Agnieszka Radwańska świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Pochwaliła się niepublikowanym do tej pory zdjęciem z uroczystości

Agnieszka Radwańska obchodzi pierwszą rocznicę ślubu z Dawidem Celtem. Postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z uroczystości.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt rok temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w krakowskim kościele oo. Paulinów na Skałce. Z okazji rocznicy ślubu, tenisistka dodała na Instagram wyjątkowe zdjęcie.

Zobacz też: Radwańska niedawno wzięła ślub. A jak wyglądała jej pierwsza randka z Dawidem? "Taka sama jak u każdej innej nudnej pary"

Agnieszka Radwańska - ślub

Dzisiaj obchodzimy pierwszą rocznicę ślubu - napisała pod spodem.

Ujęcie pochodzi z pierwszego tańca nowożeńców, którzy wykonali specjalnie ułożony dla nich układ choreograficzny. Radwańska i Celt dali wtedy 2-minutowy pokaz do mixu dwóch utworów: "Diamonds" Josefa Salvata oraz "Shape of You" Eda Sheerana, który wzbudził ogromny entuzjazm wśród gości, co mogliśmy zobaczyć na nagraniu, które pojawiło się w sieci.

Internauci są pod wrażeniem zaprezentowanej przez małżonków figury tanecznej. Składali im także życzenia życia w szczęściu i zdrowiu:

Przepiękne zdjęcie. Gratulacje i kolejnych lat w szczęściu i zdrowiu.
O kurczę, niesamowite zdjęcie. Gratulacje i udanego świętowania.
Dużo miłości na dalsze lata - piszą.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska rok temu wyszła za tenisistę, Dawida Celta. Po raz pierwszy spotkali się, gdy on miał 17 lat, ona - 13. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Na pierwszą randkę wybrali się kilka lat później. Z czasem pomiędzy nią a jej trenerem narodziła się przyjaźń, dopiero w 2013 roku pojawiło się uczucie. Celt długo wahał się, czy zaprosić Radwańską na randkę, gdyż bał się, że to może skomplikować ich relacje zawodowe. Jednak jak widać odwaga popłaciła i od roku tworzą szczęśliwe małżeństwo.

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
Agnieszka Radwańska świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie pierwszego tańca
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nie_mam_pomysu_na_login

  Oceniono 11 razy 9

  Sukienka i buty piękne, piękne zdjęcie.

 • Gość: Ola12345

  Oceniono 10 razy 6

  Może z Agnieszką będziesz miał dzieci. Masz już syna. Nie zapomnij o nim .Nie zapomnij o Antku !

 • Gość: Polanica.

  Oceniono 8 razy 4

  A Dawid pamięta o swoim dziecku - Antku - urodzonym przez Tiffany parę lat temu ?

 • Gość: Zbigniew

  Oceniono 1 raz 1

  Kasę ma, w tenisa lepiej lub gorzej gra, ale dla mnie niestety brzydka jest jak noc.

 • robertw18

  Oceniono 1 raz 1

  Jest się czym chwalić...

 • Gość: agnes

  Oceniono 3 razy 1

  Piękny ten ich taniec. W tamtym tygodniu obchodziliśmy z mężem pierwszą rocznicę ślubu i dostałam pocztą kwiatową mnóstwo czerwonych róż w koszyku, a potem zamówiliśmy sushi do domu i oglądaliśmy nagrania z wesela.

 • Gość: Pol

  Oceniono 9 razy 1

  No bo Dawid chyba powinien swojego syna Kochać.

 • Gość: Gosc

  0

  Agnieszko gratulacje, ale tym samym współczuję Ci i żal mi Ciebie. ZAL, że nie doświadczyłas niczego w życiu oprócz ciężkiej pracy i hermetycznego środowiska. BIEDULKO nawet nie miałaś normalnego beztroskiego dzieciństwa, młodości randek, zakochania, magii. Brałas co mogłaś, czyli trenera który z tobą spedzal cały czas, izolujac Cie od wielkich miłości, uniesień. To jak syndrom Sztokholmski.Wiem, że go kochasz bo nie miałaś szansy nikogo innego. Wiezili Cie i izolowali a Ty o tym nawet nie wiedziałas bo nie wiesz jakie cudne jest życie poza obozem, treningu i zamknięte światem urządzonym przez ojca i obecnego męża. Mam nadzieję że kiedyś będziesz mieć siłę uwolnić się od nich, czyli ojca i meza czego Ci serdecznie życzę. Powodzenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX