Tomasz Lis przeanalizował płytę, na której Taco rapuje o związku z Igą. "Jest bezradny. Liczy na szybkie zakończenie znajomości"

Tomasz Lis niepokoi się o swoją córkę, Igę. Wszystko przez najnowszą płytę Taco Hemingwaya, na której rapuje o związku z córką dziennikarza.

Choć Iga Lis i Taco Hemingway nie potwierdzili oficjalnie swojego związku, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że są razem. Wspólnie bawili się na letnich festiwalach, prawdopodobnie byli też na wakacjach w Grecji. Teksty z nowej płyta rapera "Cafe Belga" również świadczą o tym, że Taco jest z córką Kingi Rusin.

Tomasz Lis martwi się o córkę

Najnowsze dzieło Taco niemal natychmiast obiegło sieć. Piosenki możemy usłyszeć już na każdej muzycznej platformie, i chyba nie ma osoby, która chcąc nie chcąc nie słyszałaby chociażby jednego nowego utworu.

Bardziej dociekliwi wyłapali też wersy, które najprawdopodobniej opisują Igę i związek z nią. Trzeba przyznać, że teksty o modelce w biustonoszu mogą zdenerwować niejednego rodzica 18-latki. Nic dziwnego, że i Tomasz Lis czuje się niezręcznie.

"Dobry Tydzień" donosi, że po odsłuchu nowej płyty rapera, koledzy Lisa zaczęli go unikać w pracy i szepczą po kątach. Dziennikarz początkowo nie wiedział, jaki jest tego powód. W końcu zrozumiał, że to przez piosenki Szcześniaka. Lis przeanalizował utwory i ponoć nie jest zadowolony.

Czuje się bezsilny i czeka, aż Iga rozpocznie wkrótce studia w Londynie. Ojciec modelki liczy na to, że odległość wpłynie niekorzystne na związek córki.

Myślicie, że rodzice Igi słusznie mają powody do obaw?

MT

Więcej o:
Komentarze (28)
Tomasz Lis jest załamany związkiem Igi z Taco. Ma nadzieję, że niebawem się zakończy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Hhh

  Oceniono 58 razy 52

  Nie przepadam za Lisem ale bez kitu...na pewno dorośli ludzie z pracy traktują Tomcia jak trędowatego bo jego 18letnia córka ma chlopaka, myślicie w ogóle pisząc takie posty?

 • Gość: głos

  Oceniono 30 razy 24

  Plotku, jesteś popieprzony!

 • baxter21

  Oceniono 22 razy 16

  Hahaha pseudo redaktorzyny - co wy za bzdury wymyślacie ! Taca zdenerwowała Lisa a od tego odwrócili sie koledzy. Następnie inga wyjechała do Londynu a taca sie pochlastał skutkiem czego było szczęście i brak rozwolnienia mamy Kingi. K...a ale bzdurny artykuł haha

 • Oceniono 16 razy 14

  "Dobry Tydzień" donosi, że po odsłuchu nowej płyty rapera, koledzy Lisa zaczęli go unikać w pracy i szepczą po kątach. "
  Tylko kompletny idiota mógł to wymyśleć mając swoich czytelników za jeszcze wiekszych idiotów.

 • wolfspider

  Oceniono 10 razy 6

  Ja pier.....

 • dodosdontquack

  Oceniono 20 razy 4

  Jak corka bedzie miala szczescie, to jej chlopak nie zacznie sie dymac z ich wspolna kolezanka za jej plecami ;)

 • Gość: fakju

  Oceniono 5 razy 1

  Oj ,tutaj to chyba żaden według taty ,nie będzie dość dobry dla Igusi:)

 • Gość: Polak 79

  Oceniono 2 razy 0

  Naprawdę elity związane z PO i PiSem mają urojenia na swoim punkcie !!
  Słuchałem tej płyty a nawet piosenki Cafe Belga i nie zauważyłem żadnych wulgaryzmów ani tekstów erotycznych.
  Taco i Iga Lis mają prawo decydować o sobie bo są dorośli nawet jeżeli różnica wieku wynosi 7 albo 9 lat.
  Teraz widać jak biedne są dzieci elit PiSowskich i Platformerskich bo nie mogą same decydować za siebie nawet jak są dorosłe tylko muszą ciągle się oglądać na rodziców by przypadkiem się nie narazić bo tatuś czy mamusia mogą źle wyglądać przez to w sondażach lub w oczach społeczeństwa .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX