Marina Łuczenko-Szczęsna jest na diecie dla karmiących matek. Znana lekarka skomentowała posiłek piosenkarki

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała na Instagramie, co je po porodzie. Blogerka znana jako Mama Lekarz zaapelowała do piosenkarki i obaliła mit, że karmiące matki muszą być na specjalnej diecie.

Marina Łuczenko-Szczęsna 30 czerwca urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Liama. Od tamtego momentu dodała już dwa zdjęcia dziecka, a teraz pokazała, co je po porodzie.

Marina Łuczenko-Szczęsna na diecie po porodzie

Wokalistka skorzystała z cateringu. Zdecydowała się na posiłki proponowane przez Annę Lewandowską. Wiele osób mogło pomyśleć, że Łuczenko-Szczęsna dwa tygodnie po urodzeniu dziecka stara się wrócić do sylwetki sprzed ciąży, dlatego zdecydowała się na dietę. Okazuje się, że to nie dieta odchudzająca, a dla karmiących matek.

Marina Łuczenko-Szczęsna wraca do formy po ciąży?Marina Łuczenko-Szczęsna wraca do formy po ciąży? Instagram/marina_official

Mama Lekarz komentuje dietę Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Dominika Wojsz, która prowadzi bloga "Mama Lekarz" zwróciła się do Mariny i odniosła się do jej diety. Wojsz znana jest z tego, że obala mity dotyczące macierzyństwa. Tak też było i tym razem. Lekarka zaznaczyła, że Marina zupełnie niepotrzebnie zrezygnowała ze spożywania swoich ulubionych dań i zastąpiła je innymi na czas karmienia piersią. Wszystko wyjaśniła w swoim wideo, które możecie u nas zobaczyć.

Mama Lekarz doceniła jednak to, że piosenkarka publicznie przyznała, że małego Liama karmi piersią. Według Wojsz bardzo mało kobiet się na to decyduje. Poprosiła też swoje obserwatorki, by te oznaczyły na Instagramie profil Mariny, żeby mogła zobaczyć jej nagranie.

Myślicie, że Marina jeszcze podzieli się tym, co je, czy raczej będzie chciała uniknąć komentarzy dotyczących jej diety i macierzyństwa?

MT

Więcej o:
Komentarze (69)
Marina Łuczenko-Szczęsna na diecie dla karmiących matek. Lekarka obala ten mit
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 75 razy 55

  .Marinie odwala kompletnie ?dieta dla karmiącej matki ?to tylko glupia lewa mogła wymyslec oczywiście a druga madra jej posluchala

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 39 razy 33

  Ciężko być młoda matka,która rodzi pierwsze dziecko. Każdy radzi coś innego. Mi jedna położna kazała trzymac dietę,żeby dziecko nie miało kolek. Inna mówiła,że mam jeść wszystko. Na szczęście z czasem i kolejnym dzieckiem nabiera się zdrowego dystansu

 • cezar85

  Oceniono 42 razy 32

  brawo Lewa

  dlaczego kościół ma mieć monopol na dojenie debili?

 • Gość: rodrigezoo

  Oceniono 39 razy 25

  Marina, ile ci dali za reklamę pudełek ?

 • Gość: der sturmer

  Oceniono 29 razy 23

  Te wszystkie diety to nabijanie kabzy na frajerach.

 • Gość: Gościu

  Oceniono 23 razy 21

  Dieta, sało wpierdziela.

 • Gość: Czesław

  Oceniono 24 razy 20

  Przecież to dieta z kotlecikami "bajana". :P TO nie może być niedobre dla dziecka, przecież bajana to wyrocznia w sprawie diet i dzieci ;)

 • kulalala

  Oceniono 28 razy 18

  Kotleciki by ann - ja pier..., Lewego szanuje, ale jego babska nie trawie. Moja Żonka 100 razy ładniejsza i mądrzejsza do tego :)

 • Gość: Babcia Jola

  Oceniono 18 razy 16

  Lewa karmi wszystkich mitami. Jakie ona ma wykształcenie ku temu? A gupie dziunie jej słuchają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX