Beata Tadla przeczytała, że ma nowego chłopaka. Nie wytrzymała i skomentowała. "Taki ten Adam"

Beata Tadla i jej życie uczuciowe wszystkich bardzo intryguje od czasu rozstania z Jarosławem Kretem. Teraz media donoszą, że jest w związku z Adamem, specjalistą od komunikacji. Skomentowała to ze śmiechem.

Beata Tadla ma nowego chłopaka - napisało ''Życie na gorąco''. Adorator ma ponoć na imię Adam. Tadla zripostowała to ze śmiechem.

Beata Tadla komentuje plotki o swoim chłopaku

Beata Tadla wrzuciła na swoje Instastory zdjęcie artykułu z ''Życia na gorąco'', w którym gazeta uczynnie donosi, że umawia się z niejakim Adamem. Jest on ponoć specjalistą od komunikacji. Tadla skomentowała krótko:

A wystarczy śledzić Facebooka... Taki ten ''Adam'' nowy.

Beata Tadla ma nowego chłopaka - ona komentuje plotkiBeata Tadla ma nowego chłopaka - ona komentuje plotki beatatadla \ instagram


Widać, że ta informacja ją rozbawiła i znajomość ze specem od komunikacji nie jest kwestią ostatnich miesięcy. Dalszych wyjaśnień Beata Tadla nie udzieliła, ale zapewne w ten sposób postanowiła zakomunikować, że ta informacja raczej prawdziwa nie jest.

Dziennikarka jednak musi się liczyć z zainteresowaniem mediów. Po rozstaniu z Jarosławem Kretem jej życie miłosne ciągle wszystkich interesuje. Przecież nie tak dawno chwaliła się bukietem róż od tajemniczego adoratora, którego tożsamości nie chciała zdradzić.

Nic więc dziwnego, że teraz wszystkim łatwo o domysły - przecież życie nie znosi pustki.

JAB

Więcej o:
Komentarze (11)
Beata Tadla przeczytała, że ma nowego chłopaka. Nie wytrzymała i skomentowała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • e-menda77

  Oceniono 4 razy 2

  Jaki Adam? Adrian Furgalski.

 • Gość: Bajerantka

  Oceniono 1 raz 1

  Beata Tadla to sympatyczna i kobieca kobietka. Widzę jednak, że to kolejna dziennikarka, która przekształca się w celebrytkę.

 • Gość: Xyx

  Oceniono 1 raz 1

  Kobieta w tym wieku, czyli późno - balzakowskim, nie ma chłopaka, a co najwyżej może mieć faceta.

 • Gość: Aaa

  0

  Nie przejmuj się Beatko co piszą na twój temam piszą i będą pisać bo jesteś gwiazdą i piękną kobietą .

 • Gość: staba

  0

  Brukowce piszą co im się podoba a wszyscy powtarzają za brukowcami ,trochę myślcie zanim skomentujecie.

 • Gość: usmiech losu

  0

  E tam, Becia to kobieta ktora nie znosi porazek zawsze wychodzi na prosta i tym razem tez wyglada ze ma na horyzoncie powaznego adoratora ktory zapewni jej stabilizacje, otoczy troskliwa opieka i spelni jej marzenia, a wyjazd do Meksyku i USA chyba potwierdza przypuszczenia

 • Gość: Bolek

  Oceniono 6 razy 0

  Koniecznie chce być na pierwszych stronach gazet-chciałabym a boje się Śmiesznie wyglada w tej długiej czarnej Ze względu na niski wzrost powinna unikać takich”kreacji”

 • Gość: Gomez

  Oceniono 3 razy -1

  U niej starość nie radość. A Kret przebiera wśród kwiatów.

 • Gość: ewaa

  Oceniono 4 razy -2

  Czesc dziewczyny, musze się wam pochwalić że schudłam 7 kilo, po dwoch miesiącach dopięłam swego. Ale wyobraźcie sobie, że nie dzięki cud środkom na odchudzanie ale dzięki apce na smarfona która codziennie pilnowała mnie niczym straznik odchudzania. Super sprawa, jak chcecie zobaczyc jak to działa,
  poszukajcie na youtube: aplikacja do odchudzania Slimbeci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX