Marcin Gortat milczy na temat rozstania z Alicją, ale na Instagramie zdradził, co jest sekretem udanego związku. "Nic dodać, nic ująć"

Marcin Gortat nie komentuje swojego rozstania z Alicją Bachledą-Curuś, wcześniej mało też mówił o samym związku. Powód jest prosty i sportowiec właśnie ujawnił go na swoim Instagramie.

Na początku września media obiegła informacja, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat się rozstali. Bardzo długo nie chcieli potwierdzić, że w ogóle są razem. Dopiero niedawno zaczęli się wypowiadać w mediach, że są parą. I wtedy się zaczęło między nimi psuć.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się! Informację potwierdza współpracownik koszykarza

Marcin Gortat odniósł się do związków

Marcin Gortat po zakończeniu związku z Alicją wielokrotnie udzielał się publicznie, ale w kwestii rozstania wytrwale milczał. Gdyby ktoś miał wątpliwości, czemu to robi, to piłkarz właśnie je rozwiał. Na Instagramie udostępnił zdjęcie z profilu Uli Radwańskiej. Znajduje się na nim para - kobieta siedzi okrakiem na leżącym mężczyźnie. Dołączony opis brzmi bardzo sugestywnie.

Najbardziej udane relacje to te, które nie są pokazywane w mediach społecznościowych.

Internauci całkowicie się z nim zgodzili. W komentarzach piszą, że to całkowita prawda. Pochwalili także Ulę Radwańską i Marcina Gortata za podejście.

W końcu ktoś z tego zgniłego towarzystwa dobrze gada. Zgadzam się z Ulą.
Prawda!
Nic dodać, nic ująć - piszą.

Myślicie, że to recepta na szczęśliwy związek?

AW

Marcin Gortat ma romans z Alicją Bachledą-Curuś? Dziennikarz zapytał go WPROST! "Prawda jest taka, że..." Spójrzcie na tę minę

Więcej o:
Komentarze (21)
Marcin Gortat w jednym zdaniu odniósł się do związków
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Izka

  Oceniono 19 razy 19

  No nie wiem, moi starzy tryumfów na portalach społecznościowych nie święcili, a można o nich powiedzieć wszystko co najlepsze, oprócz tego, że tworzyli udany związek. Wystarczy się naprawdę kochać i zwyczajnie lubić ze sobą być, a żadna " sodomia" na Insta by nie zagrozi
  udanemu związkowi. Masz Pan słabość do określonego typu pań ( Doda, Tumala, nie wiem skąd ta Ala). Zmień Pan target , a życie stanie sie piękne i proste.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 6

  Po prostu Ala ciągle kocha Farrela.

 • Gość: wyjaśnijcie mi

  Oceniono 11 razy 5

  Może nie jestem w temacie, ale jego zdaniem to ABC grzała temat w mediach społecznościowych i to przez nią relacja się posypała???

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 5 razy 3

  Wstyd powinno być osobie która pisała artykuł - do zwolnienia. Piłkarz???

 • Gość: MaJa

  Oceniono 4 razy 2

  No i dobrze.Po co mu problemy.Taka baba to problem.On jest rowny gosc,musi znalezc rowna babke a nie .....babiszona

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  No, przecież pokazali.

 • Gość: D.

  Oceniono 1 raz 1

  Gortat wygląda jak jakiś Amisz

 • Gość: Ewa

  Oceniono 3 razy 1

  po prostu Alę ciagnie do kasy, a ślub,by jej zmniejszył żródło dochodu// Ludzie szybko sie ucza do posiadania i wydawania ....kasy.. Poczekamy,zobaczymy, czy Alunia nasza kochana nadal bedzie w """"""""""""cnocie"""""""""""""" zyła, czy w koncu ułozy sobie życie.. ha,h aha,

 • Gość: Quig

  Oceniono 3 razy 1

  piłkarz ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX