Tomasz Lis przeanalizował płytę, na której Taco rapuje o związku z Igą. "Jest bezradny. Liczy na szybkie zakończenie znajomości"

Tomasz Lis niepokoi się o swoją córkę, Igę. Wszystko przez najnowszą płytę Taco Hemingwaya, na której rapuje o związku z córką dziennikarza.

Choć Iga Lis i Taco Hemingway nie potwierdzili oficjalnie swojego związku, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że są razem. Wspólnie bawili się na letnich festiwalach, prawdopodobnie byli też na wakacjach w Grecji. Teksty z nowej płyta rapera "Cafe Belga" również świadczą o tym, że Taco jest z córką Kingi Rusin.

Tomasz Lis martwi się o córkę

Najnowsze dzieło Taco niemal natychmiast obiegło sieć. Piosenki możemy usłyszeć już na każdej muzycznej platformie, i chyba nie ma osoby, która chcąc nie chcąc nie słyszałaby chociażby jednego nowego utworu.

Bardziej dociekliwi wyłapali też wersy, które najprawdopodobniej opisują Igę i związek z nią. Trzeba przyznać, że teksty o modelce w biustonoszu mogą zdenerwować niejednego rodzica 18-latki. Nic dziwnego, że i Tomasz Lis czuje się niezręcznie.

"Dobry Tydzień" donosi, że po odsłuchu nowej płyty rapera, koledzy Lisa zaczęli go unikać w pracy i szepczą po kątach. Dziennikarz początkowo nie wiedział, jaki jest tego powód. W końcu zrozumiał, że to przez piosenki Szcześniaka. Lis przeanalizował utwory i ponoć nie jest zadowolony.

Czuje się bezsilny i czeka, aż Iga rozpocznie wkrótce studia w Londynie. Ojciec modelki liczy na to, że odległość wpłynie niekorzystne na związek córki.

Myślicie, że rodzice Igi słusznie mają powody do obaw?

MT

Więcej o:
Komentarze (29)
Tomasz Lis jest załamany związkiem Igi z Taco. Ma nadzieję, że niebawem się zakończy
Zaloguj się
 • Gość: Hhh

  Oceniono 58 razy 52

  Nie przepadam za Lisem ale bez kitu...na pewno dorośli ludzie z pracy traktują Tomcia jak trędowatego bo jego 18letnia córka ma chlopaka, myślicie w ogóle pisząc takie posty?

 • Gość: głos

  Oceniono 31 razy 25

  Plotku, jesteś popieprzony!

 • baxter21

  Oceniono 22 razy 16

  Hahaha pseudo redaktorzyny - co wy za bzdury wymyślacie ! Taca zdenerwowała Lisa a od tego odwrócili sie koledzy. Następnie inga wyjechała do Londynu a taca sie pochlastał skutkiem czego było szczęście i brak rozwolnienia mamy Kingi. K...a ale bzdurny artykuł haha

 • Grzegorz Kowalski

  Oceniono 17 razy 15

  "Dobry Tydzień" donosi, że po odsłuchu nowej płyty rapera, koledzy Lisa zaczęli go unikać w pracy i szepczą po kątach. "
  Tylko kompletny idiota mógł to wymyśleć mając swoich czytelników za jeszcze wiekszych idiotów.

 • wolfspider

  Oceniono 11 razy 7

  Ja pier.....

 • dodosdontquack

  Oceniono 22 razy 4

  Jak corka bedzie miala szczescie, to jej chlopak nie zacznie sie dymac z ich wspolna kolezanka za jej plecami ;)

 • Gość: fakju

  Oceniono 6 razy 0

  Oj ,tutaj to chyba żaden według taty ,nie będzie dość dobry dla Igusi:)

 • byann

  Oceniono 6 razy 0

  Najnowsze DZIEŁO Taco niemal natychmiast obiegło sieć.
  Jak chcesz się dowartościować, otwórz plotka i masz wszystkie kompleksy z głowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX