Małgorzata Rozenek skopiowała kreację Dody. To nie pierwszy raz. Internauci ironizują: Na kimś się wzorować przecież trzeba

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w takiej samej kreacji, w jakiej Doda kilka dni temu pozowała na zdjęciu. To nie pierwszy raz. Zobaczcie, kiedy jeszcze wyglądała podobnie do byłej żony swojego męża.

Już kilka razy zdarzyło się tak, że Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała podobnie do Dody, bądź wręcz miała taką samą kreację, co ona. Zebraliśmy dla was zdjęcia, na których można dostrzec, że Perfekcyjna nie raz bardzo upodobniła się do Rabczewskiej.

Małgorzata Rozenek-Majdan upodabnia się do Dody?

Taki sam komplet za 500 zł, czapki czy podobna fryzura - to tylko kilka podobieństw łączących Dodę i Rozenek. Internauci za każdym, gdy zobaczą podobieństwo, są bezlitośni dla aktualnej żony Radosława Majdana.

Dlaczego kopiujesz Dodę? - pytają.

Niektórzy też ironizują:

Na kimś się wzorować przecież trzeba - dodają inni.

Małgorzata Rozenek-Majdan kopiuje Dodę. Zobaczcie naszą galerię>>>>>

Co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (42)
Małgorzata Rozenek skopiowała kreację Dody. To nie pierwszy raz. Internauci ironizują: Na kimś się wzorować przecież trzeba
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gb

  Oceniono 12 razy 10

  "Wyścigi pustaków", odc. 574

 • Gość: Ana

  Oceniono 11 razy 9

  Doda miała tego samego stylistę, co teraz Małgosia😉czyli ,Radosława"😉Przez to podobna stylówa😁

 • elenem

  Oceniono 14 razy 6

  Modele dostępne w sprzedaży są powtarzalne. Ja tu zbytniego podobieństwa nie widze, poza paskami i tą różową bluzką.
  Miliony kobiet takie noszą i co z tego?
  Wygląda na to ze obie mają podobny styl i ....jednakowoż w głowie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 6

  faktycznie Rozenek miej swoj styl....Doda zostanie Doda...

 • Gość: kk

  Oceniono 9 razy 5

  Nie ma większej kopiary od Rabczewskiej.
  Zrzynanie Dody nie kończy się na kopiowaniu strojów innych gwiazd - ona kopiuje całe ich koncertowe aranżacje. Podczas jednej objazdówki, połączyła pomysły Shakiry i Britney Spears. Od tej pierwszej "pożyczyła” różowy kokon, od drugiej - kusą sukienkę stewardesy. Kiedy indziej "pożyczyła" sobie kurtkę Britney.

  Jedank zdecydowanie Lady Gaga wiedzie tu prym, bo od niej Doda kopiuje niemal wszystkie charakterystyczne stroje - brakuje jeszcze mięsnej kiecki - a jak "pożyczyła" sobie syreni ogon, zapewniała, że jest pierwszą osobą na świecie, która na to wpadła. Czyli nie dość, że kradnie pomysły, to jeszcze łże w żywe oczy.

  Zrobiła się też na Marilyn Monroe, ale nie skończyła wyłącznie na podobnym stroju i podczas jednego ze swoich występów postanowiła dodatkowo wjechać na słoniu. Tak jak Marilyn Monroe w Madison Square Garden w 1955 roku.

  Doda posunęła się też do nieudolnego podrobienia oryginału kreacji Victorii Beckham. Zresztą, nie po raz pierwszy. W kwestii kopiowania cudzych kreacji, zrzynania pomysłów i noszenia podróbek, Doda jest ekspertką - niezła afera wybuchła, kiedy okazało się, że złote buty, w których koncertuje Rabczewska, są kopią pary wykonanej SPECJALNIE i WYŁĄCZNIE dla Beyonce.

  To jest żenująca postać. Zrzyna, nagrywa swoich facetów, wymusza kasę, kradnie pomysły i ciągle z plejbeku, bo na żywo nie potrafi nic z siebie wydobyć. Nie ma co się zajmować takimi ludźmi, lepiej czas i artykuły poświęcić utalentowanym osobom, których u nas nie brak.

 • Gość: likaon

  Oceniono 8 razy 4

  skad wiadmo,ze to gosia spapugowala ubior po dodzinie a nie ,ze bylo odwrotnie?,moze to dodzina papuguje gosie zeby sie przypodobac radziowi w koncu nienadarmo ciagle rozpamietuje to,ze on udal,ze jej nie zna

 • Gość: M

  Oceniono 14 razy 4

  Nie jestem fanką ani jednej ani drugiej ale Doda na tych zdjęciach jest ubrana a pani Rozenek ,Majdan przebraną.

 • Gość: ula

  Oceniono 6 razy 4

  oj ktoś się zagalopował???? Chore oczy czy głowa???

 • golass

  Oceniono 3 razy 3

  biale kalosze, biale kalosze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX