Katarzyna Skrzynecka wybrała się z rodziną na rajskie wakacje i pisze:"Nie mogę uwierzyć". Po Bałtyku to duży przeskok

Katarzyna Skrzynecka pojechała z rodziną do Afryki. Razem z mężem i córką opalają się na słonecznych plażach, a aktorka chwali się egzotycznymi fotkami z wypoczynku. Faktycznie, Bałtyk to nie jest.

Katarzyna Skrzynecka wybrała się na wyspy leżące u wybrzeży Afryki na oceanie indyjskim. Podziwia zachody słońca, wypływa w rejsy, pluska się w basenach i dzieli się gorącymi zdjęciami z plaży. To pewna odmiana po wypoczynku spędzonym w Mielnie.

Katarzyna Skrzynecka na rajskich wakacjach

Katarzyna Skrzynecka nie tak dawno chwaliła się widokami z wakacji w Mielnie, które odwiedza co roku. Pokazała się w stroju kąpielowym i zebrała sporo komplementów. Jednak po swojskich atrakcjach przyszła pora na egzotyczną podróż.

Aktorka, jej mąż Marcin Polucki i ich córeczka bawią się teraz razem na afrykańskich wyspach i kąpią się w oceanie indyjskim. Rodzina zwiedziła Madagaskar, wyspę Nosy, wioski Malgeszy i spacerują po dnie morza w czasie odpływu. To wszystko aktorka pokazuje na swoim Instgramie.

Jak sama podkreśla, trudno jej uwierzyć, że jest w tak czarownym miejscu:

Nie mogę uwierzyć

Trudno im nie pozazdrościć.

Rodzina korzysta z uroków hotelowego basenu, ale często wypływa na sąsiednie wyspy, gdzie Katarzyna Skrzynecka podziwia krystalicznie czystą wodę i spaceruje z krabami po plaży. Aktorka odwiedziła też kilka miejscowości, w których nie ma prądu i jest pod głębokim wrażeniem podróży - sama podkreśla, to zupełnie inny świat:

Podróż na wyspę Nosy Iranja (Irandża) ... wioski Malgeszy ... Inny świat... Inna rzeczywistość... Gościnni, pogodni, produkujący wspaniałe rękodzieło ... Bez prądu, bieżącej wody, żyjąc z pokorą i pogodą ducha ...

Jak się Wam podobają widoki z jej wczasów?

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (39)
Katarzyna Skrzynecka wybrała się z rodziną na rajskie wakacje w Afryce: "Nie mogę uwierzyć"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tupecik

  Oceniono 20 razy 20

  Wspaniała rodzina. Tacy normalni, ludzcy ludzie.
  Do reklamy Playa zaproście.... niech sobie zarobią.

 • modliszka66.6

  Oceniono 15 razy 15

  Marcin Polucki?? Serio?!
  Ma być Łopucki!

 • Gość: Siwa

  Oceniono 14 razy 14

  Gość: A.
  Przecież większość z ludzi na Facebooku czy Instagramie zamieszcza swoje zdjęcia z wakacji i codziennego życia i to Ci nie przeszkadza,?A znanych się czepiasz...Nie chcesz-drażni Cię to -NIE OGLĄDAJ,NIE CZYTAJ -przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza-kazdy ma wybóŕ !!Ja chcę -to czytam i oglądam :) Wygląda na to,że jesteś zwykłym zazdrosnikiem ;( A to smutne :(((

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 11

  bardzo pozytywni ludzie,nic nikomu zlego nie zrobili

 • Gość: Jac

  Oceniono 11 razy 11

  Marcin Polucki... Haha, drogi autorze, trzeba korzystać ze źródeł a nie z wyobraźni.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 6 razy 6

  Pieknie! Fajna rodzinka i az przyjemnie sie na nia patrzy :)

 • stanislaw.sk

  Oceniono 8 razy 6

  Przeskok po Bałtyku jest duży, bo ceny nadbałtyckie sporo wyższe, a i sinic w morzu turysta w Afryce na pewno nie spotka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX