Kim Kardashian przypomniała, jak wyglądała 11 lat temu "bez doczepów i sztucznych rzęs". Fani: I bez operacji plastycznych. To inna osoba!

Kim Kardashian przeszła dużą metamorfozę od czasu, kiedy zaczynała swoją karierę. Przypomniała o tym zdjęciem z 2007 roku, które opublikowała na Instagramie.

Kim Kardashian nigdy nie przyznała się do jakiejkolwiek operacji plastycznej. Gdy zarzucano jej, że jej słynna pupa jest dziełem chirurga, zrobiła zdjęcie RTG i dowiodła, że nie ma wszczepionych żadnych implantów. Jednak, gdy się porównuje jej zdjęcia sprzed lat i te obecne, nie można oprzeć się wrażeniu, że bardzo się zmieniła i że nie jest to jedynie kwestia upływającego czasu.

Ostatnio Kim wrzuciła na Instagram fotografię z 2007 roku i wywołała tym spore kontrowersje.

Zanim wiedziałam, czym są doczepy i sztuczne rzęsy - podpisała zdjęcie.

Ale fani dosyć jednogłośnie stwierdzili, że nie tylko o doczepy i rzęsy tutaj chodzi. Zaczęli wymieniać zabiegi, jakim ich zdaniem poddała się Kardashianka.

Przed botoksem i operacją nosa - komentowali uszczypliwie.
Zanim miałaś pieniądze na operacje.
Taka naturalna byłaś zdecydowanie piękniejsza.

TAK SIĘ ZMIENIAŁA KIM KARDASHIAN - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Uwagi fanów wydają się słuszne. Widać nie tylko zmianę kształtu nosa, ale też owalu twarzy.

Kim Kardashian w 2008 i w 2018 r.Kim Kardashian w 2008 i w 2018 r. EAST NEWS

Zamiłowanie Kardashianek do zabiegów upiększających nie jest tajemnicą. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych metamorfoz przeszła najmłodsza Kylie, która już w wieku 17 lat przestała przypominać siebie. Ostatnio ogłosiła, że rezygnuje z wypełniaczy, jednak jej wygląd nadal daleki jest od naturalności.

Kylie Jenner lasuje trendy, oby jednak TEN się nie przyjął NIGDY

WJ

Więcej o:
Komentarze (8)
Kim Kardashian przypomniała, jak wyglądała 11 lat temu "bez doczepów i sztucznych rzęs". Fani: I bez operacji plastycznych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: KATE

  Oceniono 16 razy 14

  Była prześliczną,ormiańską dziewczyną..i to już nie wróci..Nie,żeby teraz była brzydka,jest ładna,ale wygląda jak inteligentny robot 21 wieku.

 • Gość: piekna

  Oceniono 4 razy 4

  byla piekna, teraZ te jest sliczna, ttylko niska i to dupsko lipne

 • Gość: check

  Oceniono 1 raz 1

  i zanim pokazała jak obciąga pały

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Wow! Przeszła wielką metamorfozę od tamtego czasu...

 • Gość: Nn_99

  0

  Jeśli chodzi o twarz to uważam, że operacje wcale nie wyszły jej na złe. Poprawiła to co miała, nie wygląda brzydko. Gorzej jeśli chodzi o jej ciało.. Miała piękna, kobieca figure, której wystarczyło by trochę ćwiczeń i dieta. A zamiast tego zrobiła z siebie jakiegoś cyborga z ogromną pupa i nieproporcjonalna talia.. Przykre, że kobiety zamiast dzięki takim możliwością medycyny poprawić mankamenty, tylko im sobie dodają...

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Zmiana niesamowita...

 • Gość: edzia

  Oceniono 2 razy 0

  du pa naszprycowana inplantami z silikonem ...

 • Gość: Olga

  Oceniono 3 razy -1

  W sumie nie wyglądała, aż tak źle. Kwestia nadmiernych kilogramów. Widać, że była bardziej okrąglejsza, ale zamiast skalpela, mogła po prostu codziennie trenować, trzymać dietę i stosować iqg reen. Efekty byłyby znacznie lepsze, niż aktualne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX