Tak dziś wygląda córka Roberta Leszczyńskiego. Zrobiło się o niej głośno po tym, jak przeklęła Boga. Teraz udzieliła długiego wywiadu

Robert Leszczyński, Vesna Leszczyńska

Robert Leszczyński, Vesna Leszczyńska (EastNews/Instagram/v.leszczynska)

Córka nieżyjącego Roberta Leszczyńskiego udzieliła długiego wywiadu. W rozmowie z dziennikarką wspomniała relacje z ukochanym ojcem.

Od śmierci Roberta Leszczyńskiego minęły już trzy lata. Oczywiste jest, że jego córka nadal nie pogodziła się ze stratą ojca. W najnowszym wywiadzie dla "VIVY!" opowiedziała o relacjach, jakie łączyły ją z tatą.

Vesna Leszczyńska przeklęła Boga

O córce Leszczyńskiego zrobiło się głośno za sprawą jednego z jej wpisów na Instagramie. Dziewczyna dodała post, w którym przeklęła Boga. 

Ja nigdy za bardzo w Boga nie wierzyłam. Jeszcze w podstawówce do trzeciej klasy chodziłam na religię. Wpajano mi, że Bóg chce dla nas jak najlepiej. Ale coś mi się tutaj nie zgadzało - mówiła w wywiadzie.

VESNA LESZCZYŃSKA. JAK WYGLĄDA? ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Nie mogę uwierzyć, że to prawie trzy lata. Bez ciebie czuję się słabo i codziennie mnie boli, że cię nie ma w pobliżu. Dziękuję, że byłeś najlepszym tatusiem, jakiego mogłam sobie wyobrazić przez te 12 lat. Boże, kimkolwiek jesteś, nienawidzę cię tak bardzo za cały ból, jaki mi sprawiłeś - napisała.

Co kierowało nią, kiedy opublikowała w sieci kontrowersyjny wpis? Dziewczyna w krótkim czasie przeżyła udar swojej mamy, śmierć ojca, a później śmierć babci. To było dla niej za dużo. 

Miałam dużo czasu na przemyślenia. I wtedy pączkowała we mnie złość na niesprawiedliwość losu i domniemanego jej sprawcy - Boga. I powstał ten wpis - wyjaśniła w wywiadzie dla "VIVY!".

Vesna Leszczyńska o relacjach z ojcem

Dziewczyna podkreśla, że brakuje jej ojca i chciałaby móc z nim spokojnie usiąść i porozmawiać. Dodała też, że zawsze pozwalał jej na więcej niż jej matka. Vesna przyznała, że nie miała pojęcia, że jej ojciec choruje.

Nic nie wiedziałyśmy. Ja myślałam, że tata jest zdrowy. Zresztą nie wyglądał na chorego, był silny. Podnosił mnie, nawet gdy miałam już 12 lat. Krótko przed śmiercią - powiedziała.

Oni odeszli od nas w tym roku

MT

Te zwierzęta żyją w lasach, rozpoznasz je bez problemu?
1/16Na początek coś naprawdę łatwego. Na zdjęciu jest:
Zobacz także
 • Trójka popularnych youtuberów zginęła w tragicznym wypadku. Spadli z wodospadu Trójka popularnych youtuberów zginęła w tragicznym wypadku. Spadli z wodospadu
 • Waldemar, Wiktoria Goszcz Waldemar Goszcz osierocił 6-letnią córkę. Dziś dziewczyna ma 20 lat i dość ciekawe zajęcie
 • Robert Leszczyński Jest ostateczna opinia z sekcji zwłok Roberta Leszczyńskiego. Jaka była prawdziwa przyczyna śmierci?
Komentarze (29)
Vesna Leszczyńska przeklęła Boga. Wini go o śmierć ojca, Roberta Leszczyńskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: RTY

  Oceniono 21 razy 9

  Prześliczna dziewczyna. I chyba ma charakter. Oby była też mądra i się szanowała. A Roberta nadal szkoda...

 • Gość: Basia

  Oceniono 12 razy 4

  Ja jej się nie dziwię, po takich strasznych tragediach można zwątpić

 • pandzik

  Oceniono 3 razy 3

  Bluźnierstwem jest wiara w to, że bóg stworzył tyle zła na ziemi.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 5 razy 3

  Ja jednak zostałem ateistą gdy przeczytałem Platona i coś mi nie pasowało skazanie na śmierć Sokratesa, bo nie chciał potwierdzić istnienia jakiś tam bóstw i to tak dla zasady ... zostanie ateistą , bo ułłłłaaa bóg jest zły to bardzo słabe podstawy, które najczęściej kończą się zostanie "tęczowym" przedstawicielem kultu ateizm+.
  Natomiast jeśli chce się uczciwie pod kątem intelektualnie zostać ateistą to zdecydowanie warto zacząć od nacjonalistycznych książeczek o Jahwe. Wtedy człowiek od razu zdaje sobie sprawę, że to musiała napisać banda niezłych cwaniaków.

 • Gość: gosc august

  Oceniono 9 razy 3

  bog zostal stworzony przez wiare ludzka wiec do kogo mozemy miec pretesje

 • Gość: Tomek.

  Oceniono 1 raz 1

  Bóg nie ma nic do rzeczy. Mamy XXI wiek i o siebie trzeba dbać oraz mamy coś takiego jak badania okresowe. Miałem dwadzieścia lat byłem zdrowy i jestem zdrowy i badania nie są mi potrzebne. Mając trzydzieści lat stwierdzono że mam kłopot z sercem, dzisiaj jestem po zabiegu. Skończyłem czterdzieści lat jestem już cukrzykiem i muszę codziennie kontrolować poziom cukru.
  Nadal twierdzę że Bóg nie ma nic do rzeczy. To jakby winić za głupotę ludzką Boga za wszystkie wojny wywołane przez człowieka i wszystkie plagi.Ja powtarzam byle nie było jeszcze gorzej, ale znając moje "szczęście" z reguły zdarza się że jest gorzej :-)

 • Gość: 123

  0

  Jak można przekląć kogoś, w kogo się nie wierzy? Widzę,że szanowni czytelnicy też mają swój poziom...

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Jakie przeklenstwan, na boga... kogo to interesuje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX