Małgorzata Rozenek na wakacjach w Mediolanie. W stolicy mody chciała zadać szyku. Jej buty podzieliły fanów. "W kapciach na miasto"

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa w Mediolanie. Internauci zwrócili uwagę na jej nietypowe obuwie. Mają podzielone zdania.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz z synami "Perfekcyjnej" podróżują po Europie. Była Francja, Hiszpania, teraz czas na Włochy.

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach

Obecnie cała czwórka przebywa w Mediolanie. Na razie Małgorzata pochwaliła się tylko dwoma zdjęciami z tego miejsca. Obserwatorzy zwrócili uwagę na jej dość ciekawe buty, w których pozuje na jednym ze zdjęć.

Internauci mają podzielone opinie, co do obuwia Rozenek-Majdan. Część z nich uznała,  że zbyt przypominają kapcie.

Pani Gosiu, te klapki sztos!
W kapciach na miasto.
Mega ciapki.
Czadowe klapki!
Małgosia, kapci zapomniałaś zdjąć.
Uwielbiam pani stylizacje, przepięknie to wygląda, ale te włochate klapki nie nie nie.

Podobne komentarze znalazły się kiedyś pod zdjęciem Kingi Rusin. Ona również założyła włochate klapki. Nas tylko zastanawiało, czy nie jest za gorąco w takich futrzanych butach, ale jak wyjaśniła, "Perfekcyjna" w jednym z komentarzy, wcale tak nie jest.

Wam podobają się takie buty?

MT

Więcej o:
Komentarze (87)
Małgorzata Rozenek-Majdan chciała zadać szyku w Mediolanie. Buty podzieliły fanów
Zaloguj się
 • Gość: Sam

  Oceniono 121 razy 119

  Wartościowi, utalentowani ludzie odchodzą, zostają pustaki, botoksy, doczepy, implanty. Kultura polska schodzi na psy( nie obrażając zwierząt).

 • Gość: gość

  Oceniono 78 razy 76

  Focia na placu i do hotelu, bo w takim stroju karabinierzy nie wpuszczą do katedry.

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 65 razy 61

  GW kiedy wreszcie przestaniesz pokazywać tych nudnych Majdanów i Rozynków.Przecież to już nie można na nich patrzeć,nudni jak flaki w oleju.Ile razy można oglądać jedno i to samo.Rzygać się chce.

 • cucurucu

  Oceniono 47 razy 45

  No coz, pancia ma nasrane w glowie wiec w kapciach na zwiedzanie miasta do lozka w szpilkach

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 46 razy 36

  Wszyscy patrzą na kapcie a nie na przerobiony pysk

 • Gość: Sara

  Oceniono 36 razy 34

  Ani Rozenek ani majdan nie wnoszą nic porządnego do życia nie piszcie już o nich to stare zwarte po parę razy się że nie pokazują niby szyk ale są sztucznie nie można już na to patrzeć piszcie lepiej o biednych ludziach to przynajmniej się im wspolczuje

 • Gość: Piotr

  Oceniono 38 razy 34

  Zajmijcie się lepiej uczciwą pracą a nie zarabiać na fotkach.Nas to już nudzi jak flaki w oleju.Czy nie ma w Polsce bardziej wartościowych ludzi,o których możecie pisać a nie takie pustaki,co za fotki dostają miliony.To trzeba być rzeczywiście rafinowanym człowiekiem.Jedni ciężko pracują za 2 tys.zł a oni zarabiają na fotkach,pierdołach i zarabiają miliony ,potem im bije na głowę z nudów.Jaka to niesprawiedliwość.Niedługo pokażesz nam jak kupę robisz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX