"Rolnik...". Kandydatka Grzegorza jest niemal identyczna jak uczestniczka poprzedniej edycji. Podobieństwo jest uderzające

"Rolnik szuka żony". Kandydatki uczestników, które pojawiły się w ostatnim odcinku, budzą wiele emocji. Jedna z nich wygląda jak siostra bliźniaczka Agnieszki z 2. edycji.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Grzegorz poczuł się rozczarowany, gdy zobaczył dwie kobiety, które wybrał po przeczytaniu listu. Obie wyglądały na zdjęciu inaczej niż w rzeczywistości i on po prostu ich nie rozpoznał. Jedna z nich, Ola, wywołała dodatkowe emocje. Widzowie przyznali, że jest identyczna jak uczestniczka 2. edycji.

Zobacz: Grzegorz z "Rolnika" wybrał "najpiękniejsze kandydatki". Gdy przyjechały na wieś, był zszokowany. Wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach

"Rolnik szuka żony" - podobieństwo uczestniczek

Rzeczywiście, podobieństwo jest uderzające. Na zdjęciu po lewej znajduje się Ola, a na lewo Agnieszka. Na pierwszy rzut oka można je pomylić ze sobą. Mają podobny kształt twarzy, uśmiech,a nawet fryzurę... Zresztą, oceńcie sami:

Ola i Agnieszka z 'Rolnika...'Ola i Agnieszka z 'Rolnika...' Facebook.com/ Rolnik szuka żony TVP

Internauci pod zdjęciem kandydatki Grzegorza także pisali, że są niemal identyczne. Przyznajcie, że trudno się z nimi nie zgodzić. 

Jak pierwszy raz ją zobaczyłam, to pomyślałam, że jest podobna z twarzy do Agnieszki.
Mają podobny uśmiech.
Może to jej siostra jest - piszą.

Po reakcji rolnika możemy przypuszczać, że raczej nie zobaczymy Aleksandry w dalszej części programu. Prawdopodobnie nie powtórzy historii Agnieszki, która wyszła za Roberta, rolnika, do którego napisała.

"Rolnik szuka żony" - podobieństwo Grzegorzów

Co lepsze, uderzające jest także podobieństwo samego Grzegorza do Grzegorza Bardowskiego z 2. edycji. Podobna postura ciała, spojrzenie i uśmiech sprawiły, że widzowie od razu zaczęli ich porównywać. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (37)
"Rolnik szuka żony". Kandydatka Grzegorza jest niemal identyczna jak Agnieszka z poprzedniej edycji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lola

  Oceniono 29 razy 23

  Tylko jest z 50 kg grubsza !

 • Gość: .

  Oceniono 21 razy 19

  "Na zdjęciu po lewej znajduje się Ola, a na lewo Agnieszka" i wszystko jasne....

 • Gość: Polaa

  Oceniono 16 razy 14

  Ona przede wszystkim wysłała zupełnie inne zdjęcie tzn fajnej laski a okazała się kompletnie inna w realu. A wy tu piszecie o jakimś durnym podobienstwie

 • Gość: hallo

  Oceniono 11 razy 9

  Haha laski zdjęcia Photoshopem obroniły
  INSTAGRAM i fb to samo wszystkie chude i piękne chrumhrum

 • supermarjan

  Oceniono 22 razy 8

  gostek moze otworzyc wlasne safari.
  slonie i hipopotamy juz ma....

 • jasmin787

  Oceniono 11 razy 7

  Z twarzy trochę podobna, ale Agnieszka jest normalnej postury. A ta ma 20 lat i wygląda jak slonica. W wieku Agnieszki jak nie zadba o siebie to będzie monstrum.

 • Gość: Zonk

  Oceniono 6 razy 6

  Jak dla mnie facet jest bezpośredni i i tak delikatnie jej powiedział i subtelnie, bo nie wspomniał ze chodzi o tusze. To, ze gość nie na taktu moga pisac jedynie zakompleksione osoby, utozsamiajace sie z Ola - zachowal się taktownie i delikatnie a jednocześnie pokazal przed kamerami co mysli i jak reaguje facet na temat podrasowywania urody na fotkach. Ona się totalnie skompromitowala

 • Gość: Bolek

  Oceniono 6 razy 6

  Pieprzycie gdzie jest to podobieństwo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX