"Rolnik...". Kandydatka Grzegorza jest niemal identyczna jak uczestniczka poprzedniej edycji. Podobieństwo jest uderzające

"Rolnik szuka żony". Kandydatki uczestników, które pojawiły się w ostatnim odcinku, budzą wiele emocji. Jedna z nich wygląda jak siostra bliźniaczka Agnieszki z 2. edycji.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Grzegorz poczuł się rozczarowany, gdy zobaczył dwie kobiety, które wybrał po przeczytaniu listu. Obie wyglądały na zdjęciu inaczej niż w rzeczywistości i on po prostu ich nie rozpoznał. Jedna z nich, Ola, wywołała dodatkowe emocje. Widzowie przyznali, że jest identyczna jak uczestniczka 2. edycji.

Zobacz: Grzegorz z "Rolnika" wybrał "najpiękniejsze kandydatki". Gdy przyjechały na wieś, był zszokowany. Wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach

"Rolnik szuka żony" - podobieństwo uczestniczek

Rzeczywiście, podobieństwo jest uderzające. Na zdjęciu po lewej znajduje się Ola, a na lewo Agnieszka. Na pierwszy rzut oka można je pomylić ze sobą. Mają podobny kształt twarzy, uśmiech,a nawet fryzurę... Zresztą, oceńcie sami:

Ola i Agnieszka z 'Rolnika...'Ola i Agnieszka z 'Rolnika...' Facebook.com/ Rolnik szuka żony TVP

Internauci pod zdjęciem kandydatki Grzegorza także pisali, że są niemal identyczne. Przyznajcie, że trudno się z nimi nie zgodzić. 

Jak pierwszy raz ją zobaczyłam, to pomyślałam, że jest podobna z twarzy do Agnieszki.
Mają podobny uśmiech.
Może to jej siostra jest - piszą.

Po reakcji rolnika możemy przypuszczać, że raczej nie zobaczymy Aleksandry w dalszej części programu. Prawdopodobnie nie powtórzy historii Agnieszki, która wyszła za Roberta, rolnika, do którego napisała.

"Rolnik szuka żony" - podobieństwo Grzegorzów

Co lepsze, uderzające jest także podobieństwo samego Grzegorza do Grzegorza Bardowskiego z 2. edycji. Podobna postura ciała, spojrzenie i uśmiech sprawiły, że widzowie od razu zaczęli ich porównywać. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

AW

Sprawdź, czy udałoby Ci się zdać na prawo jazdy.
1/24Czy bezpośrednio za widocznym znakiem wolno Ci zatrzymać pojazd, jeśli nie spowoduje to utrudnienia ruchu?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (18)
"Rolnik szuka żony". Kandydatka Grzegorza jest niemal identyczna jak Agnieszka z poprzedniej edycji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lola

  Oceniono 18 razy 14

  Tylko jest z 50 kg grubsza !

 • Gość: .

  Oceniono 14 razy 12

  "Na zdjęciu po lewej znajduje się Ola, a na lewo Agnieszka" i wszystko jasne....

 • Gość: Polaa

  Oceniono 8 razy 8

  Ona przede wszystkim wysłała zupełnie inne zdjęcie tzn fajnej laski a okazała się kompletnie inna w realu. A wy tu piszecie o jakimś durnym podobienstwie

 • supermarjan

  Oceniono 17 razy 7

  gostek moze otworzyc wlasne safari.
  slonie i hipopotamy juz ma....

 • Gość: hallo

  Oceniono 8 razy 6

  Haha laski zdjęcia Photoshopem obroniły
  INSTAGRAM i fb to samo wszystkie chude i piękne chrumhrum

 • Gość: Emilia

  Oceniono 4 razy 4

  q...wa podobno wygląd nie ma znaczenia liczy się szczerość poczucie humoru tak??...myślałam że pod względem wyglądu wybierają panowie do 25- lat potem liczy się coś więcej niż ładna puszka....ładnych puszek jest masa...szkoda że pustych bez pasji wartości i charyzmy

 • jasmin787

  Oceniono 5 razy 3

  Z twarzy trochę podobna, ale Agnieszka jest normalnej postury. A ta ma 20 lat i wygląda jak slonica. W wieku Agnieszki jak nie zadba o siebie to będzie monstrum.

 • baba67

  Oceniono 2 razy 2

  Z twarzy rzeczywiście podobna. Tylko z twarzy niestety.Agnieszka jest postawną kobieta ale mieści się to w granicach rozsądku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX