Dominika Gwit: Po latach mam diagnozę. Ta wypowiedź aktorki wzbudziła kontrowersje. "Kogo chcesz oszukać?"

Dominika Gwit wyznała na swoim Instagramie, że znalazła dobrego specjalistę. Internauci skrytykowali ją za to, że uznaje psychologa za lekarza.

Dominika Gwit i temat jej wagi nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Kilka lat temu aktorka schudła ponad 50 kg. Z czasem dopadł ją jednak efekt jojo. Dzisiaj gwiazda otwarcie mówi o swojej chorobie, jaką jest otyłość i regularnie podkreśla, że w końcu czuje się szczęśliwa w swoim ciele.

Taka postawa nie podoba się wielu internautom. Ci, nie przestają krytykować Dominiki, że zamiast opowiadać o samoakceptacji, powinna zadbać o swoje zdrowie.

Dominika Gwit wyznaje: Mam diagnozę

Dominika postanowiła odnieść się do komentarzy i na swoim Instagramie opublikowała wideo, na którym przesyła buziaki i mówi:

Kto ma ochotę na muffinkę z odrobiną lukru? 

W opisie wspomina o tym, że życzy wszystkim zdrowia i zaznacza, że o swoje dba, bo znalazła dobrych specjalistów. Na końcu namawia innych, aby w razie potrzeby, skorzystali z usług psychologa.

Na dobranoc z przymrużeniem oka! Całuję Was, moi Kochani! Wszystkich. I tych, co lubią i tych, co nie lubią i tych troskliwych też! Kocham i pozdrawiam! Zdrowia nam wszystkim życzę, bo ono najważniejsze! Ja o swoje dbam, dobrych lekarzy znalazłam i w końcu po wielu latach diagnozę mam! Myślcie o sobie, moi cudni! Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pamiętajcie! Ważne jest zdrowie także psychiczne! Nie dajcie się!!! Doły , kompleksy, frustracje, problemy wszelkiego rodzaju, które zwłaszcza jesienią dają się we znaki, często panują nad nami. Nie bójcie się rozmawiać, szukać pomocy. Psycholog - lekarz jak każdy inny. Myślcie o sobie!!! Uwielbiam Was! Wasza Muffinka - pisała Gwit.

W komentarzach znów burza. Sporo internautów twierdzi, że psycholog nie jest lekarzem.

Psycholog to nie lekarz i na pewno ci nie pomoże...
Dominika, weź się w garść, kogo ty chcesz oszukać?
Brak słów...

A Wy co o tym myślicie?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Kinga Rusin porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. Po chwili zrobiło się niezręcznie

KS

Więcej o: