Monika Brodka zaręczyła się! Jej ukochany to ceniony fotograf

Monika Brodka i Przemysław Dzienis zaręczyli się po dwóch latach bycia w związku. Szykuje się kolejny ślub w show-biznesie?

Monika Brodka to gwiazda, która nie lubi chwalić się swoim życiem prywatnym. Na próżno szukać na jej Instagramie zdjęć z partnerem. Nie od dziś wiadomo jednak, że gwiazda związana jest z fotografem, Przemysławem Dzienisem.

Monika Brodka zaręczyła się

Tymczasem okazuje się, że Monika Brodka przyjęła oświadczyny ukochanego. Jak podaje "Rewia", oboje są sobą zafascynowani i wspierają się w swoich pasjach.

Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny – twierdzi źródło.

Kim jest Przemysław Dzienis?

Mężczyzna ma 34 lata i ukończył wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dzisiaj jest cenionym fotografem. W swoich pracach skupia się głównie na portretach. Realizuje również instalacje rzeźbiarskie. Nic dziwnego, że z Moniką Brodką połączyło go zamiłowanie do sztuki. Para spotyka się od dwóch lat.

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się kolejny ślub w show-biznesie.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Dotychczas najgłośniejszym związkiem Moniki Brodki był ten z Janem Wieczorkowskim. Choć różni ich 16 lat, szybko połączyło ich gorące uczucie. Ponoć zakochani myśleli nawet o ślubie, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. W 2006 roku rozstali się. Do dzisiaj nie wiadomo, co tak naprawdę było przyczyną rozpadu ich związku.

KS

Więcej o:
Komentarze (19)
Monika Brodka zaręczyła się z fotografem, Przemysławem Dzienisem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zzzzzzzzzzzzzzzzzzz

  Oceniono 5 razy 5

  Eeeeeeeeeeeeeee żadna rewelacja jakby się zaręczyła z jakąś fotografką to by była sensacja a tak z chłopem to już nie modne...

 • domrosa

  Oceniono 24 razy 2

  Brodka jest taka irytująca w tych swoich stylizacjach na siłę. Ma też pewien rodzaj pogardy wypisany na twarzy. Niech śpiewa, ale niech lepioej nie mówi, bo ma wulgarny sposób mówienia. Zwróćcie uwagę, jak odpowiada na pytania. Zawsze ma skisłą minę i niezadowolenie wypisane na twarzy.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Co oni mają z tymi czapkami i?!

 • heliheli

  Oceniono 1 raz 1

  zycze tej pani najlepszego ..... ale te ciagle proby pokazania sie jako czegos niezwykle niezwyklego staja sie juz nudne i meczace . Niech pani cos dobrze zaspiewa zamiast wydziwiac i robic z siebie klaunice . Tylko problem jest taki ze pani nie bardzo umie zaspiewac ....

 • Gość: Gosc

  0

  Skoro taki super fotograf to czemu Brodka ma takie nieprofesjonalne zdjecia....

 • Gość: demo

  Oceniono 7 razy -3

  ile razy to ona się zaręczała

 • cezar85

  Oceniono 9 razy -3

  @ewa

  7kg, to ja gubię po dobrym szczaniu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX