Doda skomentowała powrót Mandaryny. Nie powstrzymała się od uszczypliwości

Doda wypowiedziała się na temat powrotu Mandaryny i jej nowego przeboju "Not Perfect". Przyznała, że go nie słyszała i przy okazji poniżyła byłą żonę Michała Wiśniewskiego.

Mandaryna na kilka lat zniknęła ze sceny muzycznej. Teraz jednak postanowiła wrócić. Zaczęła od koncertowania, a pod koniec sierpnia wydała swój nowy numer "Not Perfect". Doda w jednym z wywiadów skomentowała jej powrót.

Doda o Mandarynie

Przyznała, że nie zapoznała się z najnowszą twórczością Mandaryny. Przy okazji wypomniała jej śpiewanie z playbacku.

Nie słuchałam tego nowego kawałka, bo jedyną osobą śpiewającą z playbacku, którą akceptuję, jest Britney Spears - wyznała w rozmowie z "Party".

Jej zdaniem powrót Mandaryny to przede wszystkim zasługa jej fanów, za co powinna być im wdzięczna. Zdaniem Dody, sama by się na to nie zdecydowała.

Ja uważam, że ten powrót jest tylko i wyłącznie możliwy ze względu na fanów, którzy - czy to na poważnie, czy raczej dla jaj - ten powrót jej umożliwili. Ona sama nigdy by tego nie zrobiła, więc powinna im być bardzo wdzięczna - dodała.

Jak widać Doda do tej pory nie może zapomnieć występu Mandaryny w Sopocie 13 lat temu. My też nie. A wy?

 

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
Doda skomentowała powrót Mandaryny. Nie powstrzymała się od uszczypliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 15 razy 11

  A co jej zostało, o sobie powiedzieć nie ma co, to albo Majdan, albo Rozenek, albo Nergal, byle zaistnieć w mediach. Zawsze się przy kimś grzeje.
  A co do plejbeku, to coś na ten temat sama wie, bo bez niego nic nie wyduka, nawet zanucić nie potrafi, fałszuje gorzej ode mnie. Za to Britney Spears ma za co być wdzięczna, bo zżyna z niej nie tylko stroje, ale cale układy koncertowe, podobnie jak od Gagi i Rihanny.
  To największa kopiara, która do tego chodzi w podróbkach.

 • Gość: gh

  Oceniono 12 razy 10

  doda znowu jej podsluch wylaczysz? po wielkiej przemowie pt "kobiety wspierajmy sie.." zazdrosc znow sie odezwala?

 • Gość: Cbj

  Oceniono 13 razy 9

  Zazdrośnica. Mandaryna zawsze była ładniejsza, nawet po latach jest i wygląda młodziej.

 • Gość: badname

  Oceniono 10 razy 8

  No właśnie apropo Britney Spears jest to jeszcze gorsze beztalencie wokalne od Marty .Marta przynajmniej próbowała śpiewać Live a Britney cały czas brzmi jak komputerowy robot ale wszyscy uwazają ją za wielką artystkę to dlaczego Marta nie może śpiewać jeśli ma fanów?i tu widać zgryzliwość ze strony Doroty zachwyca się amerykańskim beztalenciem a koleżankę z rodzimej branży wyśmiewa a niedawno apelowała do wszystkich żeby się wspierać ,śmieszne

 • Gość: Bibi&kot

  Oceniono 8 razy 6

  Czyżby Dorotka zaczęła bać się konkurencji? Playback to przecież jej specjalność--na koncertach w ten sposób "wykonuje" 70% utworów.
  Marta wróciła z nowym kawałkiem, a o kolejnych dokonaniach artystycznych Dorotki jakoś nie słyszałam - chyba, że zaliczymy do nich wulgaryzmy, uszczypliwości, medialne awantury, śluby, rozwody, sprawy sądowe - wtedy Dorotka awansuje na największą artystkę nie tylko w Polsce, ale w Europie :-)

 • Gość: Pawel

  Oceniono 6 razy 4

  Doda masz jedno oko na Maroko, a drugie na Kaukaz.

 • Gość: Zzzz

  Oceniono 6 razy 4

  Doda ty hipokrytko, sama śpiewasz z playbacku i krytykujesz koleżankę z branży, która powinnaś wspierać, bo przecież ty jesteś taka perfekt kolezanka dla wszystkich w show-biznesie. Ostatnio Doda prosiła, żeby na koncerty z osłami nie przychodzili, to gdzie ona występuje, ze ludzie ze zwierzętami przychodzą? To chyba jest jakiś wolny wstęp, bez biletów, opłacany przez wójta.

 • Gość: A.

  Oceniono 7 razy 3

  Biednej Dodzie już nic nie zostało, tylko złośliwie dogryzać innym... bo o niej to już nawet nikomu się nie chce mówić... zauważyliście?

 • Gość: Ali

  Oceniono 6 razy 2

  Może i Doda potrafi śpiewać,ale jakoś ostatnimi czasy jej scena to festyny w małych miasteczkach. Gdzie się podziali jej fani? Szkoda,że zamiast skupiać się na tym na czym powinna Doda próbuje zasłynąć wyłącznie kontrowersyjnym zachowaniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX