Nie żyje modelka "Playboya" i Victoria's Secret. 36-letnia kobieta została zamordowana. Tydzień wcześniej ją okradli

Nie żyje Christina Carlin-Kraft. Modelka "Playboya" i Victoria's Secret została zamordowana.

Christina Carlin-Kraft została zamordowana. Zwłoki zostały znalezione w środę w domu modelki Sibley Avenue w Filadelfii. Policję wezwał najprawdopodobniej ktoś z członków jej rodziny.

Christina Carlin-Kraft została zamordowana

Do domu Carlin-Kraft przyjechali technicy kryminalistyczni, którzy zabezpieczyli nagrania z kamer, a także przesłuchali sąsiadów. Na razie ustalono, że kobieta została uduszona. Nie znaleziono jednak sprawcy.

Christina Carlin-Kraft zamieszkała w tej okolicy zaledwie tydzień przed śmiercią. Już w tym krótkim czasie została okradziona, a na miejsce przyjechała policja. Funkcjonariusze na razie nie wiedzą czy rabunek i morderstwo są ze sobą powiązane i czy w obydwu przypadkach działała ta sama osoba. 

Nigdy nie mieliśmy tu takich sytuacji. Naprawdę nigdy. Chce mi się płakać. Modlę się, aby sprawca został znaleziony i poniósł karę - powiedział jeden z sąsiadów w rozmowie z ABC.

Christina Carlin-Kraft - kim była?

Policjanci badają sprawę i ustalają, czy modelka miała jakichś wrogów. Wiadomo, że w 2016 roku modelka wdała się w awanturę z menadżerem jednej z restauracji w Upper West Side i została oskarżona o napaść i nękanie. Ostatecznie skarga została wycofana.

36-letnia modelka miała na swoim koncie współpracę z "Playboyem", Victoria's Secret, "Vanity Fair", czy "Maximem".

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (1)
Christina Carlin-Kraft nie żyje. Modelka została zamordowana
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: wykop.pl

    0

    #lobuzkochanajmocniej: Modelka Christina Carlin-Kraft zaprasza do apartamentu dilera, który właśnie wyszedł z więzienia. Ćpają koks, piją wino, uprawiają seks. Modelka odmawia zapłaty $1200 za koks, wybucha walka zakończona uduszeniem kobiety. Apartament należy do narzeczonego modelki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX