Roksana G±ska zdradziła, ile miała operacji plastycznych. Miała do¶ć pytań internautów

Roksana G±ska, która jaki¶ czas temu zaręczyła się z Jackiem Rozenkiem, dostaje wiele pytań na temat tego, gdzie robiła operacje plastyczne. Odniosła się do nich na Instagramie.

Nos, policzki i biust - to tylko niektóre czę¶ci ciała, które zdaniem internautów poprawiła nowa narzeczona Jacka Rozenka, Roksana G±ska. 23-latka wreszcie postanowiła uci±ć spekulacje i zaapelowała do swoich fanów.

Zobacz też: "Rewia": Jacek Rozenek o¶wiadczył się młodszej 26 lat Roksanie G±sce. Specjalnie po to zabrał j± do Włoch

Roksana G±ska poprawiła urodę?

Na jej InstaStories pojawiło się nieoficjalne o¶wiadczenie. Rozpoczęło się od wyznania, że G±ska dostaje bardzo wiele zapytań, u którego chirurga plastycznego poprawiała urodę i czy może zdradzić adres.

Kochani! Dostaję mnóstwo wiadomo¶ci, gdzie poprawiłam nos. Mój nos jest naturalny i nie wiem, dlaczego tak trudno w to uwierzyć. Nie każdy rodzi się z dużym, krzywym nosem - zaczęła. 

Wpis Roksany G±skiWpis Roksany G±ski Screen z Instagram.com/ roksana_gaska

Po chwili poruszyła też kwestię innych partii, które rzekomo miała poprawić.

Implantów w policzkach też nie mam, ani w po¶ladkach. Nie będę odpowiadać na tego typu wiadomo¶ci - zapewniła.

Wpis Roksany G±skiWpis Roksany G±ski Screen z Instagram.com/ roksana_gaska

Wierzycie jej? Przekonuje Was jej zapewnienie, że naprawdę nic nie poprawiała?

Je¶li chcesz być na bież±co z informacjami ze ¶wiata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
Roksana G±ska zdradziła, ile miała operacji plastycznych. Miała do¶ć pytań internautów
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: go

  Oceniono 51 razy 49

  trochę z innej beczki: fascynuje mnie pięciok±t g±ska - rozenek - majdan - doda - rozenek-majdan. do¶wiadczenie (i psychologia) uczy, że ludzie w kolejnych zwi±zkach ponawiaj± pewne schematy i nawet je¶li maj± nowych partnerów/partnerki, to instynktownie szukaj± w nich raczej tych samych cech. wynikałoby z tego jasno, że panie rozenek-majdan, doda i g±ska - niezależnie od tego jak by się nie zarzekały, że jest inaczej - to wła¶ciwie wariacje na temat. podobnie z rozenkiem i majdanem, u których cech± najbardziej różnicuj±c± jest, ¶miem twierdzić, poziom inteligencji, cała reszta to ten sam mniej więcej poziom ciepłokluskowo¶ci, pantoflowato¶ci i kompletnego braku charakteru oraz jakiejkolwiek charyzmy. doda i rozenkowa, to dwie strony tego samego kiczowatego medalu - doda idzie w "wulgarno¶ć z klas±", a rozenkowa w co¶, co bym nazwała "klas± z wulgarno¶ci±". g±ska przybija im pi±tkę w kwestii "naturalno¶ci" i "akceptacji" siebie. ach, tym wpisem na insta wykazała się też nie lada "szczero¶ci±". a wszyscy razem mog± sobie pogratulować totalnego parcia na szkło. celebrycka rodzina paczłorkowa

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 17

  Młoda babka, a wygl±da jak mumia z kaczym dziobem. A z reszt±, jak dla mnie to ona cała może być z PCV. Wszystko mi z tego tytułu jedno.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 13

  Posladkow nie robila bo plaskie ale twarz i usta ostrzykniete

 • Gość: taurus40

  Oceniono 10 razy 10

  A co to za gaska?i jakich ma fanów,ona ¶piewa czy gra w jakims serialu, kto to?

 • bolekbud

  Oceniono 10 razy 10

  23 lata i OP. Po 30tce bedzie miala wieksza czesc twarzy poza uszami,

 • anna.maria0

  Oceniono 7 razy 7

  To samo co na pudelku, ale tam przynajmniej pokazali zdjęcie G±ski sprzed Rozenka i widać, że nos miała mały i zgrabny, ale i tak go poprawiła zwężaj±c tu gdzie skrzydełka nosa i zwężaj±c sam koniec. Trez to wygl±da dziwnie bo nasad± nosa (trzon) ma szeroki a dól w±ski.
  Usta też ma powiększone, szczególnie doln± wargę, a cycki pełne silikonu. To chyba jaki¶ "efekt Rozenka", że te jego baby musz± sobie co¶ zmieniać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX