy 6

  Mimo tylu lat nadal przystojny ! Występuje tez w serialu Dziewczyny ze Lwowa! Świetny muzyk Krzysiu Zalewski! Każdy zasługuje na szczęście!

 • szcz9

  Oceniono 7 razy 5

  Stanisław Brejdygant - król polskiego dubbingu, niezapomniany Ja, Klaudiusz. Życzę dużo szczęścia.

 • Gość: „Chłostra”

  Oceniono 4 razy 0

  Stanisław Brejdygant musi zarabiać to tworzy badziewie szkalujące Polaków niczym Kosiński .I wystawia w fundacji Jandy. AW 1943 roku to był gó...arzem . A teraz jaki jewropejski.

 • Gość: BUBBA

  Oceniono 6 razy 0

  Dostał szpilą w korzeń to się zakochał :)

 • Gość: Chłostra

  Oceniono 6 razy -2

  Stanisław Brejdygant musi zarabiać to tworzy badziewie szkalujące Polaków niczym Kosiński. I wystawia w fundacji Jandy. A w 1943 roku to był gó...arzem . A teraz jaki jewropejski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX