Dominika Gwit z mężem na pierwszej okładce po ślubie. Opowiadają o swojej miłości

Dominika Gwit wzięła w lipcu ''potajemny'' ślub ze swoim partnerem. Właśnie się pochwaliła, że razem pojawią się na następnej okładce ''Gali''.

Dominika Gwit rzadko pojawia się na nagłówkach drukowanej prasy. Teraz wystąpi na okładce magazynu ''Gala'' i to w dodatku ze swoim mężem.

Dominika Gwit na pierwszej okładce po ślubie

Dominika Gwit ukrywała długo datę swojego ślubu z Wojciechem Dunaszewskim. O tym, że wyszła za mąż media dowiedziały się już po fakcie. Jako pierwszy ''wysypał'' się Leszek Stanek, przyjaciel aktorki.

Teraz Dominika Gwit pochwaliła się na swoim Instagramie, że ona i jej mąż będą na okładce następnego numeru dwutygodnika ''Gala''.

Tytuł artykułu sugeruje, że opowiadają o swoim związku - ''Wielkie szczęście, wielka miłość'' krzyczy nagłówek, a nowożeńcy tulą się do siebie uśmiechnięci.

My czekamy na wywiad, I mamy nadzieję, że Dominiki nie dopadnie słynna ''klątwa okładki'', o której już kiedyś pisaliśmy.

Nie raz już się zdarzyło, że słynne pary opowiadały o swojej miłości i szczęściu, którą pokazywały na okładce gazety. A po upływie kilku lat pewnie nawet nie chcą już ich oglądać. Do polskiego show-biznesu już na stałe wszedł zwrot 'klątwa okładki'.

Więcej o:
Najczęściej czytane
Komentarze (35)
Dominika Gwit z mężem na pierwszej okładce po ślubie. Opowiadają o swojej miłości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 23 razy 23

  Jak to bywa w tym światku: okładka jest, za pół roku rozwód...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 19

  No coz , Dominisia znana z tego ze jest znana i gruba wykorzystuje swoje 5 minut do bolu .

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 16

  gazeta zapewne tez musiala byc innego formatu

 • Gość: Greg

  Oceniono 13 razy 13

  Facet wyglada na estetę ale uśmiech ma rubaszny wiec cos jest na rzeczy ....przyjdzie dzień w którym Dominika napisze książkę. Pt „ żyłam z miłośnikiem karmiącym do nieprzytomności „ a w niej opisze jak ledwo uszła z życiem , następnym mężem powinien zostać lekarz kardiolog i dietetyk

 • yegua-ha

  Oceniono 11 razy 11

  Pani Dominika wpadła w niebezpieczny schemat ciągłego opowiadania publicznie o swoim szczęściu. Cokolwiek się u niej dzieje, ona jest szczęśliwa. Tak, jakby chciała wszystkich do tego przekonać.

 • Gość: gloria

  Oceniono 9 razy 9

  zapewne tytuł to aluzja do wagi? czy tylko się mi wydaje? szczerze mówiąc to nie wiem co o tym myśleć

 • Gość: mor

  Oceniono 6 razy 6

  no to już PO MAŁŻEŃSTWIE !!!! szczególnie Gala przoduje w klątwach okładkowych !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX