Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z byłymi żonami Michała Wiśniewskiego. Żyją jak jedna wielka rodzina?

Dominika Tajner postanowiła zacieśnić relacje z byłymi żonami swojego męża, Michała Wiśniewskiego. Wszyscy darzą się wzajemnym szacunkiem.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner poznali się osiem lat temu i od kilku lat tworzą bardzo szczęśliwą rodzinę. Kobieta wie, że ma u boku mężczyznę, z którym chce się zestarzeć. O swojej miłości opowiedzieli w wywiadzie dla "Rewii".

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Wiśniewski przed nią miał 3 żony: Magdę Femme, Mandarynę i Annę Świątczak. Nie jest to jednak powód do zazdrości dla córki Apoloniusza Tajnera.

Jak się kocha, to nie liczy się ani byłych partnerek, ani pieniędzy. Nie miałam żadnych obaw - wyznała.

Piosenkarz ma czworo swoich biologicznych dzieci (Fabienne, Etiennette,  Xavier, Vivienne) oraz wspólnie z Dominiką wychowują jej syna, Maksymiliana. Oboje chcą prowadzić otwarty dom, w którym jest miejsce dla każdego. Dlatego żona Wiśniewskiego utrzymuje dobre stosunki z Anną Świątczak i Mandaryną - matkami jego syna i trzech córek.

Dla wszystkich jest miejsce w naszym domu. Dominika zaprzyjaźniła się z Martą i Anią, matkami moich pociech. Szanujemy się - opowiedział Wiśniewski.

Jak widać, duża rodzina jest dla nich dużą wartością. Czy zdecydują się więc mieć wspólnie dziecko?

Czekamy na odpowiedni moment - odpowiedzieli.

Musimy przyznać, że tego się raczej nie spodziewaliśmy. Ale szanujemy postawę Dominiki :).

AW

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Komentarze (7)
Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z byłymi żonami Michała Wiśniewskiego. Żyją jak jedna wielka rodzina?Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z byłymi żonami Michała Wiśniewskiego. Żyją jak jedna wielka rodzina?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jj

  Oceniono 5 razy 5

  Dobrze że się szanuja.Jakby nie było zdrowe relacje są najważniejsze dla prawidłowego rozwoju dzieci.

 • Gość: 🍒

  0

  🍔

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 0

  To fajnie ,że się przyjaźnią ,jedna wielka rodzina ,szanuję za to Dominikę ,Michała Anię i Martę to są bardzo mądre osoby ,A wy hejtersi wypchajcie się sianem ,zazdrośnicy jedni

 • shawmut

  Oceniono 4 razy 0

  bosze, kogo to obchodzi?!

 • Gość: Viki

  Oceniono 2 razy 0

  Dominika rządzi rzuca czym chce i jak chce ,a mąż piesek pudelek przynosi..ales sie Dominika wazna zrobiła ..phi..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX