Paulina Krupińska zwykle kradnie show swoimi kreacjami, ale... nie tym razem. Na bal TVN wybrała dość infantylną kreację

Paulina Krupińska zaskoczyła nas swoim strojem na balu TVN. Niestety, tym razem nie na plus, a na minus. Zobaczcie, jak wyglądała.

Paulina Krupińska zwykle zachwyca nas swoimi strojami podczas wielkich wyjść. Przy jej urodzie naprawdę trzeba się postarać, żeby źle wyglądać. Niestety, na balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" nie wyglądała oszałamiająco.

Paulina Krupińska na balu TVN

Od razu zaznaczamy, że nie jest to najgorsza suknia, jaką widzieliśmy na tej imprezie. Krój jest w porządku, ale chodzi raczej o kolor i materiał, a także o ozdoby na sukience. Połączenie tego wszystkiego nie wyglądało najlepiej. Takiej kreacji spodziewalibyśmy się raczej po Kasi Cichopek, ale nie po Paulinie Krupińskiej.

PAULINA KRUPIŃSKA NA BALU TVN. ZDJĘCIA<<<<

"Księżniczkowa" sukienka projektu Violi Piekut wygląda bardziej, jak dla małej, infantylnej dziewczynki, a nie dla poważnej kobiety. Według nas to nietrafiony wybór ze strony Krupińskiej. Liczymy na to, że na kolejnej imprezie znów będziemy rozpływać się nad jej strojem. Wam się podoba?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (23)
Paulina Krupińska na balu TVN nie zachwyciła. Wybrała dość infantylną kreację
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: go

  Oceniono 16 razy 10

  kieca kiecą, ale ona wygląda jakby się trzy dni w brokacie tarzała przed tą imprezą. ja wiem, że glow, flow i te sprawy, ale na nią nie idzie patrzeć bez okularów przeciwsłonecznych :)

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 9

  targowisko próżności

 • Gość: Kiks

  Oceniono 22 razy 8

  Faktycznie...tandetnie wykonana i kolor jak z chinskiego bazarku

 • Gość: Paulina

  Oceniono 10 razy 6

  Ona chyba jest znów w ciąży....

 • Gość: bb

  Oceniono 4 razy 4

  Infantylna kiecka odzwierciedla jej, a jakże, infantylną osobowość. Wydawała się kiedyś mądrą kobietą o pięknej urodzie ale na urodzie została. Jej instagram świetnie to pokazuje - słodkie zdjęcia jej dzieci na zmianę ze słodkimi selfie reklamującymi wszystko co leci...

 • Gość: ula

  Oceniono 8 razy 4

  ładnemu we wszystkim ładnie

 • Gość: As

  Oceniono 3 razy 3

  Ta też sobie zrobiła piersi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX