"Barwy szczęścia". Była w serialu od samego początku, po 10 latach odchodzi. "Odcinki z nią będzie można oglądać przez pół roku"

"Barwy szczęścia" wrócą na antenę we wrześniu. Na widzów czeka sporo niespodzianek. Z serialem pożegnała się Olga Jankowska, która wcielała się w postać Klary Pyrki.

Olga Jankowska zdecydowała się odejść z "Barw szczęścia". Aktorka grała w serialu od samego początku, jednak po 10 latach doszło do wniosku, że chce pożegnać się z rolą Klary.

"Barwy szczęścia" - Olga Jankowska odchodzi z serialu

Okazuje się, że 25-letnia Jankowska ma już za sobą ostatni dzień na planie. Jak dowiedziała się Plejada, odcinki z jej udziałem będą emitowane jeszcze przez pół roku.

Olga pożegnała się z produkcją, ale odcinki z nią będzie można oglądać jeszcze przez pół roku - zdradziła w rozmowie z portalem osoba z produkcji. 

Nie jest jednak przesądzone, czy aktorka odejdzie na zawsze, czy jeszcze kiedyś zobaczymy ją w serialu:

Czy jeszcze kiedyś powróci do "Barw szczęścia"? Zobaczymy - dodało źródło.

Olga Jankowska odchodzi z "Barw szczęścia"

Jak na razie nie są znane przyczyny odejścia Jankowskiej z serialu. Możemy przypuszczać, że wybrała karierę wokalną. W wywiadach podkreślała, że to muzyka jest u niej na pierwszym miejscu, dopiero później jest aktorstwo. Być może 25-latka przygotowuje nowy muzyczny projekt, którego nie udało jej się pogodzić z pracą na planie.

Żałujecie?

AW

Zobacz także
Komentarze (7)
"Barwy szczęścia". Olga Jankowska odchodzi z serialu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Małgorzata

  0

  Całe szczęście, byłoby ono w pełni, gdyby zniknął też ten gniot Barwy... ta pani jest beztalenciem, ze złą dykcją,. Jakim to cudem tacy ludzie mienią się aktorami?

 • Gość: Joczo

  Oceniono 2 razy 0

  Nareszcie!!!!

 • Gość: WMQmqm

  Oceniono 2 razy -2

  Zuchwały burak pcha się na salony? Nic podobnego - jest tam mile widzianym gościem. Bo opinię prostaka ma tylko w słowniku synonimów. W kuchni bywa gwiazdą. Do jego fanklubu należy znana z dobrego gustu Magda Gessler

 • Gość: ula

  Oceniono 7 razy -7

  Hejka wszystkim, muszę sie wam pochwalić że schudłam 9 kg, po 2 miesiącach dopięłam swego. Dzięki radom pewnej trenerki personalnej a właściwie jej wpisie w necie.
  Poszukajcie sobie w goglu: przyspieszamy odchudzanie slimbecia radzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX